חתונה באדום (אזהרה! לבעלי לב חם בלבד)

פורסם תחת ביוטי, בלוג, השראה, זרי כלה, צילום וסטילס, קלאסי

ייתכן מאוד שהסרט אישה באדום מ- 1984 מסמן את כניסת הצבע האדום לחיינו. סרט הקומדיה הקליל, מציג את האובססיה של גבר אחר אישה מדהימה שכמובן לבושה שמלה אדומה. הסרט שמשחק בו ג'ין וילדר שגם ביים, זכה לפופולאריות מדהימה יחסית לאיכויות קולנעיות מפוקפקות משהו, אולי ובעיקר בזכות פס קול של סטיבי וונדר (הוא גם זכה באוסקר על כך).
מאז שנות ה-80 התמימות, אז אדום בוהק היה הדבר הכי נועז בעולם, הצבע הבולט הגיע לשיאים חדשים של שימוש, חלקית הודות להשפעה מהתרבות היפנית שם הצבע נפוץ מאוד. בשנים האחרונות, בעולם בו אנו מוצפים בגירויים וצבעים, מגמות העיצוב דווקא פונות למקומות רגועים יותר, והאדום קצת נשאר מחוץ לעולם העיצוב, וכחלק מכך גם מחוץ לעיצוב האירוע והחתונה. אך אולי טוב שכך, כי כעת מי שבוחר בצבע הכי עז ובולט שיש, משדר משהו אמיתי.
 

מהו הצבע האדום בחתונה?

הצבע האדום הוא צבע של אש ודם – של חיות ואנרגיה, עוצמה, תשוקה, כל אלה הופכים אותו לצבע הנבחר כדי לייצג של האהבה. הצבע האדום מתאים לזוג המאוהב קשות, החושני, שמעוניין לשתף באהבתו העזה את כל האורחים.
בעיצוב של חתונה ואירועים אחרים הצבע האדום מייצר התרגשות ותנועה בחלל האירוע. הוא גם מאפשר למקד את מבט האורחים בנקודות מסויימות, כשהוא מדגיש אזורים מסויימים.
העיצוב יכול להתחיל מעיצוב עדין וקלאסי, כמו כרטיסי הושבה אדומים בעיצוב תחרה, קישוט כוסות במרכז השולחן ופיזור של מניפות אדומות באזור החופה וקבלת הפנים לחתונה קיצית
 
 

 

 
 
העיצוב יכול גם ללכת קצת יותר רחוק, כשהצבע האדום הופך לנושא המרכזי של האירוע, עם פרחים, שטיח אדום, קישוט עמודי החופה, עלים צבעוניים, בלונים וכל הבא ליד. יש לזכור גם לאדום יש גוונים, ומשחק ביניהם יכול ליצור עיצוב מעניין יותר לעין.
 
 

Handheld Boquet | LadyDragonflyCC | CC-BY


 
 
ככל שמוצאים נקודות מעניינות יותר לשלב את הצבע הייחודי שבחרתם בו לאורך החתונה, כך המיתוג הופך לעוצמתי יותר. הנה דוגמא נהדרת נוספת לדרך בה אלמנטים אדומים בנקודות מפתיעות:
 
 

Red Leaf Wedding Cupcakes | Clever Cupcakes | CC-BY


 
 
כמובן, שאם אתה הזוג הנועז, לא צריך לשכוח שהכלה בעצמה יכולה ללבוש אלמנטים של הצבע הנפלא הזה עם זר פרחים מרשים ואולי נעליים שאי אפשר לפספס. ואל דאגה לא שכחנו את החתן – עם עניבה אלגנטית ואולי איזה פרח קטן בדש הבגד.
 
 

Lady in Red | Nina Matthews | CC-BY


 
 
וכמובן איך אפשר בלי השראה מהסרטים. מולן רוג' – הכי אדום, הכי הרבה תשוקה ואהבה…
 
 

חזור לבלוג

עיצוב אתר: ירדן גלילי