הזמנה סולידית לחתונה מול הזמנה יצירתית – מי מנצח?

פורסם תחת בלוג, הזמנות חתונה ואירועים, מיתוג חתונות

בחירה של אולם אירועים היא לא פשוטה, אבל אחרי שמצמצמים אפשרויות לפי מספר האורחים שלכם, מתמקדים באולם אירועים טוב בתל אביב , טווח מחיר, וכימיה אישית עם איש המכירות של האולם, צריך לבחור בסה"כ בין שניים שלושה מקומות. גם בתחום הקייטרינג אי אפשר להתברבר יותר מידי – אתם יודעים בדיוק מה אתם אוהבים ומה חשוב לכם. אבל אז מגיע החלטה קטנה אבל חשובה – באיזו דרך תודיעו לאורחים שלכם על החתונה? האפשרויות בתחום הזה הן כמעט אינסופיות, ויותר מכך, הבחירה שלכם משקפת בדיוק ואיך האירוע שלכם עומד להיראות. לכן, ננסה למקד את הבחירה שלכם בין שתי אפשרויות מרכזיות.
 
הזמנה לחתונה היא המפגש הראשון של האורחים עם האירוע שלכם – הזמנה מוצלחת תגרום לאורחים להתרגש ולהתכונן לאירוע של פעם בחיים. לכן, חשוב מאוד להשקיע זמן ומחשבה בתכנון ההזמנה. הדרך הנכונה ביותר, אם מתאפשר לכם, היא לתכנן הזמנות מיוחדות לחתונה כחלק ממיתוג כולל של החתונה – אירוע יוקרתי, אירוע בלבן, אירוע תקופתי, אירוע וינטז', או כל סגנון ועיצוב שמתאים לאישיות שלכם – כזוג!
 
בחלוקה גסה ניתן לחלק את הזמנות החתונה לשניים – הזמנות סולידיות לעומת הזמנות יצירתיות. כמובן, שאחד לא פוסל את השני – הזמנה סולידית יכולה להיות יצירתית וההיפך, אבל החלוקה העיקרית היא לשני אלה.
 
הזמנה יצירתית: תהיה בדרך כלל צבעונית מאוד, עם הדפסה של איורים או תמונות, בדרך כלל נוסח ההזמנה לא יעקוב אחר הנסח הסטנדרטי וישקף יותר את רוח הזוג ותחומי העניין האישיים שלו.
 
הזמנה סולידית – מסורתית: הנוסח הוא העיקר. שומרת בדרך כלל על נוסח קבוע פחות או יותר, עם עיטורים מינימליסטיים – מסורתיים או מודרניים – המלווים את התוכן.
 
מה מתאים לכם ?
 
כפי שצוין לעיל ההזמנה צריכה לייצג את האירוע שלכם, הזמנה לא מתאימה תיצור ציפיות שונות מצד האורחים. לדוגמא לאירוע יוקרתי או אירוע וינטז', בו תרצו לראות את האורחים לבושים במיטב הלבוש, המלצה מסורתית תשדר בדיוק את המסר הזה. גם הזמנה שכזאת, באמצעות עיצוב מתאים, יכולה לשדר דברים שונים – לדוגמא עיצוב מסורתי לחתונה השמה דגש על המרכיב הדתי, לעומת חתונה בסגנון מודרני יותר עם עיצוב של תבנית גיאומטרית. לעומת זאת, באירוע טבע או חתונה על החוף או חתונה קלילה יותר, הזמנה קלילה עם תמונה מצחיקה תתאים יותר, ותכין את האורחים להיערך בהתאם – גם מבחינת לבוש אבל חשוב יותר – מבחינת אווירה.
 
מי מנצח? המגע האישי
 
לא משנה באיזה סגנון הזמנה אתם בוחרים, הכי חשוב זה להעניק מגע אישי להזמנה. רוב המוזמנים לא מכירים את שני בני הזוג, ולכן הזמנה שמספרת מי אתם כזוג ומצהירה על כוונתכם להישבע אמונים אחד לשני לכל החיים תיצור התרגשות וציפיה אצל האורחים. אפילו משפט קטן יכול לעשות את ההבדל, משפט שמתאים אל שניכם. כמובן שתמיד כדאי לחשוב על החתונה – מרגע מסירת ההזמנה ועד לעזיבה של אחרון האורחים – כמכלול אחד שצריך להביא לידי ביטוי את הזוגיות ביניכם. חשיבה על מיתוג כלל החתונה יסייע לכם גם לבחור את ההזמנה הנכונה שתעשה את הפתיחה הטובה יותר לאירוע של פעם בחיים.
 
פוסטים נוספים שיעניינו אותך:
ארבעה סימנים שאתם בוחרים קייטרינג מתאים לארוע קטן
ארגון חתונה של סלבס- כמו בר רפאלי

חזור לבלוג

עיצוב אתר: ירדן גלילי