הזמנות לחתונה

הזמנות מיוחדות לחתונה

מעבר לתפקיד של מסירת פרטי האירוע מבעוד מועד לאורחים, הזמנה לחתונה מאפשרת הצצה מקדימה לאירוע.
הזמנה יוקרתית לחתונה היא דרך מצוינת לבנות את הציפייה לאירוע המרגש שאתם מפיקים. וכשהפקת האירוע נכונה, אז הזמנות מיוחדות לחתונה מעוררות תמיד את הרגש אצל האורחים עוד בטרם הגיעו לגן/אולם האירועים.

נוכח תפקידה החשוב של ההזמנה ביחצון האירוע, מומלץ מאד שהיא תהיה חלק מהקו העיצובי של האירוע כולו. יחד עם חבקי מפיות מעוצבים במיתוג אישי, קישוטי כוסות מיוחדים, תפריטים ומספרי שולחן מעוצבים נקבעת השפה העיצובית של הארוע כולו.

הניסיון שלנו מלמד שרגע פתיחת המעטפה עשוי להרשים, להפתיע ואף לעורר רגש אצל האורחים המוזמנים.
את ההזמנות שלנו האורחים שומרים גם בגלל שהן יצירת אומנות בפני עצמן וגם בגלל שיש להן ייעוד נוסף אחרי שהארוע מסתיים – מסגרת לתמונה המשמשת מזכרת מהאירוע.

עיצוב הזמנות לחתונה במגע אישי

שלב ההזמנות הוא השלב היותר נעים בהכנות לאירוע. טעמכם האישי בשילוב היכולת שלנו יעניקו לאירוע הפרטי שלכם ייחוד ומקוריות.
הזמנת חתונה קלאסית או הזמנות חתונה מודרניות ?
קלאסי תמיד רלוונטי אבל כיוון מודרני מראה שאתם בעניינים, עכשוויים ומובילי דעה.
התאמה של צבעים וגופן נכון משפיעים מאוד על מראה ההזמנה – אנו לא מקלים בכך ראש.
אפשר להפתיע בסגנון ההזמנה, ולהמשיך להפתיע לכל אורך האירוע במוצרי מיתוג נוספים כגון: קופסאות דרז'ה מיוחדות, כרטיסי הושבה אישיים, קישוטי שולחן ממותגים וכרטיסי תודה מחוכמים להרכבה ע"י האורחים.

רוצים להיות אפילו עוד יותר ייחודיים ומקוריים – אתם לא חייבים להיצמד לעיצובים הקיימים.
במקרים רבים נוכל ביחד למצוא את הדרך להבליט את האירוע שלכם.
תמצאו אצלנו מקצועיות והקשבה שתוביל להזמנה מעוצבת עם הנגיעה האישית שביקשתם עד לפרטים הקטנים.

אנו תמיד זמינים בטלפון או במייל, אבל ממליצים לכם בחום לנצל את האפשרות להגיע לפגישה אצלנו. אין כמו לראות ולמשש את הדברים מקרוב. מניסיוננו פגישה כזו תמיד מעשירה יותר ותוציא את פרץ היצירתיות שטבועים בכם.

הפקת הזמנות חתונה ודוגמאות להזמנות חתונה מקוריות

אנו עובדים עם מבחר ניירות יוקרתיים חלקים, מטאליים ובעלי טקסטורה המתאימים במיוחד למורכבות העבודה שלנו. הדפוס הדיגיטלי מבוצע אצלנו במכונת דפוס מקצועית וחדישה מתוצרת XEROX בשילוב ניירות איכותיים. מעטפות מתאימות עשויות נייר איכותי בלבד של חברת PRELUDE.
כל ההזמנות מעוצבות ומיוצרות בסטודיו שלנו – מקום אחד תחת קורת גג אחת.

תהליך הפקת הזמנות החתונה הוא מהיר יחסית ונמשך מספר ימי עבודה לכן אין צורך להילחץ ולבצע החלטות פזיזות. במקביל, לא מומלץ לחכות לרגע האחרון. הזמנות בארץ מקובל למסור כחודש לפני מועד האירוע. אם יש לכם מוזמנים מחו"ל כדאי לשלוח את ההזמנות מוקדם יותר, ובנוסף אפשר להשתמש בכרטיסי SAVE THE DATE מספר חודשים מראש כדי להבטיח שהאורחים ישריינו את המועד.

פנו אלינו טלפונית או במייל ותוכלו לקבל דוגמה של הזמנת חתונה מעוצבת לבחירתכם, שתוכלו להציג לאנשים הקרובים אליכם עמם תוכלו להתייעץ ולשמוע מהם חוות דעת נוספת.

עיצוב אתר: ירדן גלילי