עיצוב מרכזי שולחן במיתוג אישי

עיצוב מרכזי שולחן בחתונה או בכל אירוע אחר מעניקים מגע אישי לשולחן האוכל הסטנדרטי. העיצוב נועד לשעשע את העין, בדיוק כפי שהאפריטיף נועד לשעשע את החיך לפני שמגיעה המנה הראשונה. הוא גם נועד לספק גיוון בעיצוב או לחזק את הקו העיצובי שנבחר עבור האירוע. לאחרונה נפוצים עיצובים הכוללים אלמנטים שאפשר לקחת הביתה בסוף האירוע כמזכרת נחמדה.
 
 


 
 
ב- PaperBoutique פיתחנו עיצוב מרכז שולחן מיוחד לחתונות ואירועים, המתבסס על קישוט לכוס היין של כל אורח. הקישוט מונח על גבי פתח כוס היין, כשהוא מרחף באוויר, והשילוב של הנייר האיכותי עם ההשתקפות של הכוס מייצר מראה מרענן וחי של הדמויות המופיעות בו. בקו העיצובי הראשון שלנו לשנת 2014 בחרנו להתמקד בעיצובים הנוגעים ברגעים רומנטיים ובתמונות קלאסיות. אלה ממשיכים את קו האווירה שמספקות הזמנות החתונה היוקרתיות שלנו.

 
 

מיתוג כוסות יין - ילדה על נדנדה
 
 
 
מיתוג כוסות יין - זוג על נדנדה
 
 
 

כל עיצוב מותאם לאווירה שתרצו לייצר באירוע שלכם, ובמהלך העבודה המשותפת עמכם נוכל אף לקבל מכם רעיון לעיצוב חדש ומיוחד – משהו שנמצא אצלנו תמיד בתהליך חיפוש.
בעיצוב מרכזי שולחן ניתן גם לשלב מזכרות וכרטיסי תודה הכוללים מסר אישי לאורחים שלכם. הדברים חשובים במיוחד מאחר ואין מספיק זמן במהלך החתונה להעניק יחס אישי לכל אורח ואורח. ניתן לבחור בין כרטיס תודה בעיצוב קלאסי, או בכרטיס תודה שהוא גם שעשוע קטן בדמות פאזל נייר להרכבה, ממנו בונים דמויות תלת מימד הגזורות מעולם הטבע, ותורמות לחיות העיצוב.

 
 

כרטיס ברכה לחתונה - טוליפים
 
 
 
כרטיס ברכה לחתונה - לאקי במבוק
 
 
 

 
 
"הפאזל מספק גם מזכרת, גם עוזר לומר תודה לאורחים, וגם מספק נושא לשיחה סביב השולחן."
עיצובים של מרכזי שולחן מתאימים לא רק לחתונות, אלא גם לאירועי בר או בת מצווה, או לאירועים עסקיים ופרטיים. לכל אחד מהאירועים PaperBoutique נתאים עיצוב שיוסיף לעיצוב השולחן ויתרום לאווירה באירוע. עבור חברות עסקיות ניתן ליצור התאמה למיתוג הכללי של החברה, ובכך להעביר מסרים בצורה חווייתית יותר.
כל היצירות של PaperBoutique משלבות בין עבודה יצירתית של מעצבים כשרוניים לבין טכניקות מתקדמות של עיבוד נייר וטכנולוגיות ייחודיות. התוצאה היא עיצובים יוקרתיים המעניקים תחושה אחרת לחתונה – לעין ולמגע. עיצובי השולחן הושקו במסגרת הקולקציה של PaperBoutique לשנת 2014 (לצד הזמנות מעוצבות לחתונה DOU 500) המאופיינת בעיצובים קלאסיים, אך מספקים אווירה קצת יותר קלילה.
את הקישוט לכוס היין ואת כרטיסי התודה ניתן להזמין כמוצר בודד או כחלק מחבילת מיתוג אירוע הכוללת גם הזמנות לחתונה ו- RSVP. אנו מזמינים אתכם לעיין בעיצובים השונים באתר ולשוחח איתנו כדי להתאים את העיצוב המתאים ביותר עבורכם.

עיצוב אתר: ירדן גלילי