דוגמאות להזמנות חתונה מיוחדות

מאחר והזמנה לחתונה היא תחילתה של דרך ששיאה היא החופה והקידושין, אנו מאמינים כי כל שלב צריך להביע את הרגש האמיתי בין בני הזוג. לכן, צריך לבחור מראש מה רוצים שההזמנה תספר על המסלול בו צועד הזוג. החליטו מה אתם רוצים שייחרט בלב המוזמנים שלכם.
 
 


 
 

ישנן אינסוף דוגמאות להזמנות חתונה, ואין אחת דומה לשניה, כפי שאין שני זוגות הדומים האחד לשני. לכן, אנחנו ב- PaperBoutique תמיד נחפש את ההזמנה שתשקף בצורה הכי טובה את הזוג הטרי ואת החתונה הקרבה ובאה. לפני שנספק מספר שאלות שכדאי לשאול את עצמכם לפני הבחירה בהזמנה, חשוב לזכור כי הזמנות מייצגות את הרגע הראשון בו האורחים נחשפים לאירוע, וכמו בכל רושם ראשוני – גם הזמנות לחתונה נחקקות בתודעה ומרמזות כיצד יראה האירוע.
 

הזמנת חתונה בכיתוב או תמונה

תמונה שווה אלף מילים, אך לפעמים משפט אחד יכול להעביר רגש אחד בצורה חזקה ואמיתית. אין ספק שתמונה נחרטת בזיכרון לזמן רב יותר, אך משפטים נכנסים ללב. הביעו את הרגשות שלכם דרך ההזמנה.

 

הזמנה לחתונה – מסירה אישית או בדואר?

האם רוב האורחים שלכם יקבלו מכם את ההזמנה באופן אישי (או מההורים) או שרוב ההזמנות ישלחו בדואר. כדאי לזכור כי בדואר ישנם גדלים קבועים של מעטפות וכי תצטרכו להתאים את ההזמנה אליהם. לעיתים מדובר בהזמנות על נייר רגיש, ויש חשש לפגיעה בעת המשלוח. כאשר עולה חשש כזה, מומלץ לשקול שימוש בשירות שליחים.

 

הזמנה עם חיתוכים עדינים בלייזר ונייר פרגמנט מודפס. הזמנה למשלוח רגיל בדואר

 

הזמנת חתונה פורמאלית או מיוחדת?

יש חשיבות גדולה לכך שההזמנה תתאים לאירוע החתונה. אם האירוע צפוי להיות מאוד פורמאלי, מתוכנן ומדוקדק, הזמנה פשוטה תיצור את הרושם הלא נכון. ולהיפך, בחתונות הצפויות להיות תזזיתיות, כשבתוכנית קפיצה לבריכה, אפשר להכניס את האורחים לאווירה באמצעות הזמנה ש"יוצאת מהקופסא".

 
 

הזמנה מתאימה מכינה את האורחים לאווירה הנכונה

 

חתונה גדולה או קטנה

אם מדובר בחתונה קטנה, אליה יגיעו בעיקר מעגל מצומצם של קרובים וחברים, ניתן בקלות יותר ליצור הזמנה משעשעת וקלילה יותר, עם מגע אישי. אך ככל שהחתונה הולכת ומתרחבת, יש לכך פחות מקום, וכדאי לחשוב יותר בכיוון של הזמנות מהודרות ומעוצבות. זאת מאחר והמעגלים הרחוקים יותר יבינו פחות את ההומור שבדברים. במיוחד כדאי לשקול את הדברים באם מזומנים לחתונה שותפים עסקיים של ההורים או של הזוג. יש לזכור כי תמיד ניתן לצרף אלמנט קליל יותר לתוך ההזמנות של החברים, או ליצור הזמנה אישית יותר באמצעות וידאו, דואר אלקטרוני או אתר מיוחד.

 

מיתוג כוסות יין - ילדה על נדנדה
 

 

זמן לחתונה

תמיד כדאי לזכור כי ישנן מגבלות של תקציב ושל לוחות זמנים. לא כדאי לחכות עם הזמנות לרגע האחרון: עיצוב לוקח זמן, חשוב להודיע לאורחים ככל הניתן מראש לשריין את הערב או הצהריים, וגם לעיתים ישנן תקלות דפוס והתארגנות מוקדמת מאפשרת לתקן את הדברים. תמיד ניתן לשלוח Save The Date כדי להכין את האורחים מראש.

 

מיתוג כוסות יין - זוג על נדנדה
 

 

הזמנה לחתונה היא תמיד חלק בלתי נפרד מהאירוע, והמעצבים של PaperBoutique תמיד עובדים יחד עם הזוג כדי להגיע להזמנה שמאפיינת את האירוע המיוחד שלהם. בין אם מדובר בבחירה ממגוון הדוגמאות של הזמנות לחתונה שיש אצלנו או שמדובר בעיצוב אישי של הזמנה מיוחדת.
 
 

הזמנה שבוצעה בעיצוב אישי

עיצוב אתר: ירדן גלילי