חמישה אלמנטים שיהפכו את החתונה שלכם לוינטאג'

חתונת וינטאג' היא חתונה שמציגה "אופי". היא חתונה שיודעת להדגיש את הדברים המקוריים והעתיקים של המקורות ושל המסורת מבלי להתבייש ולהסתיר, ולעומת זאת מפגינה מקוריות ותעוזה (וגם קלילות) שלא רבים מעיזים לנקוט בהם בכל מה שנוגע לחתונות. האופי המיוחד של כל חתונה משליך גם על האורחים, על מצב רוחם ועל ההתרגשות שלהם מהארוע – אופי מיוחד של אירוע יוצר תמיד אווירה מיוחדת.
 
בעוד האורחים המבוגרים יותר יתמוגגו מהנוסטלגיה ומהחזרה לעולם המוכר להם מימי נערותם, הצעירים יותר יהנו מהסגנון המקורי והחדשני המשולב בקו העיצובי של כל האירוע.
 
 

אז מה צריך לחתונת וינטאג'?

 
 

1. החתן והכלה

הדבר הראשון והחשוב בכל חתונה הם החתן והכלה. הרבה לפני האירוע כבר מתכננים את פרטי הלבוש והתאמתם לארוע ולטעמם האישי של הזוג. בעולם הוינטג' החתן יכול להצטייד בחליפת שלושה חלקים עם ווסט מפוספס. כמובן שעניבת פרפר גם היא פריט רלוונטי ומחזיר אתכם מיידית לשנות ה-60 העליזות. הוסיפו לחתן שעון כיס, פרח בדש, כובע אלגנטי ונעלי עור מסוגננות והוא כבר מוכן ומסודר להיכנס אל מתחת לחופה. לקלילים יותר שלייקס גם יכול לעבוד נפלא והרציניים יותר יוכלו לגדל שפם או זקן מטופח המתאים לארוע.
עבור הכלה האפשרויות הן נרחבות יותר ואפילו כמעט אין סופיות, ובכל זאת לא נשכח ששמלות כלה מטבען הן וינטאג'.
 
אם באמת רוצים להשקיע באירוע ולהעשיר את האווירה, כדאי לשתף את החברות והחברים הטובים במראה הנדרש לאירוע ולתאם איתם את פרטי הלבוש שלהם כך שסגנון הוינטג' ישלוט באירוע. אם לא רוצים להעמיס על החברים אפשר גם לבקש מהחבר/ה הנהג להתלבש בהתאם – כפפות וקסקט תמיד נראים טוב.

 
 

מיתוג
 
 
 

2. הרכב

רוצים לשדר מקוריות ? תשכחו מלהגיע לחתונה ברכב חדיש ומקושט, וינטאג' זה אומר להגיע ברכב אספנות עתיק ויחודי שגם כייף לחוות את הנסיעה בו ביום המאושר והוא גם מעשיר את חזית הארוע כשהוא חונה בכניסה לאולם. רכב וינטאג' אמיתי הוא רכב כזה שעבר שבילים רבים בארץ ובעולם לפני שהוא מביא אתכם לאירוע המרגש.
בקפיצה למפגש של מועדון ה- 5 ניתן ללמוד במהירות את כל האפשרויות לרכב הנכון לחתונה שלכם.
 
בתמונה: מכונית מסוג שברולט בל אייר 57 של אייל קלדון – מועדון ה- 5. (צילום יח"צ)

 
 

מיתוג
 
 
 

והנה עוד אפשרות מדליקה

 
 

lover.ly/image-details/101284
 
 
 

3. מיתוג אירוע

גוונים של ורוד וירוק בהיר מאפיינים מאוד את סגנון הוינטאג', יחד עם הרבה עץ גולמי. מאחר וקשה מאוד למצוא אולמות אירועים שיספקו לכם כלים ומפות שיתאימו לאווירה שאתם מחפשים ליצור, הדרך המרכזית היא באמצעות נקודות מרכזיות באולם שירכזו את תשומת הלב. בנוסף, מרכזי שולחן מתאימים תורמים הרבה לקו העיצובי.
זה הזמן שלכם לפקוד את שוק הפשפשים ולמצוא דברים שיעזרו לכם במלאכה.
 
קופסאות שימורים יחודיות או קופסאות לעוגיות ישנות יכולות לשמש לצורך השארת פתקים, הדלקת נרות במרכז השולחן, יצירת עמדת ממתקים ועוד. אפשר גם להשתמש בעששיות ישנות הנפוצות מאוד בחנויות עתיקות, או לאתר שולחנות ישנים, עגלות נשיאה או חלקי ריהוט כדי ליצור את עמדת הקינוחים המושלמת. ספרים עתיקים הממוקמים היטב יכולים גם הם לתרום לווינטג'. רעיון נוסף יכול להיות עמדת צילום לאורחים עם מצלמה ישנה.

 
 

מניפה בעיצוב תחרה
 
 
 

4. מזכרת לאורחים

מאחר וחתונת ווינטאג' היא אירוע עם מיתוג מיוחד, כך כל מזכרת לאורחים באותו הסגנון תעניק גם היא זיכרון מיוחד עם קישור חזק לחתונה המיוחדת.
פרלינים, שוקולדים, סוכריות ג'לי ודרז'ה בצבעים מתאימים, יחד עם אריזות מסוגננות שיכולות לשמש את האורחים גם בהמשך, הן דרך נהדרת לתת משהו קטן, טוב ומסוגנן לאורחים.)
 
 

קופסת שוקולדים קלאסית
 
 
 
אפשר גם למתג אישית את הקופסה עם חיתוך בלייזר של שמות הכלה והחתן ותאריך הארוע
 
 
קופסת דרג'ה במיתוג האירוע
 
 
 

5. הזמנה לחתונה

הזמנה לחתונה מרמזת לאורחים מה סגנון החתונה אליה הם עומדים להגיע. הזמנה מתאימה תכניס אותם לאווירה המתאימה. אורחים שירצו לקחת חלק בהפקת החגיגה יכולים גם להשתתף בהעשרת האירוע ע"י שימוש בלבוש מתאים ואביזרי וינטג'. רעיונות לשדרוג מראה הוינטג'י יתקבל ע"י שימוש במקטרת, כובעים, שלייקס, שמלות, זרים לשיער וכדומה.
הזמנות תחרה של פייפרבוטיק, מכניסות לאווירה בזכות מראה ומגע ייחודיים המדמים עבודת יד. יש חשיבות גם למעטפה בה נמסרת ההזמנה ולסוגר שלה, שיכול להיות חוט של "פעם" או בדמות חותם או מדבקה ממותגת אישית עם שמות הכלה והחתן או תאריך הארוע.
 
 

הזמנה לחתונה וינטג'
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עיצוב אתר: ירדן גלילי