ארגון חתונה של סלבס – כמו בר רפאלי

פורסם תחת בלוג, השראה

חתונת העשור הולכת ומתקרבת, ואנחנו הולכים לגמוע כל פרט פרט שיגיע אלינו אודות הזוג המלכותי עדי עזרא את בר רפאלי – מה היא תלבש, איפה תתאפר, מי ינגן ומי יתקלט. אז מה היה לנו עד עכשיו? אנחנו כבר יודעים על מסיבת רווקות שלקוחה מפרק של הפמליה – עם החברות הקרובות בוילה מפוארת בקאריביים. אנחנו מצפים לקבל עוד עדכונים על כל המי ומי שיגיע מהעולם, וכמובן מתים לראות את הפרצוף של ליאונרדו די קפריו כשהוא יקבל (או לא יקבל?) הזמנה לחתונה. החתונה היחידה שיכולה למשוך יותר תשומת לב היא אם נינט תתגרש ותחתן עם רד מרד בנד.
 
האמת שיכול להיות קצת מתסכל לארגן חתונה באותה תקופה בה שומעים כל כך הרבה על סלב-על מוציא כמה כסף שהוא רוצה על החתונה. אבל זה לא חייב להיות ככה, כי עם קצת מחשבה וארגון נכון, כל אחד יכול להוציא חתונה מרשימה – אולי לא חתונת העשור, אבל בטח את החתונה הכי טובה מבין כל המכרים שלכם.
 
אז מאיפה מתחילים:
 
1. לוקחים סיכונים: אם אתם רוצים חתונה מיוחדת זה הזמן לעשות דברים שאף אחד אחר לא עושה. צריך לחשוב בגדול בשביל להצליח בגדול. זאת אולי קלישאה, אבל היי, איך אתם חושבים שבר רפאלי, עדי עזרא או ציון ברוך (שגם יופיע בחתונה המדוברת) הגיעו לאן שהגיעו?
אין יותר מתאים מהחתונה שלכם, היום בו כולם נאספים רק בשבילכם, כדי לצאת גדולים באמת ושיזכרו לכם את זה לתמיד. אז תשימו רגע בצד את כל מה שאתם מכירים מחתונות אחרות, ותתחילו לחשוב כל דבר מחדש.
 

2. מקטינים סיכונים: אחרי שכתבנו את מה שכתבנו, אל תאבדו את הראש לגמרי. הקו בין חתונה מרהיבה לחתונה מטורפת הוא דק מאוד. לכן, מומלץ מאוד לבחור במפיק חתונות מקצועי, אחד כזה שכבר עשה דבר או שניים. מישהו שמדבר בשפה שלכם וחושב כמוכם. הוא יעזור לכם עם ארגון חתונה, עם תכנון נכון מראש, ידע להגיד לכם מתי משהו הוא טיפה יותר מידי, ומתי אתם הולכים יותר מידי בתלם.
 

3. מתכננים הכל: בחתונת סלבס הכל מתוכנן לפרטים. לא משאירים שום דבר למזל. מרגע שהחלטתם להתחתן ועד ירח הדבש, הכל חלק מהחתונה. תכננו היטב את מסיבת הרווקים והרווקות (או המסיבה המשותפת), תכננו את חלוקת הזמנות לחתונה וכיצד הן ייראו כחלק מהקונספט הכולל של האירוע. ידוע שהזמנות חתונה מייצרות את הרושם הראשוני לגבי האירוע, ועם הזמנות חתונה איכותיות האורחים שלכם יתחילו להתרגש הרבה לפני האירוע עצמו. תכננו פרטים קטנים – כרטיסי הושבה, מה עושים עם מישהו חשוב לא מגיע, ומה קורה כאשר אורח מבקש שיר שאתם לא מעוניינים בו.
 

4. הפתעות: המוח האנושי זוכר דברים מסוים ומוחק במהירות דברים אחרים. הפתעות הן מסוג הדברים שנחרטים בזיכרון ולא נשכחים הרבה זמן לאחר מכן. איך אפשר להפתיע בחתונה? זמר אורח, שף ידוע, כניסה מרשימה, חתונת נושא, מיקום מטורף, שמלה שלא מהעולם הזה. העיקר להיות בלתי צפויים.
 
היופי בעבודה בעולם החתונות הוא שכל זוג מגיע עם מעולם אחר – לכל אחד חשובים דברים אחרים, ואין חתונה אחת שדומה לשניה. אם מתאימה לכם חתונה של תשכח, תזכרו שלא חייבים להיות בר רפאלי בשביל זה. מספיק להיות אתם, וללכת עם מה שאתם מרגישים – האורחים שלכם כבר ירגישו את זה. והעיקר תהנו מהתקופה המאושרת הזאת.
 

 
 
 

מקור תמונה: Featureflash / Shutterstock.com

חזור לבלוג

עיצוב אתר: ירדן גלילי