הפקת חתונת יוקרה – רגע לפני שמתחילים

אנו נפגשים עם זוגות רבים הנמצאים בשלבים שונים של הפקת חתונות יוקרה, ונדבקים בהתלהבות שמלווה את ההפקה, אך באותה עת נחשפים לנקודות הבעייתיות בתהליך.
 

פחות זה יותר

מדובר בערב אחד של חתונה, אליו מתנקזות כל הציפיות, הרצונות והפנטזיות של שני אנשים (ולא אחת גם של ההורים). הרבה פעמים מנסים להספיק את הכל, להכניס את הכל, לטעום מהכל. זה רצון מובן וברור, וקשה מאוד לסנן את הדברים החשובים באמת מתוך כלל הרצונות.
זאת אחת הסיבות החשובות לעבוד עם מפיק חתונות או לפחות לשתף בהתלבטויות ובתוכניות מישהו שאתם סומכים עליו. חשוב לבחור מפיק שאתם מרגישים איתו בנוח – זה הרבה יותר חשוב מאשר אם הוא הפיק חתונה כזו או אחרת. כשתסמכו על מישהו חיצוני, זה יקל עליכם להחליט בין עשרות ההחלטות שתתבקשו לבצע בחודשים הקרובים.
 
 


 
 

מפיק חתונות יוקרה ששוחחנו עימו, תיאר זוגות שמגיעים לתכנון החתונה כמו אנשים רעבים שמגיעים לבופה באירוע. הם מנסים לאכול מהכל והרבה. התוצאה הסופית היא כאב בטן לשאר הערב. האירוע צריך להיות מדויק ונקי כמו ארוחה בת 9 מנות במסעדת יוקרה. בכל פעם משהו קטן אחר, שמתחבר לתבנית הכללית, ושבסוף מרכיב ערב חווייתי שכולם יזכרו. התפקיד שלי, הוסיף המפיק, הוא לראות את התמונה הכללית ולדאוג להישאר במסגרת התקציב.
 

הפרטים הקטנים

אירוע יוקרה נמדד בפרטים הקטנים. הקפדה על איכות לאורך כל הערב ותקופת החתונה. יש המון פרטים קטנים לחשוב עליהם, לדוגמא, אם הפקתם סרט חתונה, אבל חצי מהאורחים לא שומעים אותו או נמצאים מאחורי עמוד, אז פספסתם את כל המטרה. אם באמצע טקס הנישואין מצלמת הרחף מושכת את תשומת הלב של האורחים, אז זה פוגע בהתרגשות.
הדבר הנכון ביותר, הוא לחשוב כאילו אתם אורחים באירוע שלכם – הורים, סבים וסבתות, משפחה רחבה, חברים מהעבודה, ילדים. חשיבה מה כל אחד מהם יעשה בכל שלב בחתונה תבטיח אירוע מצוין. לא תמיד אפשר לרצות את כולם, אבל אפשר לדאוג שלא יהיו מאוכזבים.
כמובן, שישנם דברים בסיסיים שמופיעים בכל אירוע וצריך לדאוג להם, כמו שירות טוב של מלצרים, גיבוי לשמלה ולחליפה, ועוד ועוד דברים. מפיק טוב אמור לעשות את העבודה הזו על הצד הטוב ביותר.

 

הזמנה מודרנית לחתונה חתוכה בלייזר
 
 

הזמנות יוקרתיות לחתונה

ההזמנה לחתונה היא נקודת הפתיחה של החתונה שלכם – שבועות או חודשים לפני הערב הנפלא עצמו. לכן, למרות שמדובר במרכיב קטן של החתונה, מבחינת זמן – ההזמנה מייצגת את ההחתונה שלכם לאורך תקופה ארוכה. לכן, בעיקר בחתונת יוקרה כמו זו שאתם מכוונים אליה, היא חייבת להיות הזמנה יוקרתית לחתונה. כמו האירוע המיוחד שלכם, היא לא צריכה להכיל הכל מהכל, היא צריכה להיות מדויקת, נקיה ולשדר יוקרה אמיתית (אתם מוזמנים להציץ בקולקציה שלנו).
ובאופן דומה, צריך לזכור שחתונה לא מסתיימת ברגע שהאורח האחרון עזב, ארזתם את המתנות באוטו, ונסעתם לחדר המפנק שארגנתם לעצמכם. אחרי חתונה יוקרתית מקובל לשלוח גלויות תודה על ההשתתפות באירוע שלכם והמתנות שקיבלתם.

 

הזמנה יוקרתית לחתונה חתוכה בלייזר
 

 

לסנן רעשי רקע

ככל שהחתונה יוקרתית יותר, כל החלטה היא חשובה יותר. כאשר אתם מבצעים החלטה סופית, השתדלו לעשות את הדברים לבד. רק שניכם. תתייעצו בהורים, תשתפו חברים, אבל בסוף שבו רק שניכם, במקום רגוע, קחו את הזמן, תפתחו בקבוק יין, ותקבלו החלטה נקיה מלחצים חיצוניים.

 

ומילת הרגעה – החתונה שלכם תהיה מופלאה

באחריות. במה שלא תבחרו ותעשו, תהיה לכם חתונה מופלאה. העיקר ליהנות בדרך ובעיקר בערב עצמו. זו הסיבה שאנחנו תמיד נהנים לעבוד עם הלקוחות שלנו בתחום הנפלא הזה.
המון בהצלחה…
 
 


 

 

עיצוב אתר: ירדן גלילי