דוגמאות של הזמנות מקוריות לחתונה

הזמנה מקורית לחתונה מקורית

כדי להיות מקורי, צריך להיות יצירתי! אז חשבנו איך אפשר להפיק הזמנה מקורית לחתונה, לרגש את האורחים שלכם אבל עדיין לעשות זאת מבלי לפגוע ביוקרה ובסגנון האירוע שלכם, וכמובן עדיין לשמור על התפקיד המסורתי של ההזמנה שמודיע לאורחים איפה החתונה ומתי היא מתקיימת.
דרך אחת לעשות זאת היא באמצעות הזמנת KeepON (פיתוח ייחודי של PAPERBOUTIQUE). הזמנה מקורית לחתונה מקולקציית DUO שהופכת באמצעות קיפול קל ופשוט למסגרת מרשימה לתמונה, אשר משאירה לאורחים שלכם מזכרת מרגשת מהאירוע. זו הזמנה שנשארת הרבה אחרי שהאירוע מסתיים.
האורח מתרגש בזמן פתיחת המעטפה למראה הזמנת החתונה שלכם, ומיד לאחר מכן הוא מתרגש כשההזמנה הופכת למעמד תמונה עם מסגרת תחרה, באמצעות הרגלית המסתתרת בחלק האחורי של ההזמנה. עד החתונה ההזמנה תתפוס מקום של כבוד בבית, ולאחר החתונה ימשיכו להציג את ההזמנה שלכם בתפקידה החדש – מסגרת לתמונה. עכשיו אפשר להביט בתמונה שלכם ולהיזכר באירוע המרגש.
 
 

שלכם זה הכי מקורי

הטכנולוגיה ושיטת העבודה שמאחורי הזמנות PAPERBOUTIQUE מאפשרות לכם ליצור הזמנות בסגנון אישי, תוך התאמה מלאה לעיצוב ומיתוג החתונה. אתם יכולים לבחור את סוג הנייר והצבעים המועדפים עליכם ואשר מתאימים למיתוג החתונה, אתם יכולים לבחור חיתוך הזמנה בדיוק שאתם אוהבים, וכמובן להוסיף נוסח הזמנה שיספק לעולם שאתם מתחתנים. עם הזמנות חתונה PAPERBOUTIQUE תהיה לכם הזמנה שאין לאף אחד אחר.
 
 

איכות ללא פשרות

לאירוע של פעם בחיים צריך הזמנה מתאימה, הזמנות מקוריות לחתונה של PAPERBOUTIQUE ומוצרי המיתוג המשלימים, מבוצעים מחומרי הגלם באיכות הכי גבוהה. כל הזמנה נחתכת באמצעות טכנולוגיה ייחודית, והיא מבוקרת ונבדקת כדי שתקבלו רק את האיכות הגבוהה ביותר. את האיכות של המוצר הסופי רואים מיד וגם מרגישים – כי איכות זה הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר.
 
 

רוצים לראות ולחוש את הדברים מקרוב ?

נשמח אם תיצרו קשר איתנו במייל או בטלפון ותגיעו לפגישה עם המעצבים שלנו כדי לקבל את כל המידע הדרוש לכם על מנת לבחור את ההזמנה הנכונה והמתאימה לאירוע המקורי שלכם.
בפגישה תראו את האפשרויות, הצבעים, הניירות, וגם את מוצרי המיתוג המשלימים שלנו, קישוטי כוסות מרהיבים, קופסאות דרג'ה במיתוג אישי, מניפות מעוצבות בחיתוך לייזר עם חיתוך פרטי האירוע ועוד.
 
 
 

עיצוב אתר: ירדן גלילי