מתנות מיוחדות לאורחים בחתונה

מתנות לאורחים בחתונה הן למעשה מזכרות שהזוג מעניק לאורחיו, ודרך יפה ומכובדת לומר להם: "תודה שחחגתם עימנו".
בדרך כלל מדובר במתנות קטנות וסימליות, שיעניקו זיכרון מתוק ונעים מהחתונה, גם אחרי שהאורחים הגיעו לביתם בביטחה.
בכל הקשור מתנות לאורחים חשובים בעיקר המחשבה שהושקעה במתנה ומתן יחס אישי לאורחים. מתנה קטנה ויפה, הארוזה בצורה מרשימה או מכילה הפתעה קטנה יוצרת רושם עז, , בעיקר אם היא יכולה לשמש מאוחר יותר גם כמזכרת נפלאה מהחתונה.
את המתנה ניתן וכדאי להתאים לאופי האירוע, כולל בחירה בצבע ובסגנון המשתלב בעיצוב הכללי. לכל אחת מהמתנות ניתן להוסיף כיתוב אישי שייחרט בלב האורחים שלכם, ויוציא אותם עם זיכרון קטן נוסף מהחתונה.
 

קופסאות שי עם פניה אישית

קופסת שי בסגנון תחרת נייר במילוי שוקולד יוקרתי היא דרך יחודית ומתוקה לומר תודה לאורחים שלנו.
הקופסה כוללת פניה אישית לאורח או את פרטי האירוע בחיתוך לייזר (שמות בני הזוג ותאריך החתונה).
קופסאות השי מוענקות בתום האירוע או באיסוף ע"י האורח ביציאה מהאולם, או בהגשה אישית אל השולחן במקביל להגשת הקינוח או לאחריו.
 

כרטיס ברכה מפתיע

דרך נוספת לומר תודה לאורחים היא באמצעות כרטיס תודה תלת מימדי להרכבה אישית על ידי האורח.
כרטיסי ברכה "פאזל טוב" הם כרטיסים מנייר ההופכים לעציצים מינאטוריים. הם משמשים גם כמשחק קטן לאורחים, הם מייצרים שיחה סביב השולחן, וגם מהווים מזכרת מהארוע.
 

כרטיס תודה מיוחד

גלויה מעוצבת יכולה לומר הרבה. גלוית תחרה קטנה, התואמת לעיצוב החתונה הכולל ולהזמנות החתונה, עם משפט מרגש תשאיר זיכרון נוסף מהחתונה. לגלויה ניתן גם לצרף תמונה למזכרת, וכשהיא מחוברת למגנט היא נשארת כמזכרת ארוכת טווח.
 

מניפות יד מעוצבות עם תודה אישית

לארועי הקיץ החמים, בין אם מדובר על ערבי השבוע או צהרי יום שישי, ניתן להציע מניפות יד מעוצבות מנייר איכותי, במיתוג אישי, עם ברכה מהזוג המתחתן.
גם לחופה הנערכת בגן הארועים או חופה באולם ממוזג, המניפות המעוצבות מוסיפות נופך נוסף לאירוע ומעשירות את העיצוב הכללי של האווירה. המניפות נשמרות על ידי האורחים כמזכרת מהחתונה.
 

הזמנת KeepON

זוהי מזכרת מיוחדת שמתחילה עוד לפני החתונה, בעת מתן ההזמנות, ומלווה את האורחים גם הרבה אחרי שהחתונה הסתיימה. בהזמנת KeepON ניתן להחליף את דף המשי עם פרטי האירוע בתמונה מהחתונה (או מכל אירוע מרגש אחר בחיים), וההזמנה הופכת למסגרת מהודרת ומזכרת שהאורחים יישמרו לזמן רב.
 

מוצרים נוספים לשידרוג האווירה

אפשרויות נוספות להעצים את מיתוג האירוע או החתונה הוא באמצעות שימוש באלמנטים עיצוביים נוספים כגון: חבקי מפיות מנייר בהתאמה אישית, קישוטי כוסות יין מעוצבים, תפריטים יחודיים ומספרי שולחן מעוצבים השומרים על השפה העיצובית של האירוע.
 
אנו תמיד זמינים בטלפון או במייל, ומזמינים אתכם להתרשם ממגוון האפשרויות ש- PAPERBOUTIQUE מעמידה לרשותכם, ולבחון יחד עימנו אפשרויות להתאמה אישית של הזמנות החתונה. תמיד נשמח לשלוח דוגמה על מנת שתוכלו להתרשם מהאיכות ומרמת הגימור – אין תחליף לתחושה המתקבלת מלהחזיק את ההזמנה היוקרתית ביד.
 

 
 
 

עיצוב אתר: ירדן גלילי