5 סרטים שיכניסו אותו לאווירת חתונה

פורסם תחת בלוג, השראה

(לפני שנתחיל – משהו רציני – הרשימה הבאה בנויה על סטריאוטופים שיש רק בסרטים. עוד לא נתקלנו ב- PAPERBOUTIQUE בזוג שהגיע אלינו לפני חתונה והגבר לא התרגש, ציפה והיה מעורב בצורה מלאה בתכנון החתונה).
 

הוא היה הכי מדהים בעולם. הוציא מעצמו את הכל כדי להפיק לך הצעת נישואין רומנטית בטירוף. עכשיו יש עוד מספר חודשים עד החתונה, וזה הזמן להחיל לבדוק דברים, לרוץ בין אולמות, לבדוק תקליטנים, צלמים ואטרקציות שונות. מכל הדברים, קריטי לחשוב ולהחליט כבר עכשיו על מיתוג וסגנון החתונה. החלטה שכזאת תוביל את יתר ההחלטות שתקבלו לגבי עיצוב ותכנון החתונה.
 
בעוד נראה לפעמים כי נשים (לא כולן – אנחנו נגד הכללות) נולדו עם הזמנות לחתונה שלהן ביד, לעיתים גברים צריכים קצת מוטיבציה נפרדת. כדי להבטיח שהוא נמצא במצב צבירה נכון כדי להיות שותף מלא בהחלטות החתונה, וכדי להכניס אותו לאווירה המתאימה – בחרנו 5 סרטים שיכולים לסייע. כמובן, שלא כל סרט חתונות שאת מתמוגגת ממנו יעשה את העבודה (אנחנו מאוד בספק שהוא יסכים לראות את טיטניק שוב פעם), אז עשינו כאן עבודת מיון וסינון – לך נשאר להכין פופקורן וללחוץ פליי:
 
מתכנן החתונות
כשהוא יראה איך את מסתכלת על מתיו מקונוהי מתכונן לחתונה, הוא יהיה חייב להראות לך איך גם בתחום הזה הוא תותח. מצד שני סטיב בושמי כשושבין השיכור גורם לכל אחד להיראות טוב לידו.
 

 
בדרך לחתונה עוצרים בלאס וגאס
או קיי, קצת דילמה כאן. מצד אחד הסרט הזה גורם לכל גבר להזיל ריר ומזריק לו אדרנלין לקראת מסיבת הרווקים שלו. גם הרומנטיקה בסרט נמצאת בדיוק במינון הנכון לגבר המצוי (עדיין יש כזה דבר?) מצד שני מי יודע איזה רעיונות יכנסו לו לראש. אז אנחנו ממליצים בחום, אבל לא לוקחים אחריות על שום דבר.
 

 
Wedding crushers
עוד סרט שמציג חתונות מנקודת מבט גברית: "החיים הם מסיבה גדולה, ואנחנו כאן כדי ליהנות". גם כאן הגיבורים מתבגרים, מגלים משהו על עצמם, ובסוף מוצאים את עצמם בחתונה משל עצמם. בסוף הסרט סביר להניח שתמצאי אותו מרים טלפון בעצמו למעצב מרכזי השולחן.
 

 
החתונה היוונית שלי
סרט קטן ומצחיק שגרף הצלחה בלתי צפויה אי שם בקיץ 2002. הוא גם עומד לזכות בסרט המשך. סרט שבהחלט יכול לתת לו (וגם לך) מוטיבציה בהתמודדות עם המשפחות, שיש להן נטיה למעורבות גבוהה בחיים בתקופת החתונה. הסרט גם יתאים לזוגות בהן יש צפי להתנגשות בין תרבויות שונות של ההורים.
 

 
אהבה קולומביאנית
כמובן שלא נזניח את הזווית הישראלית, שבמקרה זה, שמה את כל הסרטים מחו"ל בכיס הקטן. זה קטן, זה מרגיש שלנו, זה מרגש וכיף באותה נשימה.
 

 
הנסיכה הקסומה
הילד בנסיכה הקסומה הוא בעצם הילד שנותר מתחבא בכל גבר, גם כשהוא כבר בדרך לחתונה שלו – מתלהב מחרבות וקרבות והרבה פחות מדברים כמו "אהבת אמת." אבל כמו הילד, בסוף הסרט גם הגבר שלך ירצה לא יוותר על הסצנה של הנשיקה שהיא כולה אהבת אמת.
 

חזור לבלוג

עיצוב אתר: ירדן גלילי