רעיונות עיצוב חתונה בשחור לבן

פורסם תחת בלוג, טיפים ועצות

אם החליפה שלך הולכת להיות לא פחות מורסאצ'ה, אם השמלה שלך תהיה תפורה אחרי שמונה מדידות לפחות, ומהרגע הראשון לשניכם ברור שלא תתפשרו לעולם על פחות מקייטרינג שף, אז ברור שאתם בדרך לחתונה מדהימה, וחתונה בשחור לבן יכולה להיות תפורה עליכם.
להלן כמה רעיונות לעיצוב שיכולים לעבוד בשבילכם:

הזמנה לחתונה – אתם זקוקים להזמנה מיוחדת, כזו שאיתה האורחים שלכם לא יוכלו לטעות או להתבלבל לגבי איזה סוג חתונה אליו הם מגיעים. הזמנה בשחור לבן משדרת דבר אחד בלבד: מדובר בחתונה מושקעת עד הפרט האחרון.


הזמנת חתונה בשחור לבן
קישוטים לכוסות יין
– ניתן להוסיף לכוסות היין של האורחים קישוטים שישדרגו כל מרכז שולחן לחגיגה לעיניים.


קישוט לכוס יין פרפרכרטיסי הושבה ומספרי שולחן: גם כרטיסי ההושבה ומספרי השולחן הם חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכללי, וכאשר הם תואמים הם יוצרים קו עיצובי אחיד ונקי שמתאים לחתונה בשחור לבן.


מספרי שולחן מיוחדים בהתאמה אישית

מרכזי שולחן ופרחים – במרכזי השולחן אתם יכולים ליצור בקלות עיצוב שחור לבן. ברוב האולמות תמצאו אפשרות למפות בצבעים שבחרתם. אם בחרתם בצבע לבן למפות, תוכלו להשתמש בראנר שחור כבסיס לעיצוב, ומעליו להוסיף אגרטל עם פרחים בצבעים המנוגדים כל כך. גם נרות בתוך מעמדים מעוצבים או חבקים למפיות עם מיתוג של החתונה תמיד מוספים המון.

 בלונים לחתונה - שחור לבןתוספת בלונים – מוסיפים לאווירה (תמונה מאתר: Touch of magic – קישוטים לאירועים קסומים)קינוחים – מכל המטעמים בחתונה שלכם, הקינוחים הם החלק העיקרי שאפשר ממש לעצב, ובחתונה בעיצוב שבחרתם בו יש המון אפשרויות (הרבה שוקולד ופירות יער יכולים לעשות עבודה נהדרת). אם בחרתם את העיצוב שלכם לפני פגישות עם ספקים לחתונה, זו נקודה שכדאי להעלות עם הקייטרינג.


לבוש אורחים – אחרי כל הקישוטים והעיצובים, בסופו של דבר האורחים שלכם הם אלה שיעשו את האירוע. אתם רוצים שהם ייכנסו לחוויה שאתם מעוניינים לייצר. לכן, מומלץ לציין בהזמנות לחתונה מה קוד הלבוש לאירוע. כמובן שבחתונה שחור לבן ניתן גם להגביל את לבוש האורחים לצבעים האלה – כך לפחות תמנעו מאורחים שמגיעים בג'ינס כחול.


מתנות לאורחים – בסוף האירוע תוכלו להעמיד עמדת חלוקה של מתנות או מזכרות לאורחים. שוקולדים או סוכריות בצבעי שחור לבן בתוך קופסא מהודרת עם כיתוב אישי, ישמשו כסיום נפלא לאירוע המיוחד שלכם.


קופסאות מתנה לאורחים בהתאמה אישית
צפו בלוח ההשראה שלנו לחתונה בשחור לבן בפינטרסט


Follow PAPERBOUTIQUE's board Black & White wedding on Pinterest.

חזור לבלוג

עיצוב אתר: ירדן גלילי