למשוך את הרגע – עם הזמנת keepON

הזמנות מיוחדות לחתונה שהופכות למסגרת

פיתוח בלעדי של PaperBoutique: לאחר החתונה, האורחים שלכם יכולים להחליף את נוסח ההזמנה בתמונה של החתונה או בכל תמונה שירצו – הם ייזכרו בחתונה שלכם בכל פעם שיסתכלו במסגרת המהודרת.
 


את הזמנות חתונה KeepON ניתן להזמין בכל עיצוב מסדרת DOU 500
 

אהבתם את ההזמנה? לחצו 1+
ליצירת קשר אודות הזמנות והצעות מחיר – לחצו כאן

 
כל הזוגות המתחתנים שאנו פוגשים רוצים להפוך את החתונה שלהם לאירוע בלתי נשכח. כולם מרגישים ויודעים שזה אירוע של פעם בחיים, לכן הוא חייב להיות מוקפד בכל פרטי האירוע. הזמנה לחתונה היא הדרך בה הם משדרים לאורחים שעומד להיות אירוע מיוחד, שיחרט בזיכרון.
החלטנו לחפש דרך לשמר את תמונת האירוע בזיכרון, גם עבורכם המתחתנים וגם עבור האורחים שלכם. הגענו למסקנה כי יש לרתום את כל יכולות העיצוב והאמצעים הטכנולוגיים המושקעים בכל ההזמנות של Paperboutique ולפתח הזמנה מסוג חדש.
 
 

הרעיון: מעבר לרגע

אנו חיים בעולם שנע קדימה באופן תמידי, אך גם נשען על העבר ועל רגעים יפים שעולים לנו בזיכרון.
גם החתונה, על אף שהיא רגע אחד, היא חלק מכונן במחזור החיים. היא נקודת שינוי בחיים, והיא גם הסימן הראשון בדרך ליצירת חיים. מכאן צמחה המחשבה לפתח הזמנות חתונה שממשיכות עמכם ועם האורחים גם אחרי החתונה – הזמנות שילוו אתכם בכל דרך.
 

הזמנת keepON - מזכרת מארוע בלתי נשכח

 
 

התוצאה: התוצאה היא הזמנת keepON – הזמנה שהופכת למסגרת לתמונה מהארוע הבלתי נשכח.

על ידי תוספת של רגלית מתקפלת לכל הזמנה, ניתן, בשלושה צעדים, להפוך את ההזמנה היוקרתית של הארוע שלכם למסגרת לתמונה שתשמש את האורחים שלכם.
 
את דף ההזמנה המודפס המשולב בהזמנה מוציאים, ובמקומו מכניסים תמונה בגודל סטנדרטי מהחתונה או מכל אירוע אחר. התוצאה היא מסגרת תמונה יוקרתית שבוצעה באמצעות חיתוך בלייזר, אשר נשארת לאורחים שלכם זמן רב אחרי שהחתונה עצמה תסתיים.
(את הרגלית המיוחדת ניתן להוסיף לכל אחת מההזמנות מסדרות DUO400 ו- DUO500)
 

הזמנת keepON - מזכרת מארוע בלתי נשכח

 
 

מגמה עולמית: עיצוב מתמשך

הדברים באים לידי ביטוי באופן ישיר למגמת המיחזור המתפתחת בשנים האחרונות בעולם העיצוב. על פי תפיסה עיצובית זו, חייו של מוצר אינם מסתיימים כאשר אין בו צורך יותר – מוצרים צריכים לכלול אפשרות לשימוש אחר, או שניתן לפרקם ולהשתמש מחדש בחלקים, או שהם פשוט ניתנים למחזור.
 
 


 
 
הזמנות keepON החדשות של PaperBoutique אינן מסיימות את תפקידן בערב האירוע עצמו כשהאורחים מגיעים לאולם. בנקודה זו הן משתנות, והופכות למשהו אחר שממשיך קדימה בזמן.
 

עיצוב אתר: ירדן גלילי