מיתוג החתונה שימחיש את סיפור האהבה שלכם

פורסם תחת אופנה ומעצבים, בלוג, טיפים ועצות, תכשיטים

אירועי חתונה נכנסים בזמן האחרון לממד חדש. החתונות של היום הן הזדמנות אולטימטיבית לזוגות להגדיר את הסגנון שלהם באמצעות שורת המשימות הקשורות לאירוע, כמו: קישוט האולם בו תיערך החתונה, עיצוב השולחנות, עיצוב החופה והכניסה אליה, בחירת המוסיקה והקייטרינג, יצירת לוגו לחתונה ועיצוב ההזמנות.
חשוב להבין שסגנון, זה לא רק בחירה בין שמלת כלולות עם תחרה או בלי תחרה. ובמה דברים אמורים? ובכן, בעקבות האינטרנט (שפתח בפנינו שוק גלובלי אמתי), והצרכנים הפעילים ברשת (שמתחילים להבין הרבה יותר בכול מה שקשור לעיצוב ולסגנון) – אין שום סיבה מדוע זוג שעומד להתחתן, לא יוכל לתכנן ולמתג את החתונה שלו בסגנון מותאם אישית.
היום, המסורת כבר לא עומדת בדרכם של זוגות, וגם לא חוסר בחומרים, רעיונות או מוצרים. עובדה, שאם תחליטו להזמין טבעת זהב באינטרנט, תוכלו לבחור טבעת מיוחדת מתוך מגוון ענק של טבעות נישואין זמינות באינסוף חנויות מקוונות בינלאומיות.
אל דאגה, כשמדובר על התאמה אישית, אף אחד לא מתכוון שבתור כלה תתפרי את שמלת הכלולות שלך בעצמך, או שתתחילו ליצור במו ידיכם הזמנות יוקרתיות לחתונה שלכם (אלא אם כן, אתם באמת מוכשרים ומסוגלים לתפור וליצור הכול לבד…). היום, ברוב המקרים, ניתן להיעזר במקצוענים שיבואו לעזרתכם, יגשימו את החלומות הכי פרועים שלכם לגבי מיתוג החתונה שלכם, כך שתוכלו ליצור מותג ייחודי לחתונה שימחיש את סיפור האהבה שלכם.
 
 


 
 
אבל… למתג חתונה?
כשאנשים חושבים עליכם כעל זוג, הם כבר חושבים עליכם במונחים של מותג מותאם אישית…
נכון, בהתחלה הרעיון נשמע אולי קצת קר ואפילו תאגידי שכזה… אבל, חשבו רגע, מהי בעצם המשמעות של מיתוג טוב? נכון, מותגים הם סמלים, לא פחות ולא יותר.
מותגים, במיטבם, מעוררים רגשות נוגעים ללב וכך, כשנזכרים בהם, הם מחדשים חוויות חיוביות שחבויות עמוק בתוכנו. במובן זה, כמעט כל החוויות בחיים מסתכמות במותגים למשל, החופשה המשגעת בצימר בגליל, הצ'ייסר הראשון או מערכת היחסים שלכם. כשאנשים חושבים על "אסף ומאיה", הם כבר חושבים עליכם במונחים של איכויות, שאותן תוכלו לטפטף לתוך המותג המותאם אישית שלכם. למשל, זיכרונות כמו: ארוחת ערב חגיגית ויצירתית, נסיעה ארוכה במכונית מלאה צחוקים או קריוקי רעשני אבל כיפי שעשה לכולם חור באוזן…
החתונה, היא היום הגדול בחיים, שבו המחשבה על: "חיים באושר ועושר עד עצם היום הזה…" נחשבת למותג האולטימטיבי של מערכות יחסים. למתג את החתונה זו חוויה כיפית, והזדמנות שבה זוגות יכולים לשכור את שירותי המעצבים ולהפוך את חוויית תכנון החתונה כולה, לאירוע שיקרום עור וגידים, שלב אחרי שלב.
 
 

 
 
האומנות שבעבודה עם אומנים
כמובן, שהמיתוג מתחיל זמן רב לפני תחילת האירוע. ברגע שבחרתם את מיקום החתונה, המעצב יכול להתחיל לתכנן את מיתוג החתונה ואת האירוע כולו.
המעצב חייב להכיר את מקום האירוע ואתכם, בני הזוג, על מנת שיוכל להגדיר נכון את סגנון החתונה שלכם. כלומר, ברגע שבחרתם לקיים את האירוע בגן אירועים או באולם בבית מלון – כבר כאן מתחילה מלאכת המיתוג.
גם להזמנות לחתונה יש חשיבות רבה בהגדרת המיתוג. למשל, כשהמוזמנים יקבלו הזמנה ממותגת היטב, הם כבר יבינו מעצמם מהו סגנון הלבוש המתאים, מבלי שיגידו להם דבר. קחו בחשבון, שככול שהזוגות מודעים יותר למידה שבה העיצוב מגדיר אותם, כך גם הצורך שעיצוב ההזמנות יותאם אישית הופך ל"must". ההזמנות קובעות את הטון עבור החתונה כולה, כי זהו הרושם הראשוני שהאורחים מקבלים מהאירוע אליו הם מוזמנים.
 
 

 

חזור לבלוג

עיצוב אתר: ירדן גלילי