מרכזי שולחן בחתונה – לא רק נרות ופרחים

קישוט מרכז שולחן בחתונות ואירועים מאפשר להעניק אופי אישי לאירוע, לרוב ללא השקעה עצומה. זה עניין של טעם אישי, אך לעיתים קרובות מרכז שולחן שהושקעה בו מחשבה, יכול להשפיע על אופי האירוע מאשר אטרקציה גדולה ומפוארת. להלן מספר נקודות שכדאי לשקול כאשר ניגשים לעצב את מרכז השולחן שלכם:
 
 

מרכז שולחן שהוא גם מזכרת

כאשר נעזרים בשירותים של מעצב האירוע מטעם האולם, לרוב הוא יציע להשתמש באחד מהעיצובים שביצע בעבר, כשלאחר החתונה הוא יאסוף את עיצוב מרכז השולחן לשימוש חוזר. אך אם תרכשו בעצמכם את מרכז השולחן (או באמצעות מפיק משלכם), האורחים שלכם יוכלו לקחת את הקישוט ולשמור אותו כמזכרת. כך לדוגמא, הצבת פרחים בתוך צנצנות מעניינות שנרכשו בשוק הפשפשים, יכולות להעניק גם אופי וגם להיות מזכרת.
 
 

מספרי שולחן

המספרים של השולחנות הם חלק בלתי נפרד מקישוט השולחן, ויש להקדיש גם להם מחשבה. אם עיצוב החתונה שלכם יותר מתאים לחורף, ואתם רוצים להעניק חום וביתיות במיתוג החתונה, תוכלו להשתמש במעמד עץ כדי להציג את המספר, או לצרוב בעץ עצמו.
 
 

מספרי שולחן לחתונה

 
 

מרכז שולחן עם מסר אישי

לעיתים קישוט בשולחן הוא רק תירוץ כדי להעביר מסר אישי. באמצעות חיתוך וצריבה בלייזר תוכלו ליצור קישוט שגם מעניק מסר אישי לכל אחד מהאורחים שלכם, ובעצם אומר "תודה שבאתם לחגוג עימנו". המסר יכול להיות ציטוט שאתם אוהבים מספר או סרט, משפט מהמקורות, סמל המלווה את מיתוג החתונה או פשוט את השמות שלכם ותאריך החתונה.
 
 

משהו לשחק איתו

הזיכרון האנושי אוהב גירויים, וכאשר אנשים עוברים חוויה טובה אנו זוכרים טוב יותר אירועים. כמובן, שהאירוע שלכם עמוס בחוויות שונות, החל מהחופה ועד לשיר הסיום והתמונות. אבל אם מחפשים משהו מיוחד, ניתן לספק אותו גם בזמן בו יושבים מסביב לשולחן. כרטיס תודה פאזלטוב הוא דרך מצוינת לעשות זאת והוא גם מייצר שיחה מצוינת לאנשים שפחות מכירים את האחרים בשולחן.
 
 

פאזל טוב – כרטיס ברכה להרכבה

 
 

חומרים

משחק בין חומרים שונים יכול לספק תוצאה מרהיבה, בעיקר כאשר הם מתאימים למיתוג האירוע. לדוגמא, שילוב בין מים לעץ או פרחים, חול ים וצדפים עם מספר שולחן לבן, תפוחים או תפוזים או כל פרי מהודר אחר יכול גם הוא להעניק אווירה חדשה ומעננת לשולחן.
יש לכם הרבה החלטות לקבל לקראת האירוע המיוחד שלכם, אך קחו את הזמן לחשוב על מרכז השולחן שיכול להפתיע ולרגש דווקא במקום בו האורחים שלכם לא מצפים לו.

עיצוב אתר: ירדן גלילי