הפרטים הקטנים בחתונה

חתונה היא בדרך כלל אירוע מתוכנן ומדויק, החל מהחופה, דרך הכיבוד לאורחים, ריקודים, והכל יסתיים כשהזוג עוזב לביתו (או למלון הקרוב) כדי להתחיל את חייו המשותפים כזוג נשוי. אבל דווקא הפרטים הקטנים, שלא תמיד מתכננים הם אלא שמשנים.
בפרטים הקטנים של החתונה יש אפשרות להפתיע, לרגש ולהעניק לחתונה מהאופי המיוחד שלכם.
 
מצד שני, פרטים קטנים שמוזנחים או נשכחים, יכולים לגרום לעוגמת נפש במהלך החתונה, ולעיתים אפילו לדמעות מורידות איפור. מילת הרגעה: בכל מקרה, סביר להניח שהחופה תעבור כהלכה, שתסיימו את האירוע כזוג נשוי, ושהאורחים שלכם יהנו.
 
 

מיתוג לכוס יין – חץ אהבה
 
 
 
אבל רק כדי שהכל יהיה בדיוק איך שתכננתם, הנה רשימה קטנה של פרטים קטנים ואיך אפשר לשדרג באמצעותם את האירוע:
 
 

צילום אירוע החתונה

וודאו שהצלם יודע מראש מי זה מי בחתונה – או במילים אחרות: את מי הוא חייב לצלם. כמו כן, תאמו עם הצלם איך הוא לא מסתיר בזמן החופה, והאם הוא צריך לעבור לצלם את כלל השולחנות.
 
 

עיצוב שולחן

כמעט ואין לכם זמן לדבר עם רוב האורחים בחתונה. בעיצוב השולחן אתם יכולים לשלב אלמנטים שיעניקו קצת מהמגע האישי שלכם לאירוע ולאורחים שלכם. אפשר להפוך את השולחן לצבעוני יותר עם קישוטים קטנים לכל אורח, אפשר להשאיר מזכרת אישית עם מסר לאורחים, או להשאיר כרטיס מהודר עם שיר שאתם אוהבים.
 
 


 
 

נאומי חתונה

אם החלטתם להקצות זמן לנאומים וסרטונים, אחת מהנקודות החשובות היא להגדיר מראש מי מדבר וכמה. יש לקבוע מי מנהל את הסדר ומה קורה אם הדוד אברם, בסיוע שלוש כוסות וויסקי, מחליט פתאום שזה הזמן שלו לתת את נאום חייו.
 
 

קופסת דרז'ה יוקרתית במיתוג אישי
 
 
 

די ג'יי

לקבוע עם הדי ג'יי מה לעשות במקרה של בקשות שירים מצד האורחים שלכם. מצד אחד נהוג להיענות, מצד שני שיר ילדות של דודה מירים לא תמיד מתאים. באם החלטתם שאתם לא רוצים שיתערבו, כדי להימנע ממצבים לא נעימים, ואם זה מאוד חשוב לכם, כדאי למנות מישהו מהמשפחה שיוכל להגיד פשוט לא.
 
 

גיבוי

לשלוח עם מישהו שמגיע לאולם לחוד מהחתן: עוד נעליים, עוד חולצה, איפור נוסף, אקמול, מגבונים, פנקס צ'קים, מזומן או אמצעי תשלום אחר, כיפה וכל מה שאפשר להחליף במקרה ושכחתם בבית.
 
 

מיתוג לכוס יין – זוג על נדנדה
 
 
 

ילדים הם ילדים

פרט קטן, באמת קטן – ילדים. הם חלק מהמשפחה, ולעיתים קרובות הם חלק מהמוזמנים לחתונה. אם צפויה כמות נכבדה של זאטוטים בחתונה, כדאי לדאוג להפעלה שלהם. ההורים שלהם ושאר האורחים יוכלו להנות מהחתונה, וכבונוס גם הילדים יהיו מרוצים. שולחן עם משחקים והפתעות – יכול לעשות את העבודה.
 
 

לבוש

אם אתם מתכננים חתונה יוקרתית במיקום מרשים, כשהכל מסביב מתוכנן ומעוצב לפרטים הקטנים, אל תסמכו על האורחים שלכם שידעו להתלבש בהתאם. פרטו בהזמנה לחתונה את קוד הלבוש הרצוי.
 
 

קישוט כוס יין במיתוג אישי
 
 
 

סיגרים, סיגריות וחומרים אחרים

לפעמים נראה שהחוק לא תופס בתוך אולמות אירועים, ויש עדיין כאלה שמעשנים באופן חופשי בתוך האולם. עבור האורחים הלא מעשנים מדובר במשהו שיכול ממש לקלקל, בעיקר בשלב הארוחה. אם אתם צופים שעלולה להיגרם “התלקחות” סביב העניין, כדאי להחליט מראש מי מעיר למי, איך ואם בכלל. הגדרת איזורי עישון בצורה ברורה יכולה לסייע.
 
 

הכי חשוב לא לשכוח…

להנות. זה הערב שלכם, זו המסיבה שלכם. גם אם כמה דברים קטנים לא מסתדרים בדיוק כמו באגדות, תזכרו שכנראה שתצחקו על הדברים בעוד כמה ימים, ומה שנראה לכם גדול וחשוב הוא כנראה לא מהותי עבור האורחים שלכם.
 
 

שיהיה הרבה מזל טוב, וחתונה מושלמת.

 
 

עיצוב אתר: ירדן גלילי