חתונה בזיגזג: רעיון מיוחד להושבה בחתונה

פורסם תחת בלוג, טיפים ועצות

אם אתם מחפשים משהו מיוחד לחתונה שלכם, הדבר הבא דורש פתיחות. אבל אחרי שחושבים על זה, ומתרגלים, זה משנה מאוד את החתונה.
 
הרעיון מגיע מחתונה בסגנון שוודי שהשתתפנו בה. ההושבה בחתונה נעשתה לא לפי משפחות כפי שנהוג בכל חתונה כמעט, אלא בדיוק להיפך. כל אדם קיבל מקום הושבה נפרד ליד אנשים שהוא לא מכיר. גם זוגות מופרדים אחד מהשני, וזוכים לבלות את הערב ליד אדם חדש. קצת מלחיץ, נכון?
 
אז זהו שלא. אחרי מבוכה של כמה דקות, אתה מבין שאין לך הרבה ברירה, ואם אתה רוצה גם ליהנות בערב הזה, תהיה חייב להתחיל לדבר עם האדם שיושב לידך. אז אתם מתחילים לדבר ומאוד מהר מגלים את הקרבה האנושית הבסיסית בין שני אנשים.
 
 

כרטיס הושבה פייפרבוטיק

[איך להושיב את האורחים? תמונת עיצוב שולחנות חתונה באדיבות גיל קרן, מפיק אירועים וחתונות]
 
 
חושבים על זה כאפשרות? עצרו רגע, יש עוד כמה דברים לשקול:
 
1. ההושבה נעשית באמצעות כרטיסי הושבה, והיא מתוכננת במדויק כדי להתאים בין האנשים שיושבים אחד ליד השני. נעשה מאמץ רב ליצור התאמה בין גילאים ותחומי עניין משותפים. זהו גם משחק מעניין, ודרך טובה לשבור את הקרח, כששני השותפים להושבה מנסים לגלות למה הושיבו אותם אחד ליד השני.
 
2. שולחנות החתונה הן שולחנות ארוכים, כך שתמיד אפשר לדאוג לקשר עין עם מישהו שאתה מכיר, כדי שלא תרגיש בודד לחלוטין.
 
3. המוזיקה בחתונה מסוג זה מתחילה רק בשלב מאוחר יותר, מאחר ובחתונה שבדית נהוג לתת לכל אחד לנאום. כך שהדבר מעניק הרבה זמן בו אפשר לדבר בשקט בלי להתמודד עם המוזיקה ברקע.
 
4. יש לציין בהזמנה לחתונה ולעדכן את כל האורחים שכך הולכת להיות החתונה. לא תרצו להפיל את זה עליהם בהפתעה, למרות שהפרצופים המופתעים שהם יעשו יכולים להיות שווים את זה.
 
עדיין חושבים על זה כאופציה, נשמח לשמוע מכם, ולסייע עם כרטיסי ההושבה
כרטיס הושבה פייפרבוטיק

 

חזור לבלוג

עיצוב אתר: ירדן גלילי