בחירת מתנות לאורחים בחתונה – הכיף שבנתינה

פורסם תחת בלוג, מיתוג חתונות

"מתנות קטנות
מישהו שלח לי מתנות קטנות
רסיסים של כוונה עיגולים של אמונה
מתנות קטנות…"

 
מילים: נועם חורב
ביצוע: רמי קליינשטיין
 
בחירת מתנות לחתונה היא מהחלקים המהנים במיוחד של הכנות לחתונה. אחרי הלחץ שמלווה את הבחירה הקריטית של אולם חתונה שיתאים לכם, בחירת קייטרינג, די ג'יי, צלם וכמובן השמלה האחת שתתאים בדיוק, אפשר להתרווח ולהתחיל לחשוב איך משדרגים את החתונה עם דברים קטנים ומפתיעים, שישאירו טעם טוב במיוחד מהחתונה שלכם.
"מתנות קטנות" כתב כל כך מדויק נועם חורב בשיר שביצע באופן מושלם רמי קליינשטיין, הן אלה שעושות את היום – רסיסים של כוונה לשמח את האורחים שלכם, נעקוב אחרי מילות השיר גם כדי לבחור מתנה לחתונה:
 
"והריח הזה ששורט לי את הלב
מתגנב מתגנב ופותח דלתות"

 
ריח הוא אחד מהגורמים החזקים ביותר שנחרטים בזיכרון. ריח טוב יכול לעורר אצלנו געגוע וזיכרון של מקום בו היינו לפני שנים רבות. כאשר מחפשים מתנה ריחנית, שניתן לשמור זמן רב ולהיזכר באירוע גם שנים לאחר מכן, אפשר לבחור סבון מעוצב באלפי צורות שניתן להשיג בחנויות רבות. ניתן גם להעניק לאורחים נרות מעוצבים שתמיד נראים נהדר – ואת שניהם ניתן להתאים לעיצוב או לנושא הכללי של החתונה. את הסבונים או הנרות ניתן להעניק בתוך קופסת מתנה מהודרת בחיתוך לייזר.
 
ואם כבר עסקינן במתנות ריחניות, מה גובר על ריח של שוקולד? איזה כיף זה להתעורר ליום חדש, אחרי שבילית עד עמקי נשמתך בחתונה של חבר יקר, ולהיזכר שיש לך לצד הקפה עוד שוקולד מתוק מהחתונה ליום החדש הזה. עם השוקולד הזה האורחים שלכם מרימים "כוסית" של שוקולד לחיי הנישואין החדשים שלכם. שוקולד הוא דבר נפלא מטבעו, אבל כאשר הוא ארוז באריזה מהודרת הוא הופך לחוויה יוקרתית ששווה זהב. חיתוך לייזר יאפשר לכם להוסיף כיתוב אישי מרשים על האריזה ולהגיד בכך תודה אישית לאורחים.
 
"כי בנו בחרת
ואותנו קידשת"

 
אנחנו נורא אוהבים חתונות בסגנון מודרני ועדכני אבל נגיעות קטנות של מסורת בחתונה, תמיד מעניקות מכובדות לכל האירוע, ובאמצעות מתנות לאורחים בחתונה ניתן להשיג זאת בצורה מעוררת השראה – בתנאי שמעניקים אותם בשילוב העיצוב הנכון. כך לדוגמא, הדרז'ה המסורתי יכול לקבל שדרוג מיוחד, כאשר במקום שקית פשוטה ניתן להעניק את הסוכריות הצבעוניות באמצעות אריזה מעוצבת ומודרנית.
 
חמסה שהיא גם מניפה לחתונה
מניפת חמסה לחתונה
 
יש גם את קטגורית המתנות השימושיות – אלה שגם עושות שמח בזמן החתונה, ואחר כך האורחים יכולים לקחת אותם הביתה. אופציה אחת היא פריט מעוצב שאפשר לשים ליד הצלחת של כל אורח- לדוגמא, משחק מחשבה קטן – שלא רק ישעשע אלא גם יהפוך לנושא שיחה מסביב לכל שולחן. אפשרות נוספת לחתונה קיצית היא מניפה מהודרת, שגם תאפשר לצנן את האורחים בזמן שהם מקפצים בריקודים וגם הם ישמחו לקחת איתם לכל מקום בחודשים יולי אוגוסט.
"כמו הכוח לקבל את מה שאין את מה שיש"…
 
לתת זה לא פחות כיף מלקבל. לכן קיימת האפשרות להעניק מתנה של נתינה, בדמות תרומה לעמותה שאתם אוהבים ורוצים לסייע לה. כדי באמת לתת תחושה טובה לאורחים, מומלץ להעניק לכל אחד כרטיס תודה או ברכה המיידע אותם על כך שבמקום להעניק מתנה, תרמתם את הכסף. משהו לקחת הביתה.
 
לסיכום כמה נקודות חשובות:
 
1. נגיעה אישית – הוסיפו למתנה משפט תודה ונגיעה אישית שלכם
2. מזכרות – המתנות הטובות ביותר הן אלה שמעוררות זכרונות גם תקופה ארוכה אחרי החתונה – כיף לשמוע מאנשים שהם נזכרו בתחתונה שלכם גם שנים אחרי הערב עצמו
3. עיצוב מתאים – שלבו את המתנות בעיצוב הכללי של החתונה – יש היום מגוון רחב של מתנות וניתן להתאים צבע, נושא וסגנון.

פוסטים נוספים שיעניינו אותך:
- רעיונות עיצוב חתונה בשחור לבן
- המגמה בהזמנות ומיתוג חתונות 2015: התאמה אישית

חזור לבלוג

עיצוב אתר: ירדן גלילי