חתונה אינטימית – קסם המגע האישי

פורסם תחת בלוג, מקום לאירוע

לאורך שנים רבות חתונות נחשבו לאירועי רבי משתתפים – ככל שיש לך יותר אורחים, כך החתונה יותר מוצלחת. גם תעשיית הפקת האירועים התאימה את עצמה לדברים – אולם אירועים סטנדטי מתאים בדרך כלל לאירועים של החל מ- 400 אנשים, וגם גני האירועים הוקמו מתוך מחשבה על כמויות גדולות של אנשים. נסו למצוא לכם אולם ל- 300 אנשים, ותראו איך המחיר למנה קופץ, פשוט כי זה לא משתלם לאולם. אבל היום, בעידן ההתאמה האישית, לא לכל אחד מתאימה חתונה המונית עם אנשים שבקושי מכירים. לעיתים הזוג רוצה לחגוג רק עם האנשים שקרובים לו, לתת תשומת לב אישית לכל אחד, ולקבל מכל אחד את האהבה שהאירוע הזה מוציא מאנשים.
 
הפקת חתונה אינטימית – מיתוג אישי
 
בדברים הגדולים, כגון קייטרינג ודי ג'יי, בחתונה קטנה יש לכל בחירה השפעה גדולה על התקציב של החתונה. מצד שני מבחינת דברים קטנים, אלה שמבדלים באמת חתונה אחת מחברתה, אפשר להשקיע בדברים "גדולים". החתונה הקטנה מאפשרת לכם לבחור מרכיבי מיתוג אירוע שישקפו מי אתם, ובאמת ליצור נגיעה אישית באורחים שלכם. במיוחד הדברים נכונים לגבי חתונה אינטימית בחורף – האווירה המשפחתית והרצון לחמימות בחורף משתלב בצורה נפלאה עם האירוע המצומצם. מיתוג המחובר לטבע הוא מאוד פופלארי בחתונות שכאלה, וניתן לשקף אותו לכל אורך האירוע – החל מבחירת הזמנות מעוצבות לחתונה, דרך בחירת עיצוב השולחן ועמדות אוכל, ועד למתנה שתתנו לאורחים שלכם.
 
כך לדוגמא, קישוט של השולחנות עם דברים קטנים ואישיים יכול להכניס מימד נוסף של חוויה לשולחנות האוכל ולעיתים גם ליצור שיחה בין המוזמנים. לדוגמא, יצירה של קישוט לכוסות יין בחיתוך לייזר שתשקף חוויה אישית שלכם, או ברכה קטנה שמשקפת אתכם. ניתן גם בקלות להתאים קישוט שיהיה גם מתנה – כגון בקבוקי ליקר אישיים, כוסות מיוחדות שקניתם או שהכנתם בעצמכם, או כרטיסי תודה עם כיתוב אישי.
 
לצאת מהקופסא
 
חתונה קטנה מאפשרת לכם גם לצאת מהקופסא יותר בקלות מאשר באירוע המוני – אתם מכירים טוב יותר את האורחים ומה העדפות שלהם. אפשר יותר בקלות לבחור בתפריט ייחודי, לדוגמא תפריט חלבי, או לשלב פירות ים אם זה לא מפריע לכם. אפשר גם ליצור פעילויות שונות ומפתיעות, לדוגמא חתונה בזיגזג שכתבנו עליה כאן בבלוג בעבר, או לתת משימות אישיות לאורחים שונים במהלך החתונה.
 

חתונה קטנה היא הזדמנות למגע אישי – קישוט כוסות יין
 
מקום לחתונה קטנה
 
מיקום לחתונה אינטימית הוא אחד האתגרים המרכזיים בחתונה שכזאת. בדרך כלל צריך לפנות ל"שבילים צדדיים" כדי למצוא את מקום החלומות שלכם לחתונה. המקומות הגדולים אינם מותאמים לחתונה אינטימית, ואילו מקומות קטנים לאירועים קשה יותר לאתר. מומלץ להיעזר בפורומים ובקבוצות פייסבוק כדי לקבל מושג על מקומות שונים.
 
חשוב לדעת, כי הרבה יותר קל להפיק חתונה אינטימית בחורף. מגוון המקומות הסגורים העומדים לרשותכם הוא גדול, כשרוב גני האירועים לא זמינים לחתונות מסוג זה. עם זאת יש אולמות בוטיק עם גינות, שאם מוצאים תאריך נוח ומקיימים את האירוע בצהריים, ניתן להשיג אפקט של אירוע בחוץ, וגם ליהנות מביטחון במקרה של גשם.
 
קחו את הזמן כדי למצוא מקום לחתונה קטנה, וודאו היטב מראש כי התאריך מתאים לרוב האורחים החשובים שלכם – כי בחתונה קטנה כל אורח משפיע. שלחו הזמנות חתונה בשלב מוקדם ככל הניתן, והקדישו מחשבה למיתוג, מכיוון שכאן היתרון שלכם בחתונה קטנה.

חזור לבלוג

עיצוב אתר: ירדן גלילי