הזמנות מתקפלות לחתונה

הזמנות מתקפלות לחתונה הן הזמנות מרשימות מטבען. הן מעניקות תחושה של יוקרה לרגע המרגש של מסירת ההזמנה – לחברה טובה, בן משפחה או אנשים קרובים בעבודה.
ההזמנות של PAPERBOUTIQUE מספקות מגוון רחב של אפשרויות עיצוב, החל מהזמנות בסגנון וינטג' ועד לעיצוב מודרני, התאמה לחתונות קיץ או חורף, ובחירה בין טווח עצום של צבעים וסוגי נייר. יחד עם מעצבי PAPERBOUTIQUE תוכלו להתאים את הזמנת החתונה בדיוק למיתוג האירוע שלכם.
 
 
עם הזמנות חתונה מתקפלות אתם מקבלים בהזמנה שטח גדול גם עבור העיצוב וגם עבור התוכן. לכן, אתם יכולים להיות יצירתיים גם מבחינת נוסח ההזמנה, ואף לשלב אלמנטים נוספים בתוך ההזמנה.
כדי להשלים את האווירה היוקרתית שמעניקות ההזמנות ניתן לבחור במעטפות מרשימות החתומות בחותמת שעווה או בחבק מיוחד. ניתן גם להמשיך קו עיצובי אחיד עם הוספת כרטיס R.S.V.P לאישור הרשמה, כרטיסי הושבה ומספרי שולחן. כל אלה יחד מעניקים לאירוע שלכם את הקו הייחודי שלו.
 
 

הזמנת עץ נפתחת

 
 
הזמנה מתקפלת בסגנון מעט שונה מהקולקציה החדשה. מתאימה מאוד לחתונות הנערכות בטבע או לחתונות הנערכות בסתיו ובחורף. משדרת צמיחה, אחדות ויציבות. מסוג ההזמנות של ישאירו את האורחים שלכם אדישים. ההזמנה היא מסדרת Folded – הזמנות חתונה ההופכות למעמד מיוחד לתמונה, הנשארות למזכרת לאורחי האירוע.
 
 
הזמנה לחתונה בסגנון וינטג'

 
 
הזמנות מיוחדות לחתונה העומדות על התפר שבין הזמנת וינטז' קלאסית לבין אלמנטים משעשעים התופסים את העין. ההזמנה של המעצבת מורן גרדוס מתבססת על טכניקה עדינה של חיתוך נייר, ומציגה תוצאה נעימה לעין ולמגע.
 
 
הזמנה מתקפלת לחתונה

 
 
הזמנות לחתונה בסגנון תחרה מודרני, עם גיאומטריה המייצרת משחק אור וצל מרשים. העיצוב של המעצבת מאשה צייטלין מתאים במיוחד לחתונות עם קו עיצובי נקי ומודרני. הזמנה יוקרתית זו ניתנת להזמנה במגוון צבעים כדי להתאים לחתונה שלכם.
 
ב- PAPERBOUTIQUE אנו מאמינים כי הזמנות לחתונה הן הרושם הראשון שיש לאורחים לגבי האירוע המתקרב, ולכן הן צריכות להתאים לאופי של הזוג ושל החתונה. אנו מזמינים אתכם לעיין במבחר ההזמנות לחתונה שלנו ולהתייעץ עם המעצבים שלנו כדי לבחור את ההזמנות שיתאימו בדיוק לכם.

עיצוב אתר: ירדן גלילי