5 דברים שלא רואים בכל חתונה – ושלא ישכחו לכם

פורסם תחת בלוג, השראה, טיפים ועצות

בכל חתונה צריך דבר אחד מרכזי שלא ישכחו ממנה – הדבר הזה שגם בעוד 5 שנים או 10 או 20, כולם יגידו – אה, שלכם הייתה החתונה עם ה…
 
אז מה אלה הדברים האלה שאף פעם לא שוכחים? יש זוגות שלוקחים את הדברים עד הקצה, ודואגים לעיצוב מלא של החתונה לפני נושא מסוים, מרגע שהאורחים מקבלים את ההזמנה ועד לרגע שבו הוא עוזבים החתונה (ולפעמים גם עוד אחרי זה). חתונה שכזאת אי אפשר לשכוח, אבל אנחנו מודעים שזה לא ביכולת של כל אחד להרים הפקת על.
 
אז אם צריך לבחור דבר אחד שיהפוך את החתונה למשהו של פעם בחיים – מה זה יהיה?
 
לפני שנעבור לרשימה – מילה מאיתנו.. אל תפחדו לצאת מהקופסה, לנסות דברים שאחרים לא עשו. גם אם לחלק מהאורחים זה לא ייראה בדיוק באותו הרגע, במבט לאחור, אלה בדיוק הדברים שזוכרים, דברים שהפתיעו, דברים שהצחיקו, דברים שריגשו.
 
1. כניסה הורסת לחופה – כניסה לחופה הוא בעצם אחד משיאי האירוע. כולם מתרגשים, כולם עומדים מוכנים לקבל את החתן והכלה, כל תשומת הלב מופנית אליכם – זה הזמן לעשות משהו שונה – כניסה בצעדי ריקוד, הופעה של אמן מיוחד, ותמיד יש לנו פינה חמה בלב שכל החברים משתלבים בהפקה הקטנה.
כניסה הורסת מהסרטים- אולי כזו לא תוכלו לארגן, אבל אנחנו סומכים על הדמיון שלכם:
 

 
2. מעורבות של האורחים – תנו לאורחים שלהם להיות חלק מהחתונה. פעם היו מחלקים לאורחים מצלמות חד פעמיות כדי שיתעדו את האירוע, אך בעידן הסלולר זה קצת מיותר. עדיין יש עוד הרבה דברים שאפשר לעשות – ניתן לצרף להזמנה לחתונה כרטיס עליו האורחים יכולים לבקש שירים או אפשר לתת לאורחים ליצור משהו במהלך החתונה. למהדרין, ניתן לחלק לאורחים מספר טלפון שהם שולחים אליו מסרוני איחולים והם מופיעים מיד על מסך גדול.
 
3. משחקים – אנשים תמיד אוהבים לחזור להיות ילדים – תנו להם משהו לשחק איתו והם יזכרו אותו שנים. ניתן לעשות גרסה מתוחכמת של חבילה עוברת בין שולחנות – כך גם תוכלו לחבר טוב יותר בין משפחות ואנשים שאינם מכירים. כבר כתבנו כאן בעבר על הושבת אורחים בזיגזג. לצפייה לחצו כאן.
רכבת הרים בתוך אולם הארועים- לא ישכחו לכם את זה לעולם:
 

צולם בארוע ההשקה של ביתן 2, גני התערוכה
 
4. מזכרות – יש מזכרות שיכולות ללוות אנשים לאורך שנים ארוכות – לדוגמא מסגרת לתמונה עם כיתוב מהחתונה. במסגרת הם כמובן יכולים לשים תמונה מהחתונה, אך גם מאוחר יותר הם יוכלו להחליפה בתמונה אחרת, ועדיין להיזכר בכל פעם בחתונה.
 

 
5. סלבס – החל משף סלב ועד להופעה קצרה אבל מפתיעה. אולי הוא לא שף אבל גם מול הדוכן של עובד יהיה תור.

 
 
כמה תמונות לרעיונות מיוחדים לחתונה:
Follow PAPERBOUTIQUE's board דברים לחתונה שלא שוכחים on Pinterest.

חזור לבלוג

עיצוב אתר: ירדן גלילי