מיתוג כוסות בעיצובים חדשים

עיצוב מרכז שולחן 

החתונה שלכם מורכבת מעשרות מרכיבים שונים שהופכים אותה לאירוע המיוחד שלכם. עיצוב מרכז השולחן הוא אחד האמצעים להפוך שולחן פשוט לחלק בלתי נפרד מהאירוע המיוחד.  כדאי לזכור כי מרכז השולחן הוא מקום בו יבלו רוב האורחים את רוב הזמן, בעיקר אלה שלא יצטרפו אליכם בריקודים.

ניתן להפוך את שולחן החתונה ליוקרתי ומעוצב, ואולי אף מפתיע, ובכך להעניק יחס אישי גם לאנשים שמבלים את זמנם בעיקר סביב השולחן.

אחרי שהובלנו את האורחים שלנו אל מקום הישיבה בעזרת כרטיסי הושבה יחודיים, אנו מוצאים הזדמנות נוספת לרגש אותם בפנייה אישית – מסר ממותג מהכלה והחתן בדמות קישוט לכוס יין. קישוטי כוסות ממותגים הם דרך מצוינת לומר לאורחים שלנו תודה על ההשתתפות בארוע החתונה או לומר בתאבון.

למיתוג הכוסות יכול להיות תפקיד נוסף בהצלחת החתונה שלכם, כשהוא הופך לנושא שיחה בשולחן, ושובר מחסומים בין אורחים שאינם מכירים האחד את השני. לקישוט כוסות היין ניתן לבחור מגוון עיצובים קיימים, אך ניתן גם ליצור עיצוב אישי שיפתיע וירגש את האורחים שלכם.

 
 

חושבים על הפרטים הקטנים

הפקה מוצלחת של חתונה נמדדת גם בפרטים הקטנים. איך המלצר הגיש את המנות, האם השתיה הייתה נגישה ומגוונת מספיק, או כמה זמן בילו האורחים בהמתנה לחופה ואיך. יש לחשוב על פרטים, וכחלק מכך יש גם לתכנן מראש איך ייראה שולחן החתונה, איך יגיעו האורחים לשולחן, ובאיזו שקית או אריזה הם יקבלו את סוכריות החתונה. כאשר הפרטים הקטנים תואמים לעיצוב הכולל של האווירה, האורחים מרגישים בהבדל, וכל החתונה מתרוממת במהירות לגבהים הנכונים. הדבר מקביל לדי ג'יי שיודע להתאים את הליין המלא של המוזיקה לאווירה בחתונה, כדי להכניס את הרוקדים לאווירה.

ההקפדה על הפרטים הקטנים בעיצוב החתונה והפנייה האישית לאורח, יכולה להתבצע באמצעות מוצרי מיתוג נוספים דוגמת: חבקי מפיות מעוצבים וממותגים לאירוע, קופסאות דרז'ה בסימן אישי של הכלה והחתן או תאריך החתונה, תפריטים מעוצבים למרכז שולחן ומספרי שולחן המתאימים לקו העיצובי של האירוע.

עיצוב אתר: ירדן גלילי