חתונה לבנה – דרך הטוהר

אם אתם מחפשים את הקונספט המתאים ביותר לחתונה שלכם, חתונה לבנה היא אחד מהדברים שאתם חייבים לשקול. זה לא מתאים לכל אחד, אבל כשהולכים על מיתוג אירוע לבן, וכשעושים את זה טוב, התוצאה מדהימה.

 

בעולם המודרני כולנו מוצפים בצבעים חזקים וצעקניים המגיחים אלינו מכל עבר. בגדים, מכוניות, פרסומות, איפור, כולם מופיעים בכל קשת הצבעים. התוצאה היא עייפות של העין ממגוון הצבעים, וככל שהחשיפה גדולה יותר, בלי להיות מודעים לכך אנו מחפשים יותר אזורי "שקט". מקומות בהן העין יכולה לנוח, והראש יכול להתמקד בשקט בדברים החשובים – כמו אהבה.

 
 

חתונה בעיצוב לבן מספקת לכם ולאורחים שלכם בדיוק את האזור הסטרילי הזה. ההשפעה היא דומה לזו כשאנו על חוף בודד ורק הים הכחול ממלא את כל טווח הראיה שלנו, או בטיול מדברי כשהכל מסביב נע סביב גוון מאוד מסוים, והמקום שנשאר לרומנטיקה הוא בשיאו. את השקט הנפשי הזה אנו רוצים לדמות באירוע שלנו.

 
 

הצבע הלבן נתפס גם כצבע הטוהר. הוא משרה אווירה של ניקיון, של תמימות, הוא מסמן התחלה חדשה. ואין רקע יותר מתאים מזה לרגע בו חתן וכלה מצהירים על אהבתם ועל רצונם לחיות יחד עד סוף הימים.

 
 

מתחילים בהזמנות לחתונה

מאחר וההזמנה היא הרושם הראשון שיהיה לאורחים מהאירוע, ומאחר והיא תעמוד אצלם בבית במקום מרכזי, יש להקפיד שגם היא תתאים לעיצוב הלבן הכללי. הדברים נכונים במיוחד אם מעוניינים כי גם האורחים יגיעו לבושים לפי קוד לבוש מסוים שיתאים לאירוע שלכם. הזמנה תואמת למיתוג האירוע היא המקום להודיע להם. ל- PAPERBOUTIQUE יש מספר הזמנות שיוכלו להתאים.

 
 

תאורה

תאורה משחקת תפקיד חשוב בעיצוב של חתונה לבנה. נרות משתקפים נהדר בלבן, ואורם מתגבר אל מול הצבע הנקי. לכן מומלץ לשלב כמות נכבדה של נרות באזורים שונים של החתונה.

 
 

מסיבת חתונה לבנה - תאורה

(http://www.pinterest.com/1elegantevent/elegant-weddings)

 
 

עוגת החתונה

עוגת החתונה שצבעה המסורתי לבן יכולה לקבל מקום של כבוד באירוע לבן.

 
 

מסיבת חתונה לבנה - עוגת החתונה

(http://www.pinterest.com/exclusivelywed/white-wedding-cakes)

 
 

סוכריות דרז'ה

סוכריות הדרז'ה המסורתיות עושות חזרה בשנים האחרונות כמזכרת נחמדה לאורחים. כמובן שבסוג זה של חתונה תקפידו רק על צבע מסוים של הסוכריות, והם יוענקו בתוך קופסה מיוחדת ומעוצבת.

 
 

זר כלה

כמובן שזר כלה חייב להיות מורכב בעיקר מצבעים לבנים. אך דווקא כאן יש מקום ליצור שבירה קלה של הצבע האחיד, לדוגמא באמצעות מעט ורוד, או תכלת.

 
 

מסיבת חתונה לבנה - בלונים לבנים

(http://www.pinterest.com/pin/298856125242382711)

 
 

בלונים לבנים

על אף שהם משתייכים יותר לסוג אחר של אירועים, בלונים יוקרתיים וגדולים יכולים להפוך אולם סטנדרטי למקום מרשים בהרבה.

 
 

מסיבת חתונה לבנה - זר כלה

(http://www.pinterest.com/weddingchicks/wedding-bouquets)

 
 

מרכזי שולחן

אחד מהאזורים המרכזיים בהם מבלים האורחים שלכם את רוב הערב, הוא אזור השולחנות. בשולחן ניתן לפזר אלמנטים שונים שיהפכו גם אותו לחלק ממיתוג האירוע. לדוגמא, חבקים למפיות, קישוטים לכוסות היין, עיטוף בקבוקים במפיות לבנות, נרות בתוך מסגרות, מספרי שולחן, ולאירוע קיצי גם מניפות לבנות ומרשימות.

 
 

קינוחים

קינוחים הם נקודה חשובה בכל אירוע מוצלח. האורחים שלהם מחכים להם, והציפיה הופכת אותם רק למתוקים יותר. קינוחים בחתונה לבנה יכולים להשתלב היטב במיתוג הכללי, ובתיאום עם השף הם יכולים לצאת מקסימים ומרשימים – גם בלבן.

 
 

מסיבת חתונה לבנה - קינוחים

(http://www.pinterest.com/pin/233624299390229400)

 
 

נשמח לעמוד לרשותכם ברגעי השמחה ולעזור לכם למתג את האירוע כפי שאתם רוצים.

 
 
 
 
 
 
 

עיצוב אתר: ירדן גלילי