סוגי נייר להזמנה איכותית לחתונה – מקפידים על כל פרט

פורסם תחת בלוג, הזמנות חתונה ואירועים

אירועי יוקרה מוצלחים ואירועים של פעם בחיים דורשים תכנון קפדני של הפרטים הקטנים: מהרגע הראשון בו האורחים פותחים את ההזמנה ועד לרגע שבו הם יוצאים ממתחם האירוע, ולעיתים אפילו לאחר מכן – לדוגמא, באירועי מתוכננים היטב יש גם תשומת לב לדרך שיש לאורחים לעשות הביתה, ומחולקים גם מזכרות וכרטיסי תודה שיזכירו להם את האירוע גם הרבה אחרי שהסתיים.
 
הזמנות לאירוע ובעיקר הזמנות לחתונה הן חלק בלתי נפרד מההפקה הכוללת, הן צריכות לעמוד בסטנדרט הגבוה של כל המרכיבים האחרים שלה האירוע, ולעיתים אף יותר – הן מהוות את ה"פנים" של האירוע ומספקות לאורח את הרושם הראשוני מאיך שהאירוע שלכם עומד להיות.
 
בפייפרבוטיק, אנו מקפידים היטב על כל פרט בהזמנה – החל מעיצוב מושקע, דרך חיתוך מדויק של כל הזמנה והזמנה, ועד לבחירה של חומרי הגלם הטובים ביותר – נייר שיספק את התחושה והמראה המרהיבים ביותר, שלא יהיה אפשר להתעלם ממנו.

 
סוגי נייר
הנייר שמשמש אותנו להפקת הזמנות מיובא בעיקר מאיטליה, מאחד מהיצרנים המובילים בעולם של נייר איכותי. בזכות השימוש בנייר שכזה, אנו יודעים כי הנייר לא מכיל פגמים ובדיוק כיצד הוא יגיב גם לחיתוך העדין ביותר. הנייר מסופק בעשרות גוונים המותאמים למגמות ולטרנדים העדכניים בעולם העיצוב והאופנה, אשר משתנים בכל עונה ועונה. הלקוחות שלנו נהנים מהחופש להתאים את גוון הנייר למיתוג הכללי שהם בוחרים לאירוע שלהם – בין אם מדובר בגימור מטאלי, צבעי פנינה עמוקי, וטווח רחב של פסטלים.
 
נייר בגימור מטאלי
בגימור המטאלי ניתן לבחור מתוך מניפה עשירה של צבעים, כגון (לגונה, זהב אנטיקה, ג'ופיטר ועוד). הנייר מתאפיין בברק שנותן להזמנה תחושה יוקרתית שאי אפשר להחמיץ.
 
נייר מטאלי להזמנות חתונה
 
נייר מט יוקרתי
בנוסף, משולבים בהזמנות סוגי נייר נוספים בהתאם לעיצוב ההזמנה. סדרת המט היוקרתית מספקת תחושה מדהימה של נייר חלק ואחיד, שגורמת לאנשים לשלוח יד ולחוש את ההזמנה. הסדרה מתאפיינת בצבעים חיים המעצימים את העיצובים שלנו. הנייר מגיעה במגוון משקלים ומשמש גם לדפוס.
 
נייר פנינה להזמנות חתונה
 
נייר ללא ציפוי – לתחושה טבעית
נייר נוסף הוא נייר ללא ציפוי באיכות גבוהה. הוא מעניק תחושה טבעית למגע ובנוסף הוא גם ידידותי לסביבה – כך שהוא הופך לבחירה מושלמת עבור הזמנות לחתונות בנושאי טבע. נייר סביבתי נוסף מגיע מארה"ב והוא מבוסס על 100% תאית ממוחזרת וליצירתו משתמשים באנרגיה ממוחזרת (Mohawk)
 
נייר יוקרתי להזמנות חתונה
(הזמנות לחתונה נפתחת עיצוב טבעי)
 
נייר עם תבנית
אנו עושים גם שימוש בנייר עם תבנית עדינה, המספק חוויה מרגשת לחושים עם המרקם הייחודי שלו, כשהוא מוסיף בידול וייחוד לכל עיצוב. (ESSE)
 
נייר עם ניצוץ
נייר מנצנץ גם הוא נמצא בפורטפוליו העיצובי שלנו – נועד לרגעים בהם רוצים למשוך בוודאות את תשומת הלב המלאה, ומושלם ליצירת משחק באור (Curios)
שימוש נפוץ נעשה גם בנייר בגווני פנינה ומטאל מסדרת petallics עם ציפוי מיוחד המוסיף ניצוץ של תחכום ואלגנטיות – מתאים במיוחד עבור הזמנות יוקרתיות לחתונה.
 
נייר בגוונים להזמנות חתונה
 
בחירה בנייר היא רק חלק אחד מתהליך שלם של עיצוב הזמנות לחתונה, אך זהו חלק חשוב מכיוון שהוא מהווה את הבסיס להזמנה מוצלחת – בין אם הוא מבטיח איכות דפוס או חיתוך מדויק. יש דברים שלא ניתן לחוש את איכותם דרך המסך, לכן אנו מזמינים אתכם להתרשם אצלנו בסטודיו מכל המגוון העשיר.
 
בברכה,
צוות PAPERBOUTIQUE

חזור לבלוג

עיצוב אתר: ירדן גלילי