דוגמאות של הזמנות יוקרתיות לחתונה

הזמנה יוקרתית לחתונה – הרגע להתחיל לפרוח

הזמנות לחתונה הן הרבה יותר מהזמנה לאירוע, הן נקודת הפתיחה לאירוע של פעם בחיים. הן הניצן הראשון בדרך לאירוע הנפלא הזה שאתם עומדים לחגוג. אתם מפזרים את ההזמנות לארבע כנפות שמים בין האנשים שאתם אוהבים, וככל שהאירוע מתקרב כך, ההתרגשות גדלה. בסופו של דבר ההזמנות מובילות את האורחים שלכם לשיא הפריחה של התקופה הנפלאה – החופה והחגיגה הגדולה שלאחריה.
 
הזמנות חתונה יוקרתיות של PAPERBOUTIQUE מעוצבות ונעשות מתוך מחשבה על הרגע החשוב והמרגש הזה. הן מתוכננות כחלק בלתי נפרד ממיתוג ועיצוב האירוע שלכם, ומתוך מחשבה אמיתית על האורחים שאתם מזמינים, אופי האירוע, וכמובן הסגנון האישי והייחודי שלכם. ב- PAPEROUTIQUE דואגים לפרטים הקטנים בהזמנה, ומאפשרים לכם לבחור מתוך מגוון עיצובים, סוגי נייר וסגנונות.
התוצאה היא הזמנות חתונה מרשימות לעין ויוקרתיות למגע, שתהיינה אות עבור האורחים שלכם להתחיל ולהתרגש לקראת האירוע.
 
 

הזמנות keepon – הזמנה שהופכת למעמד תמונה ומזכרת מהאירוע

כשרוצים להוסיף מימד חדש להזמנה, אז בוחרים ב- KeepON.
אלו הן הזמנות יוקרתיות לחתונה שפיתחנו ב- PAPERBOUTIQUE, אשר הופכות למעמד לתמונה – זיכרון יפה מהאירוע שלכם.
האורח שמקבל את ההזמנה ופותח את המעטפה מתרגש בפעם הראשונה מעצם המעמד. לאחר מכן הוא מתרגש כשהוא מגלה כי ההזמנה שבידו הופכת למסגרת לתמונה. הדבר מתבצע באמצעות פתיחת רגלית המסתתרת מאחורי ההזמנה. בפעם השלישית הוא מתרגש כאשר הוא משלב במסגרת ה- KeepON, תמונה למזכרת מהאירוע המשמח, וההזמנה שלכם הופכת לזיכרון מתוק נוסף.
 
 

הזמנה יוקרתית – התייעצו עימנו

PAPEBOUTIQUE היא חברה המתמחה בייצור הזמנות מיוחדות ובמוצרי מיתוג משלימים לאירועים.
החברה מתבססת על שילוב בין מעצבים בעלי ניסיון בעולם האירועים, לבין שימוש בטכניקה ייחודית של עיצוב בנייר. אנו מציעים ללקוחותינו קולקציות משתנות של הזמנות לארועים – כולן מורכבות מדגמים יחודיים שפותחו ע"י מעצבי PAPERBOUTIQUE. צרו עימנו קשר, והמעצבים יסייעו לכם להתאים את ההזמנה לאירוע שלכם.
 
 
התחושה היוקרתית של הזמנות PAPERBOUTIQUE מתקבלת מחשיבה על פרטים קטנים, החל מבחירת חומרי הגלם הטובים ביותר – נייר בייבוא מיוחד שמתאים בדיוק לחיתוך עדין בלייזר – דרך עיצוב קפדני שיתאים לאירועים הנוצצים ביותר, עם התאמה אישית, ובסופו של תהליך ייצור מוקפד לאיכות מירבית.
הזמנות יוקרתיות לחתונה שנמסרות בסופו של דבר למוזמנים היא חגיגה לעין וגם למגע. למוזמנים שלכם לא יהיה ספק לאיזה סוג של אירוע הם הולכים להגיע, וההתרגשות תתחיל עוד הרבה לפני האירוע עצמו.
 
 
אתם מוזמנים לגלוש באתר בין העיצובים השונים. באתר ניתן להתרשם מהזמנות מיוחדות לאירועי חתונה, בר מצווה, בת מצווה, ברית ובריתה,כמו גם, מוצרי מיתוג משלימים לאירוע כמו: קישוטי כוסות בהתאמה אישית, כרטיסי הושבה, חבקי מפיות, קופסאות שי לאורחים ועוד. החברה מציעה הזמנות לאירועים מיוחדים הן לאנשים פרטיים והן לחברות. כל המוצרים מעוצבים, מלהיבים וחדשניים, בגימור איכותי ובהקפדה על הפרטים הקטנים וכוללים את פרטי האירוע (שם הכלה והחתן, תאריך האירוע ועוד) והכל על מנת לרגש את האורחים שלכם. כמו כן, ניתן לבצע הזמנה לאירוע בהתאמה אישית עפ"י הדרישות שלכם. וליצור קשר עם הצוות שלנו כדי שילווה אתכם בדרך לבחירת ויצירת ההזמנה המושלמת עבורכם, לכל סגנון חתונה שאתם מתכננים.
 

עיצוב אתר: ירדן גלילי