רעיון לחתונה מקורית – הזמנה מיוחדת

אתם יוצאים לדרך חדשה. אתם כבר יודעים שאת בשבילו והוא בשבילך.
אתם יודעים שהחיבור ביניכם הוא מיוחד. כי הרי מה הסיכוי שבעולם בו מיליארדי אנשים, דווקא אתם תיפגשו? ששניכם תמצאו חן האחד בעיני השניה? ששניכם תחליטו שהשני הוא בן או בת הזוג המיועד לחיים משותפים?
 
יכול להיות שאתם דומים בכל דבר שאתם עושים וזה פלא שהצלחתם למצוא אחד את השניה, אבל בהחלט ייתכן שאתם מגיעים משני קצוות שונים, ובדרך פלא, בניגוד למה שכולם חשבו, התקרבתם והפכתם לזוג המשלים אחד את השני. יכול להיות שאתם חברי ילדות שעושים הכל ביחד, ויכול להיות שנפגשתם במקרה בתור במכולת. איך שלא תסתכלו על זה, אתם זוג מקורי, אחד ויחיד מסוגו.
 
 

הזמנת חתונה מיוחדת ויחודית
 
 
 

 
 
הצלחתם להתגבר על הסיכוי הקטן הזה לחיבור, ואתם בדרך לחתונה שלכם. החתונה שלכם היא בעצם חגיגה של החיבור הכמעט בלתי אפשרי והמאוד מיוחד ביניכם. אתם בטח תוהים באיזו דרך תוכלו להפוך את החתונה לאירוע בו האורחים ידעו שיש כאן משהו שהוא רק שלכם.
 
 

הזמנות שמתאימות לכם

 
כדי להתאים את ההזמנות שלנו לאירוע שלכם, ב- PaperBoutique אנו מחפשים תמיד לעשות את הדברים בצורה מיוחדת. מהיום הראשון רצינו ליצור הזמנות חתונה מהודרות יותר, מרשימות יותר לעין, וגם ייחודיות במגע שלהן. במהלך החיפושים שלנו, כדי להגיע לתוצאות שאתם רואים באתר, השתמשנו בטכנולוגיות שונות, בחנו עשרות סוגי נייר, ויצאנו למסע במהלכו ביצענו מאות ואלפי ניסיונות שונים. רק כך הגענו לתוצאות הטובות ביותר.
באמצעות הניסיונות הרבים הצלחנו גם להגיע לפריצות דרך, כשיצרנו הזמנות מקוריות שיוצאות מ"הקופסא". הזמנה אחת שכזו היא הזמנת KeepON, הזמנה שהאורחים לא ישכחו (ולא יזרקו).
 
 

הזמנה מקורית לעונת החתונות 2014

 
הזמנת חתונה KeepON יוצאת מהתבנית של הזמנה רגילה. היא משמשת גם כהזמנה יוקרתית, אבל גם כמסגרת לתמונה שנותרת כמזכרת מרשימה מהחתונה.
 
 

הזמנה לחתונה מסוג KeepOn - הזמנה שהופכת למעמד תמונה
 
 
 
ההזמנה התקבלה בהתלהבות בקרב לקוחות, וזכתה לשבחים רבים ממעצבים, אנשי הפקה ומנהלי אולמות ארועים איתם אנו עובדים.
כאשר האורחים שלכם מקבלים את ההזמנה, היא נראית כמו כל הזמנה אחרת, מלבד דבר אחד. אנו מצרפים להזמנה הסבר קצר על קונספט ה- KeepON וכיצד ההזמנה שהם מחזיקים ביד הופכת למסגרת. כל מה שהאורח שלכם צריך לעשות, הוא להוציא את דף המשי היוקרתי שמשולב בהזמנה, להכניס במקומו בקלות תמונה בגודל סטנדרטי מהאירוע שלכם או מכל אירוע מרגש בחיים, ולשלוף את הרגלית המוסתרת מאחורי ההזמנה.
האורח שלכם מקבל מזכרת מהודרת, מפתיעה ושימושית.
 
 
את הזמנת KeepON שהופכת למסגרת ניתן ליצור עבור כל עיצובי הזמנות החתונה של PaperBoutique מהסדרות DOU400 ו- DUO500.
 
 
הזמנה לחתונה מסוג KeepOn - הזמנה שהופכת למעמד תמונה
 
 
 

לא מוותרים על יוקרה

 
על אף שהזמנות KeepON הן מפתיעות, מרגשות וייחודיות בעולם החתונות, הן אינן בגדר "גימיק". בעיצוב שלהן לא וויתרנו על העיצוב היוקרתי שמאפיין את כל קו המוצרים של PaperBoutique – הזמנות לחתונה, כרטיסי הושבה ואישורי הגעה, מיתוג כוסות יין, קופסאות דרז'ה, כרטיסי ברכה ועוד.
כל העיצובים הם תוצאה של עבודה יצירתית מאומצת של מעצבי PaperBoutique ומשלבים שימוש בטכנולוגיה ייחודית לעבודה עם נייר.
 
 

מתרגשים בכל חתונה מחדש

 
כל חתונה עבורנו היא אירוע מיוחד. בכל פעם שאנו פוגשים זוג ומתאימים את העיצוב המדויק עבורו, זוהי גם חוויה מרגשת ומקורית עבורנו. אנו אוהבים לשמוע ולראות את הטעמים הייחודיים שמתקבלים מהמיזוג בין הזוג, ונהנים בכל פעם שאנו מצליחים למצוא את ההזמנה והמיתוג הנכון לאירוע, שהזוג יאהב והאורחים יזכרו.
 
אתם מוזמנים לשוחח איתנו כדי שנוכל להתאים הזמנה לחתונה הייחודית שלכם.
 
 

מיתוג החתונה ודרכים נוספות לעיצוב האירוע

מיתוג ארועים הוא חלק בלתי נפרד מהיכולות שלנו ומיתוג אישי של חתונה הינה דרך נוספת להעצים את החוויה.
כאן ניתן להתרשם מכמה מהמוצרים שדרכם ניתן למתג את האירוע:

 
 

קופסת דרז'ה בנגיעה אישית - מזכרת מתוקה מהחתונה
 
 
 
מיתוג לכוס יין – חץ אהבה
 
 
 
קופסת דרז'ה יוקרתית במיתוג אישי
 
 
 
מיתוג לכוס יין – זוג על נדנדה
 
 
 
קישוט כוס יין במיתוג אישי
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עיצוב אתר: ירדן גלילי