חתונה על החוף – חתונה מיוחדת במינה

אין כמו חתונות בטבע, ומעל כולן, היהלום בכתר של החתונות, נמצאת חתונה על החוף. קשה להתחרות בתחושת החופש המוחלטת והחיבור לטבע ששורה על אנשים בחוף הים. הטבע העניק לחוף הים את העיצוב המושלם, ועם יד על הלב, אין שום גן אירועים או מפיק על שיכול להעניק תחושה קרובה לדבר האמיתי. אז למה לא כולם מתחתנים על החוף? כי לא כולם שוחרי חופש וטבע כמוכם, ובעיקר בגלל שחתונה על החוף היא לא עוד אירוע, זהו אירוע מאתגר,הדורש הפקה מוקפדת לכל אורכו. אז לפני שמדמיינים את החופה אל מול שקיעה מושלמת, הנה כמה דברים שכדאי לשקול.

 

כל האורחים זורמים אל הים – חשבו היטב איך האורחים שלכם יתמודדו עם חתונה בחוף. לא לכולם מתאים להלך בחול, ולהתמודד עם תנאים לא צפויים לעיתים, כגון לחות גבוהה או רוח חזקה.

 

חום יולי אוגוסט – יולי אוגוסט, הם חודשים בעייתיים לקיום חתונות בים, לכן חתונה כזו מומלצת למי שיכול לקיים אתהחתונה בתאריך עם מזג אוויר נוח יותר. יוני וספטמבר יעניקו לכם מזג אוויר מצוין בסבירות גבוהה.

 

נוגע לא נוגע – יש מספר חברות הפקה שמתמחות בהפקת אירועים על החוף, וכדאי מאוד להיעזר בהם מכיוון שמדובר בתכנון מוקפד של פרטים, כולל אמצעי מיזוג, הוצאת אישורים מתאימים, תכנון פריסת חשמל, ופריסת משטחים. ישנם גם מספר גני אירועים הנמצאים ממש על הים, אך לא על החוף – נוגע לא נוגע – הם יכולים להוות פשרה נחמדה, עם כל אמצעי הנוחות של גן מסודר יחד עם הקרבה לים.

 

1803

 

ערב כחול עמוק – אם אתם משקיעים בחתונה מהסרטים על חוף הים, כדאי לדאוג למיתוג החתונה לכל אורכה. החל מהפקה הזמנה מיוחדת לחתונה שתכין את האורחים שלכם לאירוע של פעם בחיים, דרך עיצובי השולחן, עמדות האוכל והמתחם באופן כללי, ועד למזכרות שהאורחים יוכלו לשמור מהאירוע המיוחד. מומלץ לדבוק בצבעי ים – החל מכחול עמוק ועד לתורכיז, שיעניקו תחושת חופש ורוגע. אלמנטים עיצוביים של ים, כגון צדפים או אוניה ומלחים, יכולים לתרום מאוד לאווירה, לדוגמא, קישוט לכוס היין בדמות עוגן, או מתנה לאורחים בדמות מניפת נייר מעוצבת.

 

מנגו, בננה ומלון - מיתוג של חתונה על החוף בדרך כלל משדר חופש. ניתן לחזק את התחושה עם משקאות ומזון שמיתקשר לאנשים עם חופש – לדוגמא מזון שאפשר לאכול בקלות בתנועה, קלחי תירס על האש, או קוקטיילים מוכנים ששותים בדרך כלל רק ליד הבריכה. פירות טרופיים הם כמעט מאסט, ניתן לחלק בקבוקי שתיה קלה עם קשים מעוצבים, או למשקיענים – לארגן שתיה מתוך קוקוסים.

 

הלבוש – לחתונה על החוף חייבים לבחור שמלת כלה קלילה ונוחה, שתשתלב באווירה הכוללת. סטודיו עיצוב שמלות כלה בסגנון וינטז' (שנות ה- 20 או משהו באזור) יתאימו במיוחד לאירוע שלכם.

 

שמלת כלה וינטז'

 

לחתן אפשר לוותר על ז'קט, ואולי ללכת על המראה המהודר אך המשוחרר, כגון שלייקס, קסקט, או לבוש תקופתי אחר . אם בוחרים בחליפה מלאה אפשר לשלב אלמנטים קטנים הקשורים לחוף כגון חפתים, עניבה מיוחדת או פרח בדש. החולצה. אל תשכחו לעדכן את האורחים שלכם לגבי סגנון הלבוש המתאים למקום שבחרתם ובהתאם למזג האוויר הצפוי.

 

אחרי החתונה – אחד מהיתרונות הגדולים של חתונה בים הוא האפשרות להישאר עד אור הבוקר עם החברים ולהמשיך לחגוג, גם אחר שקיפלו את השולחנו והאוהלים (וללא בעיית הנהג השיכור). תכננו זאת מראש, השאירו לעצמכם אוהלים וצידה להמשך, ותהיה לכם חוויה יוצאת דופן.

עיצוב אתר: ירדן גלילי