שי למזכרת לכל אורח

זו טעות להתעלם מהפרטים הקטנים בזמן ההכנות לחתונה, כי גם הדברים הקטנים, כמו מזכרת לאורחים מהחתונה, חשובים מאד! למרות שמדובר בשי צנוע, עדיין יש בכוחו לתרום להצלחת החתונה ולהפוך אותה לאירוע יוצא דופן.
כשמדובר במזכרות לאורחים שלך, כדאי שתחשבי על משהו שגם את ובן זוגך הייתם שמחים לקבל. כולנו היינו בחתונות שבהם קיבלנו דברים שהבאנו הביתה ודחפנו למגירה, או אולי אפילו לא הוצאנו מהרכב. אבל היו גם חתונות שבהם השי היה באמת משהו נחמד וכיפי. למשל, בחתונה שהתקיימה ביום שישי, האורחים קיבלו במתנה חלת שבת טעימה ארוזה בשקית נייר מהודרת. שי מקורי וטעים…
הרעיון הוא לחשוב על משהו מיוחד ואישי (לחתן ולכלה). למשל, היום אפשר להכין בטכניקת חיתוך נייר בלייזר כרטיסי תודה ייחודיים ויצירתיים. בטכניקה זו נגזרות מתוך הכרטיס אותיות וצורות במגוון עיצובים, לפי רצון הזוג. תוכלו למצוא כרטיסים שכאלה אצלנו באתר www.paperboutique.co.il.
 
 

מיתוג כוסות יין - ילדה על נדנדה
 
 
 

רעיונות נוספים שיוכלו לסייע לכם בבחירת השי המתאים לאורחים שלכם:
תקליטור אישי שבו מוסיקה אהובה על החתן והכלה. אריזת ה-CD יכולה לכלול הדפס חיצוני שעליו תמונת החתן והכלה (כשהם למשל עומדים ומחזיקים ידיים על חוף הים), ובחלק הפנימי כמה מילים אישיות שבהן הזוג מודה לכל אורח שהגיע לחגיגה. אפשר גם להוסיף את רשימת השירים בתקליטור, עם תיאור קצר על משמעותו של כל שיר לבני הזוג.
סרטון וידיאו קצר שמתאר את החתן והכלה מגיל ילדות ועד היום. הסרטון יכול להתחיל במספר מילות תודה שלכם לכל אורח שהגיע לחגוג יחד איתכם את יום הנישואין. אגב, בחתונות רבות סרטון שכזה "רץ" על מסכים שמותקנים על קירות האולם במהלך החתונה. אז אפשר להשתמש בסרטון זה גם כשי לכל אחד מהאורחים. הקפידו לארוז את ה-DVD באריזה יפה ועליה רשמו את שמותיכם ואת תאריך החתונה.
כוסות יין מצוירים. אפשר לרכוש בזול קופסאות של כוסות יין שקופות רגילות, ולקנות צבעים בגוונים שבהם עוצבה החתונה. הצבעים ישמשו לקישוט הכוסות. אפשר לרשום את ראשי התיבות של שמות החתן והכלה ולעטר בעלי גפן ובפרחים. אפשר גם למלא כל כוס בשוקולדים עטופים בנייר כסף.

 
 

הזמנת חתונה מעוצבת חתוכה בלייזר
 
 
 

כוסות יין עם חריטה. אפשר לחרוט על כוס היין את שם החתן והכלה ואת תאריך האירוע. אמנם רעיון זה פחות יצירתי מהקודם, אבל אולי הוא מתאים לכם יותר.
תמונה ממוסגרת של החתן והכלה, שיכולה להיות חתומה על ידי בני הזוג. אפשר גם להדפיס בתחתית התמונה את שם החתן והכלה ואת תאריך החתונה.
תמונת האורח עם מסר אישי מהחתן והכלה. אפשר לשכור תא לצילום אוטומטי. בזמן האירוע ייכנסו האורחים לתא הצילום ויצלמו את עצמם בפוזות מצחיקות. אפשר להשתמש בתמונות אלה כפריטי מזכרת מהחתונה, ולהוסיף עליהן מספר מילים אישיות.
אפשר גם לצלם את האורחים בזמן החתונה ולהכין צילומים על מגנטים שיהיו מזכרת נחמדה מהחתונה שאפשר להצמיד למקרר.
בקבוקי יין. אפשר להגיש כשי בקבוקי יין זעירים לכלל האורחים, ובקבוקי יין רגילים לאנשים הקרובים יותר. בקבוקים אלה לא רק משמחים לבב אנוש, אלא לאחר שתיית היין אפשר לשמור את הבקבוק הריק כמזכרת מהאירוע.
סבונים ריחניים, נרות ארומאטיים ומלחי אמבט. גם אלה משמשים כמזכרות אופנתיות לחתונה. מדובר בשי שממנו ייהנו כל האורחים.
קופסת ממתקים או שוקולד. פינוקים מתוקים יכולים להיות מזכרות נפלאות לחתונה, במיוחד כשהם עטופים באריזה אישית מיוחדת, שגם אותה ניתן לשמור לאחר שהממתקים נאכלו.
כיפה מהודרת שעליה מודפס תאריך החתונה ואולי גם שמות החתן והכלה. כל אורח ישמח על כיפה נוספת שתהיה לו בבית. שי כזה יזכיר לאורחים את החתונה שלכם לאורך שנים.

 
 

מיתוג כוסות יין - זוג על נדנדה
 
 
 

צמיד בעיצוב מותאם אישית – מדובר בצמידים לציון אירוע. זו מתנה ייחודית שאפשר להניח על השולחנות או לחלק לאורחים בצאתם מהאירוע. אפשר להדפיס על הצמיד תודה מהחתן והכלה. ממש כמו צמידי זיהוי לאירועים. אפשר להזמין כשי לאורחים צמידי ויניל בשלל צבעים, צמידים מנייר, צמידים מפלסטיק, צמידים מפלסטיק הולוגרמיים, צמידים זוהרים, צמידי פלסטיק הול וגרפיים… גלשו באינטרנט ותמצאו שלל הצעות מרהיבות.

 

מאמרים נוספים בנושא תכנון חתונה:

עיצוב אתר: ירדן גלילי