דוגמאות של הזמנות מעוצבות לחתונה

חולמים על הזמנה מעוצבת לחתונה ?

זה הזמן להפסיק לחלום ולהתקשר ל- PAPERBOUTIQUE. המעצבים שלנו ישמחו לעזור לכם בהתאמת ההזמנות שלנו לעיצוב האירוע ומיתוג האירוע שלכם, תוך שימוש בטכניקות המיוחדות שלנו לעיצוב בנייר. ההזמנות שלנו מותאמות כהזמנות חתונה, הזמנות לבר מצווה, בת מצווה, אירועי ברית/ה או כל אירוע יוקרתי אחר פרטי או חברתי.
בפגישה עם מעצב במשרדנו תוכלו לקבל הסבר על הקולקציות השונות, לבחור את סוג הנייר המתאים, להחליט על סוג הגופן ולהתייעץ בכל נושא הקשור בעיצוב ההזמנות, והאירוע בכלל. כחלק מהדרך המשותפת לעיצוב ההזמנה, תוכלו להתרשם גם ממוצרי המיתוג המיוחדים שלנו: קישוטי כוסות מפתיעים, חבקי מפיות במיתוג אישי, קופסאות שי עם שם הכלה והחתן בחיתוך לייזר, כרטיסי הושבה ועוד.
אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר במייל או בטלפון ולהגיע לפגישה.
 
 

מזכרת שמרגשת לאורחים

דרך חדשה לשמר את הרגעים השמחים מהאירוע היא באמצעות הזמנה מיוחדת KeepON שהופכת למסגרת לתמונה. ההזמנות המיוחדות מתבססות על עיצובים מקולקציית DUO שפותחה במיוחד למטרה זו.
אלו הן הזמנות מעוצבות לחתונה (בלעדיות ל- PAPERBOUTIQUE) ההופכות באמצעות קיפול מהיר של רגלית נסתרת, למעמד תמונה מפתיעה עם מסגרת מיוחדת חתוכה בלייזר – מזכרת מרגשת לאורחים שלכם מאירוע מיוחד.
ההתרגשות שלכם מהחתונה מתחילה עם מתן ההזמנה לאורחים שלכם, ומיד אחר כך הופכת להתרגשות אצל האורח שקיבל את ההזמנה המיוחדת שלכם – הזמנה שמהווה מזכרת מהאירוע שלכם, לצד זיכרון אישי וחם מתמונה המשולבת במסגרת המיוחדת.
 
החתונה שלכם תעורר הרבה התרגשות וזכרונות – לפני האירוע עצמו ובטח שאחריו.
 
 

אפשר להתחיל להתרגש

הזמנות PAPERBOUTIQUE עוצבו ותוכננו כדי לספק יוקרה ותחושה של התרגשות מיוחדת לקראת החתונה. ההזמנות עוצבו על ידי הטובים בתחום, והן נעשות בטכניקה מיוחדת ומתקדמת לעיצוב נייר. טכניקה המאפשרת להגיע לתוצאות ועדינות שבעבר היה ניתן להשיג רק בעבודת יד. ההזמנות מעניקות תחושה יוקרתית שניתן לראות בעין וגם להרגיש ביד. זאת בזכות שימוש בנייר איכותי, המיובא בעיקר מאיטליה, ושמאפשר גם להגיע לתוצאות מרשימות לש חיתוך.
 
 

להיות מיוחדים

ב- PAPERBOUTIQUE אנו מחפשים תמיד להיות קצת שונים, ולהרגיש שאנו עושים דברים קצת אחרת, עם השקעה יותר גדולה בפרטים הקטנים, כדי שהזוגות שלנו יוכלו להיות גאים באמת עם הזמנות מקוריות לחתונה שהם מחלקים. ההזמנות פותחו והן נעשות מתוך מחשבה על אירוע של פעם בחיים.
 
 

לאירועים מעוצבים

הזמנות החתונה שלנו מתאימות לאירועים מעוצבים, בהם הזוג מחפש לבנות את האירוע בהתאם לאישיות שלהם, ומתוך רצון אמיתי להפיק אירוע שאנשים יזכרו, כולל הזמנות לחתונת וינטג', חתונה לבנה, חתונה קלאסית, חתונת טבע, ולמעשה לכל אירוע יוקרתי שאתם מפיקים. מתוך חשיבה זו גם פיתחנו מוצרים משלימים, כדי ליצור קו עיצובי אחיד – מרגע קבלת הזמנת החתונה ועד למזכרת לאורחים. אתם מזומנים להגיע ולהתרשם, בעצמכם או יחד עם מפיק האירועים.

 
 
 

עיצוב אתר: ירדן גלילי