הזמנות מקוריות לחתונה: עיצוב עץ – תוצרת הטבע

פורסם תחת בלוג, הזמנות חתונה ואירועים

בתמונה: הזמנה נפתחת בעיצוב עץ בסדרת DOU 500

 
"צל עץ תמר ואור ירח
ומנגינת כינור תקסים את הלב", אפריים וינשטיין
 
בימים בהם אנשים הולכים ומתרחקים מהטבע – כשיותר ויותר מאיתנו עטופים מסביב בשכבות של בטון וזכוכית, וההזדמנות שלנו לגעת בטבע אמיתי דורשת לעיתים נסיעה של שעה ואף יותר – הזמנת חתונה המחוברת לטבע היא הזמנה שנוגעת באנשים וחודרת ללב. כולם אוהבים את הטבע, וגם אלה שמכורים לעיר חייבים מידי פעם לשבור את השגרה העירונית עם התחושה הייחודית של נוף ואוויר מתוצרת כדור הארץ.
 
ב- PAPERBOUTIQUE גם אנחנו מרגישים לעיתים שאנו מתנתקים לעיתים יתר על המידה מהמקורות שלנו. לעיתים אנו מוצאים את עצמנו מחפשים עיצובים חדשניים, מתמקדים בקו הנקי הבא שישתלב בעיצוב חתונה עדכני, ושקועים בטכנולוגית החיתוך שתביא לנו תוצאה עוד יותר נקיה וחלקה כמו שהלקוחות שלנו מצפים. מתוך התחושה הזאת יצרנו את הזמנת העץ הנפתחת שלנו. רצינו ליצור הזמנה שמחוברת לטבע ומשדרת שורשיות מיוחדת. הזמנה לזוגות שרוצים לקראת החתונה להעניק לאורחים שלהם תחושה של יציאה מחיי היום יום וכניסה לעולם אחר.
 
"כי האדם הוא עץ השדה", נתן זך
 
עץ לא מספק רק תחושה רעננות וחופש, הוא גם סמל למסורת – קשר לדורות עברו שגם שהם קיימו את אותו הטקס בדיוק שאתם עומדים לקיים(כנראה בלי די ג'יי) והבטיחו אחד לשני אהבה.
 
בהזמנת החתונה שלנו בעיצוב עץ אנו משתמשים בנייר איכותי בעל תחושה טבעית, ומאפשרים לכם לבחור מספר גוונים וצבעים שיתאימו למיתוג האירוע שלכם. ההזמנה הנפתחת מייצרת תמיד אפקט דרמטי יותר, ומספקת לכם מספיק מקום לכתיבת נוסח ההזמנה המועדף עליכם.
 
את מרכיב העץ אתם יכולים להמשיך גם אחרי מסירת ההזמנה, בחתונה עצמה, עם שילוב מאפיינים שונים הלקוחים מעולם הטבע. קישוטי כוסות תואמים הם נפוצים מאוד בקרב מתחתנים למיתוג השולחנות. גם כרטיסי הושבה לחתונה יכלים להיות חלק בלתי נפרד מהמיתוג, וב- PAPERBOUTIQUE תוכלו לבחור מבין מגוון עיצובים. אפשר לקחת את הדברים גם צעד קדימה ולהתשמש בעץ אמיתי כדי שישמש כמעמד לקינוחים או מזון אחר שאתם מגישים, לבחור עיצוב מרכז שולחן המשתמש בענפים, לצרוב על עץ את כרטיס ההושבה, להעניק כרטיס תודה שכזה, או אפילו את הכתובה שלכם.
 
אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות העיצוב של PAPERBOUTIQUE כדי לנסייע לכם לבחור את ההזמנה ואמצעי מיתוג החתונה שמתאימים בדיוק לכם.
 
הזמנת חתונה בעיצוב עץ
כרטיס הושבה מיוחד בעיצוב עץ

חזור לבלוג

עיצוב אתר: ירדן גלילי