תכנון חתונות בקלות

יש כזה דבר תכנון חתונה בקלות.  קשה להאמין, אבל יש זוגות שמצליחים לסגור את כל נושא החתונה בפחות מחודש וחצי – הכל כולל הכל: שמלה, נעליים, חליפה, רב (או מנחה/ מחתן), מנות פתיחה, מנות סגירה וכל מה שצריך בשביל להוציא חתונה כשרה למהדרין – לפי כל הסטנדטים. ואף יותר מכך. מסתבר שלא חייבים להסתבך ולשבור את הראש על כל דבר – יש אנשים שזה פשוט לא מתאים להם.


גם אתם כאלה? גם אתם לא מסוגלים לחכות ליום הגדול? תעשו את הכל כדי להשאיר מאחוריכם את הביטוי "ארוסי" ולשאת כבר את התואר הנכבד "נשואים באושר"? להלן כמה נקודות שיוכלו לעזור לכם לעשות את הדברים יותר מהר ואולי גם יותר חכם.


1. קחו מפיק חתונות. אתם באמת רוצים לעבוד במהירות, אבל בלי להיכנס ללחצים מיותר. קחו לכם מפיק חתונות שמבין עניין. מפיק טוב ידע להגיד לכם במהירות איזה אולם אירועים יתאים לכם, ויחסוך לכם הרבה שיטוטים מיותר ברחבי הארץ. עם מפיק תדעו גם תחת לחץ של זמן כי המחירים שאתם מקבלים אינם מופקעים, ולא תצטרכו לבצע השוואה מעייפת בין ספקים. והכי חשוב, הוא יוכל למקד אתכם בלוח הזמנים ולוודא שאתם עומדים בהם. אל תדאגו לגבי מחיר, הרבה פעמים מפיק חתונות ידע לחסוך לכם בהוצאות שונות, והעלות הכוללת תהיה בסופו זהה או אפילו נמוכה יותר.


2. רבנות. קפצו בהקדם לרבנות כדי להימנע מעיכובים מיותרים בנושא זה במקרה ותתעוררנה בעיות.


3. תכנון וסדר עדיפויות. כדי להפיק חתונה בקלות אתם צריכים לבצע תכנון חתונה נכון ומדויק. מכיוון שאתם חסרים בזמן, ולא תוכלו לבצע כל רעיון שתרצו,  כדאי  לקבוע סדר עדיפויות – מה הדברים שאתם חייבים, מה רוצים אבל אפשר לוותר, ומה עושים רק אם ממש יש זמן עודף.


4. הקדימו להוציא הזמנות חתונה. אל תמתינו יום יותר מידי. הקדימו לשלוח הזמנות לחתונה ברגע שאתם יודעים את מיקום החתונה, כדי שלא תגלו שחברים טובים מודיעים לכם שהם לא יוכלו להגיע כי בדיוק הזמינו כרטיסי טיסה. במקרה של לוח זמנים צפוף במיוחד, הוציאו הודעת Save The Date כללית מוקדם ככל האפשר. כדי להיערך בזמן התחילו להפיק את ההזמנה כבר בזמן החיפוש אחר האולם,  או שתבחרו הזמנות יפות לחתונה בסגנון מופשט, המתאימות לכל אירוע ושינתן להפיק במהירות, אך גם מוסיפות לו חן.  צרפו כרטיסי אישור הגעה כדי לעודד את האנשים לאשר מוקדם ככל הניתן.


5. קצרו זמנים באינטרט. יש היום המון כלים באינטרנט שמקלים על ארגון החתונה, כולל מחשבונים, רשימות עשה ואל תעשה, הוצאת מכרזים לספקים, וכו'. אבל הכלי החזק ביותר נמצא כיום ברשתות החברתיות. הצטרפו לאחת מקבוצות המאורסים והתייעצו לגבי כל דבר. תקבלו כל מיני תשובות לכל שאלה, ורובן מגיעות מניסיון אמיתי ועדכני של אנשים כמוכם.


6. העזרו בחברים ומשפחה. גם אם החלטתם לקחת את הדברים בקלות, מדובר בהפקה לא פשוטה. העזרו במי שאפשר כדי להתייעץ, לדאוג לדברים שלוקחים זמן רב או שהם פחות חיוניים כמו עיצוב מרכזי שולחן, אישורי הגעה וכו'.


7. צמצמו עבודה מול ספקים מרובים. נסו לאחד עבודה מול ספקים שונים – סגרו את רכישת האלכוהול בחנות אחת, בידקו אם ניתן להזמין במקום אחד גם הזמנות לחתונה וגם קישוטים, כרטיסי הושבה ואלמנטים אחרים של עיצוב, אם מתאפשר בחרו באולם שיש לו קייטרינג  קבוע משלו, וכו'.


8. הכי חשוב. תהנו מהדרך, כי זאת חתונה של פעם בחיים.דוגמא להזמנות חתונה סטנדרטיות אך יוקרתיות להפקה מהירה – עם מקום לכיתוב אישי

הזמנה לחתונה

עיצוב אתר: ירדן גלילי