הזמנות אלגנטיות לחתונה

פורסם תחת בלוג, הזמנות חתונה ואירועים, השראה

המרדף החמקמק אחרי האלגנטיות: צוות העיצוב של PAPERBOUTIQUE עוסק הרבה בשאלה איך מעצבים הזמנה אלגנטית לחתונה, איך משיגים אלגנטיות, מה ההבדל בינה לבין יופי, ומהי בכלל אלגנטיות.
כולנו מכירים את המשפט, על טעם ועל ריח אין על מה להתווכח, ועם זאת אנחנו משקיעים הרבה זמן (בעיקר לקראת חתונות) בוויכוחים על מה נראה טוב יותר. לכל אחד יש את עולם הערכים והטעמים שהוא גדל איתו והתעצב איתם. אבל כשמדברים על אלגנטיות, או כשמנסים ליצור הזמנות אלגנטיות לחתונה, אנחנו בעצם מנסים להגיע לעיצוב שיהיה אוניברסלי – גם מי שאוהב צבעים חזקים, וגם מי שאוהב לדוגמא, מינימליזם, יסתכל על הזמנה ויראו את האסתטיקה שבה.
 

אם אנחנו צריכים ללכוד את מהות האלגנטיות במשפט אחד: זו היכולת להיראות טוב במצבים שונים ומול אנשים עם טעמים שונים.
 
אסתטיקה: עונג והנאה במבט
"החוויה האסתטית היא עונג או הנאה הנגרמים מעצם ההתבוננות ביצירת אומנות או בטבע. הנאה זו היא חסרת חפץ-עניין (אינטרס), הנאה מעצם ההתבוננות בדבר וספיגת המרכיבים הצורניים שלו, וזאת מבלי לפרוק את החפץ, הדבר לפונקציה ולתפקיד שלו" – כך נכתב בערך וויקיפידה תחת ההגדרה אסתטיקה.
 
"האמת היא יופי – יופי אמיתי", המשורר ג'ון קיטס
 
למרות שכנראה בתיכון שנאנו מתמטיקה וגיאומטריה, ולא הבנו איך שני אלה ישמשו אותנו בחיים, עדיין הן משחקות תפקיד חשוב בתפיסת היופי שלנו. האמת יפה בעינינו, לכן דברים מופשטים וברורים נראים בעינינו "נכונים" ויפים. האמת המוחלטת של המתמטיקה, כאשר היא בא לידי ביטוי באומנות, מושכת את העין ואת הלב שלנו. לכן חלק מהזמנות החתונה של PAPERBOUTIQUE מבוססות על צורות גיאומטריות נקיות היוצרות אפקט אלגנטי ומיוחד. ההזמנות משקפות את השילוב בין עיצוב לבין טכנולוגיה מתקדמת לחיתוך נייר.
 
הזמנה אלגנטית בעיצוב גיאומטרי מושלם
 
טוהר הילדות
האלגנטיות והאסתטיקה הולכות יד ביד גם עם טוהר. לא סתם שמלת הכלה היא לבנה, וחתונה לבנה נחשבת לרדיפה אחר החתונה המושלמת.
 
הזמנת תחרה אלגנטית
הזמנת תחרה אלגנטית
 
את הטוהר ניתן גם למצוא בדברים הקשורים לילדות. ולחוויות ראשונות, כך למשל עיצבנו את קישוטי הכוסות שלנו כדי לנגן על נימי הנוסטלגיה והטוהר של אהבה ראשונה.
 
קישוט לכוס ילדות
 
טבע – המודל לשלמות
אחד הטעמים המשותפים כמעט לכל האנשים הוא האהבה לשלמות הטבע. כשאנו מביטים בגלי הים, בעלי העץ, בהרים, אנו חשים כי מדובר בחלק ממערכת אחידה ומשולמת, שגם אנו חלק בלתי נפרד ממנה. את התחושה הזו ניסינו להעתיק אל סדרת הזמנות הטבע של PAPERBOUTIQUE. כך, באמצעות הזמנת העץ הנפתחת אנו מזמינים את האנשים להפוך לחלק בלתי נפרד מהאירוע. יש משהו מאוד מיוחד בתגובה של אנשים להזמנה הזו, והשימוש בנייר איכותי ומיוחד רק מעצים את התחושה הטבעית שמתקבלת.
הזמנה לחתונה מהטבע
הזמנה לחתונה מהטבע
 
מיתוג לחתונה אלגנטית
כמובן שאחרי ההזמנה לחתונה, מתחיל התכנון של החתונה עצמה. PAPERBOUTIQUE עיצבה ופיתחה אמצעי מיתוג חתונה שמוסיפים לאווירה גם באירוע עצמו, כגון מספרי שולחן מעוצבים, קופסאות למתנות וקישוטי כוסות
 
עיצוב מרכז שולחן

חזור לבלוג

עיצוב אתר: ירדן גלילי