דוגמאות של הזמנות מיוחדות לחתונה

רוצים הזמנה מיוחדת לחתונה ?

הזמנת חתונה מעוצבת, המבוצעת באמצעות טכנולוגיה של חיתוך בלייזר, היא הדרך שלכם להפתיע את האורחים שלכם, ולגרום להם לחכות לחתונה שלכם אפילו יותר. ב- PAPERBOUTIQUE תוכלו להתרשם ממגוון הזמנות מיוחדות לחתונה הכוללות חיתוכים מורכבים בלייזר, הזמנות תחרה מיוחדות בנייר איכותי, ועיצובים חדשים.
הזמנות חתונה מיוחדות הן חלק בלתי נפרד מהתכנון וההפקה של כל חתונה, ובייחוד חתונה מיוחדת, כזו שהאורחים מרגישים ורואים שהושקעו בתכנונה זמן ומחשבה. ההזמנה היא הדבר הראשון שהאורחים יחשפו אליו לקראת האירוע שלכם, וכמו בכל דבר, חשוב להשקיע ברושם הראשוני על מנת שאפשר יהיה לרגש את האורחים.
יש לזכור כי הזמנות מיוחדות לחתונה הן הזמנות שלא רואים בכל מקום, ועליהן להיעשות ברמת האיכות הגבוהה ביותר. הקפדה על דברים אלה יבטיחו הזמנות מעוררות שמחה, יעלו חיוך ורגש רב.
 
 

אישי זה מיוחד

הזמנה שמתאימה לסגנון שלכם, היא ההזמנה שהאורחים שלכם יירצו לקבל. זו ההזמנה שיהיה לכם הכי כיף ומרגש להעניק, ושתגרום גם לאורחים שלכם להתחיל להתכונן לאירוע ברגע שהם יקבלו אותה. ל- PAPERBOUTIQUE מגוון עיצובים מוכנים ואפשרות לבצע התאמה אישית של הזמנות עבור הזוג המתחתן.
 
 

להשאיר מזכרת מהאירוע – הזמנות keepon

הזמנות לחתונה מקולקציית DUO הן הזמנות מיוחדות לחתונה (פיתוח מיוחד ובלעדי של PAPEBOUTIQUE) שהופכות למזכרת מרגשת מהחתונה.
כל הזמנה מקולקציה זו הופכת בקיפול קל ומהיר למעמד תמונה עם מסגרת מעוטרת חתוכה בלייזר. האורח מקבל את ההזמנה וכשהוא פותח את המעטפה הוא מתרגש בפעם הראשונה למראה הזמנה מיוחדת. בפעם השניה הוא יתרגש שוב כשההזמנה שהוא מחזיק ביד תהפוך למסגרת מהודרת לתמונה מרגשת, והכל על ידי כיפוף הרגלית בחלק האחורי של ההזמנה.
 
 

הזמנה מיוחדת מבית פייפרבוטיק

PAPERBOUTIQUE היא בית עיצוב בנייר המתמחה בייצור הזמנות מיוחדות ובמוצרי מיתוג משלימים לאירועים. PAPERBOUTIQUE מציעה ללקוחותיה קולקציות משתנות של הזמנות לאירועים, המתאימות לסגנונות חתונה שונים – כגון חתונה לבנה, חתונה יוקרתית, חתונה מהאגדות, סגנון תחרה ועוד.
 
באתר ניתן להתרשם מהזמנות מיוחדות לאירועי חתונה, בת מצווה ובר מצווה, בריתה וברית ומוצרי מיתוג נוספים כמו: כרטיסי הושבה, קופסאות שי, חבקי מפיות מיוחדים, קישוטי כוסות בהתאמה אישית ועוד. כל המוצרים חתוכים בנייר איכותי תוך הקפדה על הפרטים הקטנים וכוללים את פרטי האירוע – שם הכלה והחתן, תאריך האירוע וכל פרט אחר.
 
 
 

הזמנות שאין לאף אחד אחר

כשתקחו ליד הזמנות מיוחדות לחתונה מסדרת Dou 500 היוקרתית או מכל אחת מהסדרות האחרות שאנו מציגים תרגישו את ההבדל. ההזמנות מבוצעות בדיוק רב באמצעות טכנולוגיה מיוחדת של PAPERBOUTIQUE, וכל פרט קטן תוכנן במיוחד כדי להעניק את התחושה המיוחדת. אנו משתמשים בנייר המיובא במיוחד כדי להתאים לתהליכי העבודה שלנו וכדי שיספק בדיוק את התוצאה שתכננו להעניק לכם.
 
קחו את הזמן, שוטטו באתר בין העיצובים השונים שאנו מציעים, דמיינו כיצד הם מתאימים לאירוע שלכם, וכאשר תהיו מוכנים צרו איתנו קשר. המעצבים שלנו ימקדו אתכם בהתאמת ההזמנה המתאימה ביותר עבורכם, וילוו אתכם בתהליך הפקת הזמנה לאירוע של פעם בחיים.

עיצוב אתר: ירדן גלילי