איך להכין הזמנות מרגשות לחתונה?

כל הכבוד לכם. אם הגעתם לכאן זה סימן שאתם מחפשים בכיוון הנכון – אתם מחפשים ליצור חתונה משמעותית, שתהיה מהנה ומרגשת לא רק עבורכם, אלא גם עבור האורחים שלכם. אתם רוצים שהחתונה שלכם תהיה חתונה מיוחדת.
 
 
מתחילים מההזמנות. או שבעצם לא?
הזמנות החתונה הן נקודת ההתחלה של כל חתונה. זהו הרגע הראשון בו האורחים שלכם צריכים להבין שקורה כאן משהו מרגש. אבל הזמנה לבדה לא יכולה לשדר בעצמה את כל ההתרגשות של החתונה. ההזמנה היא נקודה אחת ברצף של אירועים שמובילים בסופו של דבר לנקודת השיא: הערב הגדול שלכם. לכן הזמנות לחתונה צריכות להיות חלק מקונספט כללי של האירוע שלכם. בין אם מדובר באירוע יוקרתי, וינטז', אירוע בטבע, או אירוע מסורתי – ההזמנה צריכה להתאים לאירוע ולהכין את האורחים לקראת האירוע הזה.
 
 
מה מרגש אנשים?
צעירים, מבוגרים, נשים, גברים, כאלה שהתחתנו ורווקים – בלתי אפשרי ליצור הזמנה אחת שתרגש את כל האורחים באותה המידה. לא כולם יהנו באותה מידה מאותן מסעדות או מאותם סרטים.  אבל יש כמה דברים שהופכים את צורת המחשבה לרגשנית יותר אצל רוב האנשים:
 
נוסטלגיה: כמעט בכולם נטוע געגוע למשהו מפעם. תקופה נפלאה בתיכון, בצבא, באוניברסיטה. אם אתם זוג "ותיק" ויש לכם משהו משותף מתקופה אחרת שאפשר לשתף בהזמנה (וגם באירוע עצמו) זה בהחלט יכול לעשות את העובדה. לדוגמא, כינויים שפעם החברים כינו אתכם, או רגע ומקום שבו נפגשתם.
 
 
הזמנת חתונה וינטג'
 
יוקרה: יש ציטוט מפורסם שאומר "לא כל אוצר הוא זהב ויהלומים". יוקרה לא חייבת להיות דברים מנצנצים שנשפכים בכל מקום (למרות שגם זה לא מזיק אם זה נעשה בטעם). אנשים מרגישים יוקרה כשהם מבינים שהם חלק ממשהו שאנשים משקיעים בו זמן ומחשבה. זה מתחיל בצורת ההזמנה – אפשר לזנוח את ה"בואו לחגוג איתנו" המסורתי בהזמנות, ולהתחיל לחשוב מה חתונה מיוחדת  באמת אומרת עבורכם. קחו את הזמן כדי להחליט – אבל נזרוק כאן כמה מילים כגון "דמעה", "התרגשות", "עתיד", "איחוד" שנוגעות באנשים.  זה ממשיך בהזמנה עצמה – נייר איכותי, גופן נעים לקריאה והימנעות מצעקניות.
 
מגע אישי: בהמשך ישיר לנקודות הקודמות, יש חשיבות מכרעת למגע אישי כדי ליצור הזמנה מרגשת. ההזמנה היא המקום לחשוף בו איזה צד שלכם, שיש כאלה שמכירים אתכם טוב מאוד ויעלה אצלם חיוך של אושר, וכאלה שמכירים אתכם קצת פחות טוב ויגיעו לאירוע עם היכרות טיפה יותר טובה שלכם, ויהנו כך הרבה יותר. ציטוט מהתנ"ך או מסרט ששניכם מתחברים אליו, יכולה להיות התחלה טובה.
 
 
הזמנת חתונה אישית

הזמנת חתונה עם כיתוב אישי

 
פניה אישית: אנשים התרגלו להיות חלק ממערכת גדולה. הם רגילים שפונים אליהם כעוד אדם מתוך קבוצה גדולה של אנשים. תנו להם נגיעה אישית ותראו איך הם נפתחים כמו פרח אחרי הגשם. איך עושים את זה בהזמנה? הוספת שם אישי בתוך ההזמנה יכולה לתרום מאוד, בעיקר עבור אנשים שאתם לא מוסרים להם את ההזמנה באופן אישי. הדפוס הדיגיטלי מאפשר לעשות זאת היום בקלות, וחבל לא להשתמש בזה.
 
 
לסיכום, עוד לפני שאתם ניגשים לחשוב על הזמנה, יש מקום לחשוב באופן כללי על האירוע למצוא מה אתם רוצים להביא מעצמכם, ורק אז לחשוב על ההזמנה כנקודת הפתיחה לאירוע שלכם.
הצוות של PAPERBOUTIQUE  ישמח להעמיד מנסיונו כדי להוביל אתכם בדרך להזמנות מרגשות, ובכלל לתת לכם עצות לגבי עיצוב ותכנון החתונה.
 
 

הזמנה שבאמת מרגשת את כולם: הזמנת KeepON שהיא גם מזכרת נפלאה מהאירוע שלכם

 
 

עיצוב אתר: ירדן גלילי