אפשר להתחיל להתרגש…בדרך לחתונה

יצאתם לדרך מדהימה. דרך של שותפות ארוכת טווח. דרך שמתחילה ממש עכשיו, ובעוד כמה חודשים תחגגו אותה באירוע של פעם בחיים. החתונה שלכם הולכת להיות אירוע מרגש, ומהנה, מלא בחברים ומשפחה שאתם אוהבים.
למעשה, החתונה וההתרגשות מתחילות  כבר עכשיו – עם בחירת כל המרכיבים שיהפכו את החתונה למה שתרצו שהיא תהיה.
 
 


 
 

הזמנה לחתונה – נקודת הפתיחה להתרגשות…

ההזמנות לחתונה הן אות הפתיחה לאירוע.
במסירת ההזמנות אתם מתרגשים עם חברים קרובים, אתם יוצרים קשר מחודש עם חברים שהרבה זמן לא פגשתם, אתם מתקרבים לחברים מהעבודה ובעסקים, והחתונה הופכת לאירוע ממשי עבור כולם.
הזמנות חתונה של  PaperBoutique גם יכינו את האורחים שלכם לאירוע יוקרתי וייחודי שאסור להחמיץ.
Paperboutique משלבת בין תבניות שעיצבו מעצבים מובילים, לבין טכנולוגיה ייחודית לחיתוך בלייזר שמאפשרת ליצור את הדגמים הייחודיים שאתם רואים באתר.
 

 
 

הזמנות לחתונה בהתאמה אישית

השילוב בין עיצוב יוקרתי לבין טכנולוגיות יוצר הזמנות ייחודיות שבעבר היה ניתן ליצור רק בעבודת יד ארוכה וקפדנית. את אלה אנו מגייסים כדי להעניק לכם את ההזמנות שהכי מתאימות לכם – מתוך מגוון העיצובים הקיימים ועד להזמנה מעוצבת במיוחד. יחדיו נבין איך החתונה שלכם עומדת להיות ונתאים את ההזמנה.
צרו איתנו קשר ונשמח להתאים עבורכם את ההזמנה שלכם
 
 

כרטיסי הושבה ואישורי הגעה

כדי ליצור קו עיצובי אחיד לאורך החתונה, אנו מציעים הפקה של כרטיסי אישורי הגעה, וכרטיסי הושבה יוקרתיים. האחרונים משתלבים היטב בעיצובי חתונה קלאסיים ומעשירים את עיצוב האירוע.
אישורי ההגעה הופכים את כל שלב האישור לאלגנטי יותר ומתאים לאירועים מכובדים, והוא חשוב במיוחד באירועים גדולים, כשהם חוסכים את שלב שיחות הטלפון לאישור ההגעה.

 
 


 
 

עיצוב אתר: ירדן גלילי