המלצה הזמנה מיוחדת לחתונה – ענת ועדי

היי אסף,
בחתונה שלנו הקפדנו על כל פרט ופרט, היה חשוב לנו שיהיה ייחודי ואיכותי. ועוד לפני החתונה רצינו שהאורחים שלנו יידעו שזו לא הולכת להיות "עוד חתונה", "עוד קנס", אלא משהו אחר… בשיטוט אקראי באינטרנט נתקלנו בהזמנות של PAPERBOUTIQUE, ולמרות שאנחנו גרים בחיפה החלטנו ללכת על זה!
השירות היה אדיב ויעיל, קיבלנו את ההזמנות במשלוח אלינו הביתה והרכבנו אותן לבד, מה שהפך לעוד חוויה בדרך לחתונה. חלוקת ההזמנות הייתה אחד הדברים הכי כיפיים בארגון, בגלל ההתלהבות של כל מי שקיבל את ההזמנה לידו, רצינו לתת אישית לכמה שיותר אנשים! ההזמנה היא מאוד מיוחדת, עשוייה מנייר איכותי ועם תמונה תלת-מימדית ברזולוציה מאוד גבוהה, משהו שלא רואים כל יום… ההזמנה הזו שידרה מקוריות ואיכות, בדיוק כמו שרצינו.
תמיד אומרים בהמלצות "עד היום מחמיאים לנו על כך וכך מהחתונה", אבל באמת עד היום אנשים שרואים אותנו בעיקר זוכרים להחמיא על ההזמנות לחתונה! אנשים העבירו את ההזמנה לחברים/להורים רק כדי להראות אותה, אנשים שלא הוזמנו לחתונה התלהבו מההזמנה כשראו אותה אצל חברים… בקיצור, אחת ההחלטות הכי טובות שלנו בארגון החתונה.
אנחנו ממליצים בחום רב ומודים לצוות של PAPERBOUTIQUE על ההזמנה המדהימה, ומקווים שייצא לנו להשתמש בהזמנות היפות שלהם גם בשמחות הבאות שלנו.

ענת ועדי – 12/05/2013

 

עיצוב אתר: ירדן גלילי