הצבעים החמים לחתונות: אביב/קיץ 2015

פורסם תחת אופנה ומעצבים, בלוג, השראה, עיצוב ופרחים

חתונה לבנה היא תמיד מרשימה ואירוע מרגש. אבל אם אתם מחפשים לשפוך קצת צבע לתוך האירוע שלכם, זה הזמן לבדוק מה הצבעים שיעשו את האירועים של שנת 2015.

זר בוורוד. אירית לויהורוד ממשיך לשלוטטטט. עיצוב של אירית לוי עיצוב אירועים


אם חשבנו שהוורוד עשה את שלו בשנת 2014, ועכשיו הוא יפנה את מקומו לצבעים אחרים, אז כנראה שטעינו. נראה שהורוד (ובעיקר הגוון Strawberry Ice) ימשיך לשלוט ואף יגביר נוכחות בחתונות בעולם וגם בישראל. רק שהשנה הוא כנראה ינטוש את משפחת הפסטלים ויעבור להצטופף עם צבעים אחרים: וורוד וכחול כהה, וורוד וסגול, וורוד וירוק או ורוד וצהוב (מאוד מרענן), וכמובן ורוד וזהב.צפו בתמונות שאספנו עבורכם בלוח ה- Pinterest שלנו:
Follow PAPERBOUTIQUE's board צבעי חתונה 2015 on Pinterest.עונת הזהב
בכלל, נראה שזאת הולכת להיות עונת הזהבים: החל מתכשיטים, דרך פייטים זהובים, הזמנות חתונה יוקרתיות ועד לציפוי לעוגה.


50 גוונים של כחול
חתונה אביבית בצבעי כחול


הנרי פורד, שהקים את חברת המכוניות פורד ממש בתחילת ה- 100 הקודמת, אמר "לקוח יכול לבחור בכל צבע של מכונית, כל עוד זה שחור". הוא לא תיאר לעצמו את הטכנולוגיות שיאפשרו לנו לבחור כיום את הצבע שאנחנו אוהבים מתוך מניפה של מאות ואלפי צבעים.


השנה אפשר להגיד את הדברים על הצבע הכחול: אפשר לבחור כל צבע, כל עוד הוא כחול (או אחיו הצעיר והשובב הטורקיז שמככב גם הוא). בגווני הכחול ניתן למצוא את הפנטון Scuba Blue, הוא יקח את החתונה שלכם למקום רגוע, ים תיכוני, נטול דאגות ועליז. ה- Classic Blue יעשה עבודה דומה אבל עבור חתונה קלאסית יותר, והפנטון Lavender floarals יתאים לחתונת וינטז'.


עוגת חתונה בצבעי העונה של יפעת פרי דפנא - עוגות מעוצבות
עוגת חתונה בצבעי העונה של יפעת פרי דפנא – עוגות מעוצבות (צילום: מאיה דפנא)כחול מקצה לקצה. אירית לוי – עיצוב אירועים


חושבים על חתונה מיוחדת?


השנה כל הצבעים שתבחרו יעניקו לכם משהו מיוחד. אבל אם אתם רוצים לבלוט, כתום קלמנטינה היא האופציה של השנה.


עכשיו כל מה שנשאר זה לבחור את הצבע הרצוי שיתאים לסגנון החתונה שלכם, ולהתאים לו צבעים מתאימים. אם אתם לא מעצבים, אתם יכולים לקבל השראה מהבלוג המציון הזה שמתמחה אך ורק בהתאמות צבעים: http://www.theperfectpalette.com/


הכלי הזה, של חברת אדובי, יציג לכם צבעים משלימים לצבעים שבחרתם: https://color.adobe.com/


וגם האתר האמריקאי Theknot יספק לכם אפשרות לצפות בתמונות של חתונות לפי צבעים.


ב- PAPERBOTIQUE אנו מציעים טווח גדול של צבעים עבור הזמנות חתונה, כרטיסי הושבה, מניפות ומזכרות לאורחים. נשמח לסייע לכם בהתאמת מוצרי מיתוג האירוע שלנו לאופי החתונה שלכם.

חזור לבלוג

עיצוב אתר: ירדן גלילי