הזמנות לחתונה – חיתוך בלייזר

פורסם תחת בלוג, הזמנות חתונה ואירועים

שימוש בלייזר לחיתוך חומרים היא שיטה מתקדמת שמאפשרת דיוק מירבי של עד חלקי המילימטר בחיתוך. כאשר משלבים את הטכנולוגיה המתקדמת עם עיצוב איכותי של הזמנות חתונה- התוצאה מרשימה.
 
עולם הזמנות החתונה עבר תנודתיות גדולה בשנים האחרונות. אם בעבר הרחוק היו נהוגים מבנה ועיצוב אחידים לכל הזמנות החתונה (בעיקרון גם כל החתונות נראו כמעט אותו הדבר), לאחר מכן התרחש מעבר של הזמנות חתונה ב"עיצוב חופשי", כמעט בלי חוקים והקפדה על איכות. כיום חוזרים רבים לעיצוב מסורתי ונקי יותר, בעיקר בחתונות יוקרתיות, אך עדיין לא רוצים לוותר על המגע האישי.
 
חיתוך בלייזר מספק אפשרויות מרהיבות כדי ליצור הזמנות חתונה שיהיו מצד אחד עם עיצוב נקי ומסודר, ומצד שני עם ייחוד ויוקרה. החיתוך בלייזר נעשה באמצעות קרן לייזר דקה ביותר שמייצרת חום גבוהה ומאפשרת להגיע לקווים דקים ומדוייקים בעיצובים מורכבים. התוצאה היא הזמנה מרשימה לעין, ובזכות העבודה עם הנייר גם מעבירה יוקרה במגע.
 
הדרך לעיצוב המושלם: שילוב בין לייזר, עיצוב וידע
שילוב בין עיצוב לטכנולוגיה הוא תחום פעילות מיוחד שדורש היכרות עמוקה עם שני העולמות:
 
עולם הטכנולוגיה – הדרך:
מצד אחד צריך להבין באמת את הדרך בה הטכנולוגיה עובדת, ואילו דברים ניתן לבצע באמצעותה, וכיצד להוציא ממנה את המירב כדי להשיג דברים נפלאים שבעבר לא היה ניתן להשיג. מצד שני יש לדעת גם מה לא ניתן לעשות עימה ומה המגבלות שלה.
 
העיצוב – המטרה הסופית:
בסופו של דבר המטרה שלנו היא ליצור עיצוב מרגש של הזמנות ואמצעי מיתוג לחתונה. עיצוב שיתרום לאווירה הכוללת של האירוע. לכן אנו משקיעים זמן ומשאבים רבים כדי לפתח רעיונות מיוחדים וייחודיים, ועובדים יחד עם מעצבים מובילים עם ראש פתוח ודמיון עשיר. PAPERBOUTIQUE משלבת בין שני העולמות האלה ומביאה לכם טווח רחב של עיצובים.
 
מחוץ למסגרת והתאמה אישית
אחד מהיתרונות המרכזיים של חיתוך בלייזר, מעבר לדיוק הרב והיכולת ליצור עיצובים מרגשים, הוא האפשרות לצאת מהמסגרת. הוא מאפשר לנו ליצור התאמה אישית של הזמנות לפי ההעדפות של כל זוג, וגם לבצע חיתוך מותאם אישית בתוך ההזמנות, כדי לדוגמא, להוסיף מסר או רישום אישי. בנוסף הטכנולוגיה גם מאפשרת לנו להגיע לעיצובים שיוצאים מהקופסא, כמו למשל הזמנת KeepON או כרטיס ברכה פאזל.
 
צוות PAPERBOUTIQUE מזמין אתכם להתייעץ איתו בנושא הפקה של הזמנות חתונה מיוחדות שיתאימו בדיוק לכם.

חזור לבלוג

עיצוב אתר: ירדן גלילי