מניפות שהן גם מזכרת לאורחים – במיוחד לחתונה בקיץ

מיתוג ארועים - מניפת יד מעוצבת במיתוג אישי
"זרעי קיץ
נישאים ברוח
מעירים זכרונות
מעוררים ערגונות
 
זרעי קיץ באים בנחיריים
ורומזים איזה קיץ
הולך להיות…"

(מאיר אריאל)

 
 
לא רק מאיר אריאל התרגש בקיץ, יחד איתו עשרות כותבים יצרו שירים ומאות סרטים המתארים אהבות והרפתקאות המתרחשים רק בקיץ.
 
קיץ היא תקופה של אהבה, ולכן זו גם עונת החתונה. הקיץ היא עונה שתמיד קשורה בחופש, מסיבות, אושר. אנשים בקיץ משוחררים יותר ומחפשים דרכים להתיר את העניבות, להשליך את המטלות היומיומיות, ולעבור למצב הכי נינוח שניתן תחת השמש הקופחת. החתונה הקיצית שלכם משתלבת היטב בתוכניות של האורחים שלכם. הם יבואו מוכנים למסיבה, ואתם תעניקו להם חוויה נהדרת. העובדה שחתונה בקיץ נערכת בדרך כלל במקום פתוח, מתחת לחופת השמיים, מוסיפה לאווירה המשוחררת.
 

לצנן. אבל לא את האווירה

החיסרון היחיד של חתונה בקיץ היא שכנראה יהיה חם. אם החתונה היא לא בחודשים יוני או אוקטובר (ואז יש סיכון של מזג אוויר הפכפך) הטמפרטורות בישראל גבוהות יחסית גם בערב, וברוב חלקי הארץ הלחות מעיקה.
 
כדי להקל במעט את החום עבור האורחים שלכם, יצרנו מניפות אישיות המשתלבות במיתוג האירוע. את המניפות ניתן למתג בהתאם לרצונכם – ניתן להוסיף משפט מנצח, אמירת תודה שלכם לאורחים, או איור קטן – כולם נעשים באמצעות הטכנולוגיה המיוחדת שלנו. המניפה משתלבת בקו אחד עם הזמנות החתונה, כרטיסי ההושבה, קישוטי הכוסות וקופסאות הדרז'ה שלנו.
אחרי שהמניפות מככבות ברחבת הריקודים וליד השולחנות, הן נשארות כמזכרת נהדרת לאורחים, שבלילות הקיץ החמים בו הם יושבים בגינה או במרפסת הם ישמחו להיזכר בחתונה שלכם.
 

מיתוג ארועים - מניפת יד מעוצבת במיתוג אישי

 
 

מניפה בעיצוב אישי

כמו בכל מוצר של PaperBoutique אנו תמיד ערוכים ליצור יחד עם הלקוחות שלנו עיצוב ייחודי שיתאים למיתוג האירוע. כך לדוגמא, עבור המניפות ניתן ליצור מניפות בצורת חמסה או כנפי פרפר. עבור קישוטי הכוסות יצרנו כבר מגוון עיצובים המתאימים עצמם לאווירה, וכמובן הזמנות החתונה זוכות לעיצובים יוקרתיים ואיכותיים שגורמים למזומנים להתרגש.

 
 
 
 
 
 
 
 

עיצוב אתר: ירדן גלילי