השראה לקראת השנה החדשה

השנה החדשה נכנסה, וכמו תמיד אנו עובדים במרץ על עיצובים חדשים של ההזמנות שיובילו את עונת החתונות הבאה. רצינו לספק לכם הצצה לתהליך העבודה שלנו.

עיצוב הוא בדרך כלל עניין של השראה.

ברוב המקרים ההשראה פשוט נופלת עליך – היא תוצאה של משהו שראית ברחוב, סטטוס שצייץ מישהו בטוויטר, אנשים שדיברת איתם – כל אירוע כזה יכול להוות השראה ליצירה הבאה, ותמידזה מגיע בפתאומיות – עבור חלק ההשראה מגיעה במהלך השינה אחרים יכולים לזכות בהברקה עם הקפה של הבוקר, או בכל שלב אחר ביום.

במקביל להשראה קיימים גם עיצובים שהם תוצאה של עבודה מתוכננת. חיפוש אקטיבי אחרי דברים אלמנטים שלוכדים את העין, מעקב אחר מגמות בישראל ובעולם, והרבה ניסיונות לשלב את הדברים בתפיסת העולם שלך.

להלן מספר דברים מעניינים שמצאנו ברשת. אולי תמצאו אותם בצורה זו או אחרת בקולקציה הבאה של הזמנות PaperBoutique, ואולי הם יספקו גם לכם השראה לחתונה שלכם או פשוט לדבר היצירתי הבא שאתם עושים.

עיצוב בנייר
"ואזת אוויר" שמגיעה מיפן היא דבר אחד שלכד את תשומת ליבנו. החיתוך המיוחד בנייר יוצר אפקט מדהים של עומק בזכות משחק אור וצל, והמוצר משלב חוזק מבני עם גמישות מדהימה. היציאה מדו מימד לתלת מימד תמיד מרגשת. (תמונות נוספות כאן)

c-246-246-AP 019 Hamburg Landungsbrücken

לעומת הגמישות המדהימה שמייצר העיצוב היפני, בקצה השני של הסקאלה מצאנו עיצוב "קשוח" יותר השואב מעולם הארכיטקטורה הקפדני. חיתוך פופ אפ בנייר, המספק דגמים ריאליסטיים של בניינים ידועים. (בתמונה: פופ אפ של אדריכלות בעיר המבורג. לצפיה במקור)


table-paper

ומעבר לעיצוב הויזואלי, ישנו גם העיצוב הפונקציונאלי בנייר שהופך בשנים האחרונות את העבודה בנייר למעניינת במיוחד. ככל שמגמת המיחזור תופסת מקום של כבוד בעולם העיצוב, מתרחב השימוש בנייר לצורך יצירת מוצרים שימושיים, ואנו מוצאים יותר דוגמאות כאלה. מחזיקי כוסות מתקדמים הם דוגמא נפוצה , וקיפול נייר לשולחן הוא משהו קצת יותר חדשני.
origami

ולסיכום, עוד דוגמא אחת תוצרת יפן. אוריגמי למתקדמים. שילוב מדהים בין פשטות השימוש בדף אחד בלבד, לבין ראיה מרחבית שמייצרת תוצאות מרהיבות. (לעיצובי אוריגמי נוספים)

גם אנחנו קיבלנו קצת השראה מהשנה החדשה ולפניכם התוצאה:
 
 


 
 

מאחלים לכם שנה של השראה בכל תחום בו אתם עוסקים,
צוות PaperBoutique

עיצוב אתר: ירדן גלילי