מרכזי שולחן יחודיים

בכל הנוגע לתכנון החתונה שלכם, יש חשיבות רבה לאופן לרגע בו האורחים ייכנסו לאולם או ללמתחם האירוע ולעיצוב שהם יפגשו. החל מאזור הכניסה לאולם, העיצוב הכללי של האולם, מרכזי השולחן, ועד הפרטים הקטנים – כולם משפיעים על התחושה של האורחים שלכם ועל האווירה בחתונה.
 

להעשיר את האירוע

מרכזי שולחן מעוצבים לחתונה הם חלק חשוב ובתי נפרד מתכנון העיצוב באירוע החתונה, והוא מלווה את האורחים כמעט לאורך כל האירוע. נרות, סידורי פרחים, כרטיסי הושבה אישיים, מספרי שולחן וכל אמצעי אחר שיעשיר את המראה של השולחן מוסיף לעיצוב.
מצד שני, יש לדאוג שהעיצוב יהיה נכון, מתאים לאירוע ולאולם, נקי ולא עמוס מדי בפרטים שלא קשורים למה שאנחנו רוצים לשדר בחתונה. אסור גם לשכוח את עניין הנוחות, ולזכור כי מדובר בשולחן בו האורחים שלכם יסעדו, וחשוב שהמקום יהיה מספיק פנוי ויאפשר אכילה בנוחות.
כדי להגיע קרוב ביותר לחלום שלכם למראה מושלם של החתונה, כדאי להיעזר במפיק אירוע או להיעזר בחבר בעל יכולות עיצוב שידע לעזור לכם לתכנן את האווירה שאתם רוצים ליצור.
ישנם סוגים שונים של מרכזי שולחן החל ממרכזי שולחן מסורתיים ובסגנון וינטג', מרכזי שולחן מודרניים יותר בקווים נקיים ומרכזי שולחן קלאסיים. הסידור יכול להיות פשוט או מורכב ובחירה נכונה של אביזרי שולחן מטרתה ולהבליט את היופי של השולחן.
נרות, עגולים או מרובעים במעמדים יחודיים יכולים לעזור בהשלמת מרכז השולחן ותמיד מוסיפים נופך רומנטי לאווירה. אגרטלים ופמוטים משמשים הרבה כאמצעי להעשרת האולם אולם גם פרחים ועלים מיובשים משמשים למטרה זו.
 

הפרטים הקטנים בעיצוב שולחן

לעיתים הפרטים הקטנים עושים את ההבדל, במיוחד כשהושקעה בהם מחשבה, וכשהם הותאמו אישית לאירוע שלכם.
מספרי שולחן בקו העיצובי של ההזמנה, תפריטים מעוצבים, וכרטיסי ברכה אישיים שמקבלים את האורח ומודים לו על ההשתתפות באירוע הם פרטים מרגשים המוסיפים הרבה לעיצוב.
מרכזי השולחן נועדו ליצור אווירה עבור האורחים שלכם, לרגש ולהכניס אותם למצב הרוח החגיגי.
בשורה התחתונה העיצוב הוא בהתאמה אישית לאירוע שלכם ומאפיין את טעמכם האישי.
מתנה קטנה הממתינה לאורחים, ואומרת להם למעשה: "תודה שחגגתם איתנו", יכולה ליצור רושם עז. ניתן, לדוגמא, קופסת שוקולדים מהודרת עם מסר אישי קטן חרוט עליה בחיתוך לייזר, יכולה להכניס את האורחים לאווירה הרצויה, וגם לשמש כמזכרת.
 

התאמה אישית לאירוע שלכם

בפייפרבוטיק אנו מציעים פתרונות מיתוג ומוצרי עיצוב נוספים שיעזרו לכם בעיצוב האירוע כולו ובפרט במרכזי השולחן. כל המוצרים נעשים בהתאמה אישית לאירוע וכוללים את פרטי האירוע – תאריך החתונה או שמות הכלה והחתן, בחיתוך לייזר על כל מוצר – אפשרות המדגישה את היחודיות של האירוע.
 
אנו תמיד זמינים בטלפון או במייל, וממליצים לכם להתרשם ממגוון האפשרויות העומדות לרשותכם.
אין כמו לחוש בדברים מקרוב – נשמח לשלוח דוגמה על מנת שתוכלו להתרשם מהאיכות ומרמת הגימור.
 

 
 
 

עיצוב אתר: ירדן גלילי