הזמנה מקורית לחתונה – הזמנה שזוכרים

כשרוצים הזמנה מקורית לחתונה

יש זוגות מתחתנים שרוצים חתונה קלאסית, ויש זוגות מתחתנים שרוצים חתונה מקורית. זוגות אלו רוצים שהחתונה שלהם תהיה מעט שונה (או הרבה יותר שונה) מכל החתונות שביקרו בהם, והכי חשוב, חתונה שהאורחים יזכרו.
ישנם דרכים רבות לעשות חתונה מקורית יותר – חלקן מורכבות מדברים קטנים שעושים את ההבדל, וחלקן דורשות להגיע לנושא החתונה מכיוון אחר לגמרי. לדוגמא – חתונה עם מסיבה בלבד.
 
יש הרבה רעיונות לחתונות מיוחדות – וכל זוג יכול למצוא בקלות את הדברים שיהפכו את החתונה למקורית יותר.
בדיוק לצורך זה פיתחנו ב- PaperBoutique הזמנה לחתונה מקורית – הזמנה שמתאימה לזוגות שרוצים חתונה שזוכרים גם אחרי שהאירוע מסתיים.
 
 


 
 

הזמנת KeepON – הזמנה שהופכת למסגרת לתמונה

הזמנת Keepon נשלחת בדואר במעטפה מהודרת חתומה במדבקת חותם.
האורח פותח את המעטפה ומקבל הזמנה יוקרתית עם פרטי האירוע ומיקום החתונה. קיפול רגלית המעמד, שליפה של הנייר המודפס וההזמנה הופכת למסגרת לתמונה בה האורח יכול להכניס תמונה מהחתונה או מכל אירוע אחר בחייו. לאורח נותרת מזכרת מהחתונה שתלווה אותו לאורך תקופה ארוכה.
 
הזמנת KeepON עוצבה בהשראת עיצובי הזמנות יוקרתיות אחרות של PaperBoutique, והן משלבות טכנולוגיה ייחודית לחיתוך בלייזר. כך ניתן להגיע לעיצובי תחרה מורכבים דמויי עבודת יד, ומשלבים אלמנטים מיוחדים.
את ההזמנה שלכם תוכלו לבחור מתוך סדרת ההזמנות DOU-500 של PaperBoutique. הסדרה משלבת בין נייר איכותי קשיח לבין נייר פנינה מודפס המכיל את פרטי האירוע. את נייר הפנינה ניתן להחליף בתמונה מהאירוע או כל תמונה אחרת בגודל סטנדרטי. בחלקה האחורי של ההזמנה משולבת רגלית נפתחת המאפשרת להעמיד את המסגרת על כל משטח, ולהציגה לראווה.
 
הזמנות KeepOn נשארות בתודעת האורחים לפני החתונה ולאחריה. האורחים שלכם גם מקבלים תזכורת לטקס החתונה המתקרב וגם מזכרת מושקעת ומוקפדת בצורת מסגרת מיוחדת שהוענקה במתנה.
 
 

הזמנה עם חיתוכים עדינים בלייזר ונייר פרגמנט מודפס. הזמנה למשלוח רגיל בדואר
 
 
 

חתונה ממותגת בחתימה אישית

בנוסף להזמנות KeepON ניתן לשלב מוצרי מיתוג חתונה שמעניקים מיתוג אישי לחתונה שלכם והופכים אותה למקורית ויוקרתית יותר.
 
מוצרי מיתוג הם אלמנטיים עיצוביים היוצרים את ה"שפה" של האירוע ומתקשרים עם האורחים.
 
כל המוצרים מותאמים אישית וכוללים את שמות הכלה והחתן, או מאפיינים כמו תאריך האירוע. בין המוצרים אפשר למצוא: מספרי שולחן, תפריט מעוצב לארוחה המוצעת, קישוטי שולחן וקופסאות דרז'ה.
 
מיתוג כוסות יין וחובקי מפיות מאפשרים פנייה אישית אל האורח – הזדמנות מצוינת לומר תודה שחגגת איתנו.
חשוב לזכור שמיתוג חתונה אישי ועיצוב ייחודי יוצרים קשר רגשי של האורח לאירוע ומעצימים את חווית האירוע.
שילוב מוצרים ממותגים מייצרים קו עיצובי אחיד לאורך כל תקופת החתונה, החל מרגע קבלת ההזמנה, דרך ההגעה לאירוע (בצורת שילוט הכוונה ממותג, שלטי כניסה לאולם, כרטיסי הושבה אישיים) ועד תום האירוע בדמות קופסאות שי לאורחים או כרטיס תודה אישי.
 
 
צרו קשר כדי ללמוד יותר על הזמנות לחתונה המקורית שלכם
 
 

קופסת דרז'ה בנגיעה אישית - מזכרת מתוקה מהחתונה
 
 
 
מיתוג לכוס יין – ילדה על נדנדה
 
 
 
מיתוג לכוס יין – חץ אהבה
 
 
 
קופסת דרז'ה יוקרתית במיתוג אישי
 
 
 
קישוט כוס יין במיתוג אישי
 
 
 
 
 
 
 

עיצוב אתר: ירדן גלילי