חתונה באוהל – לילה מיוחד של אהבה

פורסם תחת בלוג, הזמנות חתונה ואירועים, השראה, מיתוג חתונות

 
היה לנו חזון קטן לפני החתונה, להפיק חתונה קלילה שכולה כיף שתתקיים באוהל קרקס. העיצוב היה מתוכנן להיות בסגנון מולן רוג', עם לוליינים מזנקים מעל ראשי האורחים וקוסם שעובר ומשעשע את האורחים בקבלת הפנים, בקיצור, חתונה שאנשים לא ישכחו (אבל בלי ליצנים – תוצאה של טראומת ילדות קטנה שכללה ליצן ובריכה).
 
התוכניות הגדולות התגמדו כשהגענו לאוהל קרקס הממוקם אי שם באזור השרון, והתברר שכדי להגשים את הפנטזיה יהיה צורך להשקיע הרבה מעבר לתקציב המתוכנן – כדי להביא קייטרינג מלא, תאורה, חיבור די ג'יי ועוד. למעשה מדובר בהפקה מלאה של חתונה כמו הפקת חתונה בטבע (קראו עוד אודות חתונה בטבע). התוכנית הגדולה נזנחה, נמצא גן אירועים סטנדרטי, ומכל הדברים נותרו רק לוליינים בלבוש אדום על קביים.
 
לא מוותרים…
על אף הניסיון האישי שלא התגשם, עדיין אוהל יכול להיות רקע לחתונה מהסרטים, חתונה מיוחדת שלא תשכח. אם יש לכם חוש עיצובי, יכולת הפקה, אנרגיה או מפיק טוב, יש לנו כמה רעיונות בשבילכם:
 
חתונה באוהל קרקס: אמנם מדובר בהפקה מורכבת, אבל התוצאה יכולה להיות דבר מרהיב. ישנם מספר אוהלי קרקס הפזורים בישראל שיספקו מקום מסודר יחסית לארגון החתונה. עם מפיק טוב או השקעה מתאימה ניתן לעצב את כל האוהל בצבעים "דלוקים" ועם תאורה שתכניס את כל האורחים לאווירה של חגיגה תוך פחות מ- 2 דקות. מוזיקה קצבית כבר בכניסה ואולי מעגל מתופפים, יכולים להפוך את האירוע לחגיגה מטורפת. ניתן להפיק הזמנה לחתונה מיוחדת, בצבעים מתאימים, כדי להכניס את האורחים לאווירה עוד לפני שהגיעו.
 
חתונת אלף לילה ולילה: גיבורת הסיפור הנודע סיפורי אלף לילה ולילה, ראתה כל לילה כאילו זה הלילה האחרון שלה, ונדרשה להמציא עבור הסולטן סיפורים חדשים ומופלאים כדי שירצה לראותה גם ביום לאחר מכן. בין הסיפורים המיוחסים לה נמצאים אלאדין, אליבאבא וארבעים הגנבים ועלילות סינבד המלח. הסיפור המופלא יכול לשמש רקע לחתונה נפלאה – עם כריות ענק הפזורות ברחבי האוהל, מגשי אוכל גדולים ומפנקים, קנקני יין גדולים, ומלצרים בלבוש מתאים. אחרי חתונה כזאת, לא רק שתשרדו ליום הבא, אלא גם תוכלו לספר על החתונה כל יום לאורך שנים רבות. ישנם אוהלים בדואים להשכרה שיכולים להתאים להפקת האירוע.
 
חתונת פיקניק: חתונה קלילה ונעימה, שמתאימה לזוגות שלוקחים דברים בקלילות. אוהל לבן גדול ופתוח שנועד להעניק בעיקר צל, דשא רחב ידיים, סלסלות פיקניק עמוסות בכל טוב, קוקטיילים צבעוניים שאי אפשר להגיד להם לא, לבוש קליל, טקס מהיר, והתוצאה היא חתונה עם זכרונות מתוקים מתוקים, יש לא מעט חברות רבות בישראל שמספקות אוהלים לאירועים. ההפקה היא קלה יחסית לאירועי שטח אחרים, מתאימה במיוחד לימי שישי, והתוצאות תמיד מהממות (ובתקציב לא גבוה).
 
בכל סגנון חתונה באוהל שתבחרו בו, חשוב להקפיד על עיצוב שישלים את האווירה – החל מהזמנת חתונה מעוצבת ועד לעמדת הקינוחים ולמתנות שימשיכו את הזיכרון של האירוע. אנו ממליצים להתייעץ עם מפיק חתונות מנוסה כדי להבטיח שהתוכניות שלכם אפשריות, וכמובן להגיע ולהתייעץ עם צוות PAPERBOUTIQUE כדי להתאים הזמנות לחתונה בדיוק בשבילכם.
 
 
לקריאת נושאים מעניינים נוספים:
 
- חתונה אינטימית – קסם המגע האישי.
 
- ארגון חתונה של סלבס – כמו בר רפאלי.

חזור לבלוג

עיצוב אתר: ירדן גלילי