כמה אפשרויות לטאץ' אישי לאירוע בת מצווה

הזמנת בת מצווה – ספיר
 
 
מיתוג לכוס יין לבת מצווה רקדנית בלט
 
 
 

 
 
בת מצווה (או בת מצווש בסלנג העכשיוי בגיל זה) היא אירוע שחוגג שינוי מופלא בנערה שמתחילה תהליך של התבגרות. כבר בהכנות לקראת הבת מצווה הורים מגלים עד כמה הבת הקטנה שלהם מגלה עצמאות בבחירות ובטעמים שלה. פתאום רואים כמה חשוב לה לצאת "טוב" מול החברים, לעשות מה שכולם עושים, ויחד עם זאת לתת לאירוע את הטעם האישי שהיא מפתחת – שהוא כנראה לראשונה שונה מההורים.
אפילו שמדובר שנה קודם, מדובר באירוע שונה לחלוטין מהבר מצווה. לנערות חשוב להיות מעורבות, להיות שותפות בהחלטות עיצוב ותוכן, ולהוסיף מגע אישי לכל מאפיין של האירוע. אך עם זאת, צריך לזכור שהחוגגות הקטנות הן עדיין ילדות, וכי האירוע שייך לא פחות להורים מאשר לילדים – בכל זאת, הם גידלו אותם בהצלחה במשך 12 שנים.
לכן כדאי לשבת ביחד ולענות על שאלות חשובות לגבי אופי האירוע ומה אנו רוצים לשדר לאורחים שלנו – גם המבוגרים וגם הילדים.
 
 

בת מצווה מעוצבת

בנות המגיעות לגיל המיועד מדמיינות בת מצווה מקורית, בת מצווה מהחלומות, כלומר אירוע שמגיע ישר מעולם האגדות וגורם לחוויה מסעירה. ארוע כזה יכול לכלול בגדים, קישוטים, ומתנות במיתוג אישי ובהשפעה של עולם הפנטזיה.
את החוויה אפשר להתחיל כבר בהזמנה המעוצבת שמחולקת לאורחים. אפשר לשלב אלמנטים שונים מעולם הדימיון.
 
 

הזמנת בת מצווה – אדלי
 
 
 

בת מצווה עם אטרקציות

חלק מהבנות חושבות על ארוע יחודי שנתפר בדיוק לרצון שלהן. הזמנות מיוחדות בסגנון תחרה מספקות מראה קלאסי במיוחד שניתן למתג את ההזמנה באופן אישי על ידי חיתוך שם הילדה או תאריך יום ההולדת שלה.
לאחרונה הופיעו ארועי בת מצווה צדפה בהשראת עולם הים. גם במקרים כאלה אפשר למתג את האירוע במזכרות לאורחים דוגמת מניפות צדפה תואמות חתוכות בלייזר עם חיתוך שם ילדת היום הולדת. מניפות אלה מנעימות את האורחים ונשמרות אח"כ כמזכרת מהאירוע.
 
 

מניפת יד מעוצבת – צדפה
 
 
 

בת מצווה בכותל

בנות רבות מתכננות ארוע המבוסס על ערכים משפחתיים וביחד עם אחד ההורים מתכננות בת מצווה דתית, בת מצווה בירושלים או בת מצווה בכותל. במקרים כאלה הארגון חשוב וכדאי לבדוק באילו מקומות אפשר לחגוג את המסיבה, כיצד מארגנים את הטקס ברחבת הכותל המערבי ואיך דואגים להזמין את האורחים לאירוע שכזה.
אפשר לאפיין את כל החגיגה סביב הנושא המשפחתי. ברכות לבת המצווה, כתיבת דרשה מתאימה והכנת פרטי לבוש מתאימים הם רק חלק מההכנות. ניתן גם לשלב סיור ברחובות העיר העתיקה והרובע היהודי ולספוג את אוירת הקדושה האופפת את העיר המיוחדת הזו.
 
 

מיתוג כוס יין – ירושלים העיר העתיקה
 
 
קישוט כוס יין – פרפר
 
 
 

בת מצווה וואן דיירקשן

לאחרונה עזרנו בהפקת אירוע בת מצווה מושקע עם עיצוב במיתוג אישי המבוסס על להקת וואן דיירקשן (אם אתם לא יודעים במי מדובר, זה הזמן להתעדכן). כל הכוסות באירוע מותגו בקישוט כוס מיוחד, בדמות הלהקה האהובה כולל שם הילדה ותאריך האירוע.
 

קישוט כוס וואן דיירקשן
 
 
קישוט כוס וואן דיירקשן
 
 
 
בנוסף לקישוטי הכוסות שמילאו את השולחנות, קיבלו האורחים מתנה אישית קטנה כאות תודה על ההשתתפות באירוע – קופסת דרג'ה אישית המכילה סוכריות. קופסאות דרג'ה בצורת לב הן קופסאות ממותגות אישית עם ברכה חתוכה בלייזר בחלקה העליון. בתמונה שלמטה, הקופסה עם חיתוך הברכה האישית עם קריצה לשם הלהקה האהובה.
 
קופסת סוכריות וואן דיירקשן
 
 
קופסת סוכריות וואן דיירקשן
 
 
 
חוויה נוספת מתקבלת בזמן פתיחת קופסאות הדרג'ה שנעשית ע"י משיכה ברוכסן (ריץ'-רץ') הנמצא בצידה של הקופסה וחושף בפנינו את תכולתה המתוקה.
 
קופסת סוכריות וואן דיירקשן
 
 
 
ותמיד כדאי לזכור – בת מצווה אחרת עדיין צריכה להעמיד את ילדת יום ההולדת במרכז הארוע ולשמור על כך שגם היא תהיה חלק מתכנון האירוע המוצלח.
 
ב- PaperBoutique נשמח לייעץ כדי שתוכלו להתאים הזמנה לבת מצווה ולמתג את הארוע היחודי כפי שאתם רוצים.

 
 
 
 
 
 
 
 

עיצוב אתר: ירדן גלילי