חתונה בסתיו – הזמן לחזור לטבע

פורסם תחת בלוג, זרי כלה, מיתוג חתונות, עיצוב ופרחים

בתמונה: קישוט כוסות עם רומנטיקה של סתיו מבית PAPERBOUTIQUE


קשה לכתוב על הסתיו באמצע החום הגדול של אוגוסט. אנחנו יודעים שזה גם לא קל לתכנן חתונת סתיו, ולדמיין את האירוע נערך במזג אוויר נעים ולא מעיק – להיזכר איך זה להרגיש רוח קרירה ומלטפת. הפתרון המיידי הוא להדליק מזגן בעוצמה המירבית, ופשוט לגשת למלאכת התכנון.


בעוד אביב היא תקופת הפריחה, בסתיו הטבע מתעורר חזרה לחיים לאחר "שנת הקיץ". אחרי הגשם הראשון, ואף הקל ביותר, העצים מתחילים להחזיר את צבעם הירוק, הדשא נעים מאי פעם, וגם הפרפרים יוצאים לשאוף אוויר.


זו תקופה של התחדשות והתרגשות– בטבע וגם בחיים האישיים. לכן חתונות סתיו מאופינות פעמים רבות במיתוג אירוע עם צבעים ועיצוב המתחבר עם הטבע הפורח.

כמו תמיד, המפגש הראשון עם מיתוג החתונה מתחיל בהזמנות חתונה: כך לדוגמא חיתוך לייזר עדין ליצירת תבנית של פריחה משתלב נהדר עם התקופה. גם כשההזמנות נשלחות באמצע אוגוסט, הן משדרות את האווירה הנכונה.


במרכזי השולחן תוכלו להוסיף אלמנטים נוספים, כגון קישוט כוסות פרפר או פרחים. זה גם הזמן להציג פריחה בשיאה, ולכן עצים גבוהים עם עלים לבנים יתאימו בדיוק לאווירה שרוצים להשיג.
Mossy Centerpiece | brownpau | CC-BY
 

צבעי הסתיו

בסתיו הצבעים הכהים יותר מתחילים לתפוס את מקומם. כך הסגול הכהה והבהיר, וצבעי שוקולד הופכים פופולאריים. אך אפשר גם לפנות לצבעי פריחה אחרים, כגון כתום (המשתלב טוב עם שחור או לבן), וגם זהב העלים שלפני השלכת, משתלב היטב בתקופה זו. כמובן, שבסתיו יותר מתמיד אפשר לבחור בחתונה לבנה.


שימוש בעצים ועלים

עץ יכול להוות מוטיב חזק של טבע וסתיו במקומות שונים בחתונה. כך לדוגמא שימוש בכרטיסי הושבה היושבים על גבי מעמד עץ, או שימוש בעץ לצורך עמדת קינוחים. את המוטיב הזה ניתן גם למשוך אל עוגת החתונה.
MacLeod wedding cake top layer | MsSaraKelly | CC-BYבצד המעשי: חתונה בים או אולם

האם לקיים חתונה בחוץ או בפנים? בחודש ספטמבר אפשר להמר כמעט בוודאות על חתונה שתיערך בחוץ. אם אתם מעונינים לערוך חתונה בים, קבעו אותה לתחילת החודש או הפכו אותה לחתונת צהרי יום שישי. בערב מומלץ להצטייד בשמיכות שתוכלו לחלק לאורחים במקרה והקרירות תגבר, ובכל מקרה שמיכה בעיצוב אישי תהיה גם מזכרת נהדרת מהחתונה.


ככל שמתקרבים לאוקטובר כך הסיכון לגשם הולך וגובר, ואם רוצים ליהנות ממזג האוויר הנעים שבחוץ ולערוך חופה מתחת לכיפת השמיים, חייבים לוודא כי יש אמצעי חימום חיצוניים, וגם להכין תוכנית גיבוי. אולמות רבים מציעים שילוב ואפשרות לגיבוי, אך יש לתכנן זאת מראש ולבדוק היטב מתי הזמן האחרון לבצע החלטה.חזור לבלוג

עיצוב אתר: ירדן גלילי