היכן לערוך את החתונה שלי?

פורסם תחת בלוג, טיפים ועצות, מקום לאירוע

מזל טוב לך! הצלחת למצוא את בן הזוג המתאים לך. ואם את לא חברה שלו מגיל 15, אז את בטח מעריכה את העובדה שסוף סוף מצאת את הנפש התאומה שלך. אבל מסע החיפושים שלך ושל בן זוגך עדיין לא הסתיים, כעת משהחלטתם להתחתן. עכשיו, לפני הכול, אתם צריכים לבחור את המקום שהכי יתאים לעריכת החתונה שלכם. עד אז, לא תוכלו לקבוע תאריך לחתונה, להזמין את ההזמנות, את הקייטרינג ושאר הספקים שיבטיחו לכם חתונה מהחלומות.
אז איזו חתונה אתם רוצים? מפוארת וגדולה או קטנה ואינטימית? חתונה מסורתית או חתונה מודרנית? היום מגוון החתונות רחב יותר מאי פעם.
 
 


 
 
מקורות השראה
היום, יותר ויותר זוגות משתמשים במשאבים הדיגיטליים כדי למצוא את ההשראה ואת המומחים שיעזרו להם להוציא לפועל את האירוע הגדול. אתרי ספקים, פינטרסט, אינסטגרם ובלוגים של חתונה, הפכו לכלי זמין לאיסוף רעיונות לעיצוב החתונה שלהם.
האינטרנט שינה את כללי המשחק. לכלות מודרניות רבות יש כעת נקודות התייחסות והכלים המקוונים האלה לא יסולאו בפז. אם אתם רוצים לבחון כיצד נראה האולם שחברים סיפרו לכם או אותו גן אירועים שנמצא במושב הקרוב, לא צריך להתחיל לנסוע לכול היעדים האלה. פשוט לוחצים על העכבר ומתבוננים בתמונות המוצגות באתרי האינטרנט. ולאחר שנותרתם עם שתיים או שלוש אפשרויות שנראות לכם כמתאימות, תוכלו לקבוע פגישה ולהגיע לראות את המקום במו עיניכם.
 
 
המיקום
חתונות רבות נערכות היום באתרים שמעוצבים בעיצוב פנים מדהים. אחת הדוגמאות היפות במרכז הארץ היא אולם אירועים ביפו במתחם החמאם המפורסם שעוצב להפליא ומציע מבנה בעל יופי ייחודי לעריכת אירועים שונים. אבל, עד כמה שזה יישמע לכם מפתיע, מנהגי החתונה השתנו מעט מאוד במאות השנים האחרונות. מתחת לחופה עומדים בני הזוג החתן והמשפחה הקרובה, מחליפים טבעות, החתן מרים את ההינומה, שובר את הכוס, האורחים נהנים לאכול ולשתות, העוגה נחתכת והמוסיקה משמחת ומרקידה את כולם. מטבע הדברים, התפתחו אופנות חתונה שונות, אבל בלב חגיגת הנישואים, הטקסים נותרו כמעט ללא שינוי, עם יוצא מן הכלל אחד גדול: המיקום.
 
 
שיק מדברי
עריכת חתונה במדבר מבטיחה קסם ואווירה מיוחדים במינם. החל מצבעי האדמה של שטחי הערבה החומה וכלה באיכות הרומנטית הרכה של האור המופלא ששורר במרחבים לפנות ערב.
 
 

 
 
חממה מקורה
חתונה בתוך חממה מקורה היא שילוב מנצח של טבע ושקט נפשי. זהו מקום מושלם לחובבי טבע שרוצים ליהנות מחתונה בחוץ ללא חשש מגשם פוטנציאלי או מלחות גבוהה.
 
 
סביבה עירונית
חתונות שנערכות בתוך גלריות או מוזיאונים מעניקות מראות אדריכליים מדהימים וסביבה אומנותית יחד עם אווירה אורבנית מודרנית.
 
 
גן אירועים חיצוני
כשאתם מתקשים להחליט בין חתונה מקורה לחתונה בטבע, למשל על חוף הים, הכי פשוט לשלב בין השניים ולערוך חתונה בתוך גן אירועים שמבטיח הרבה ירוק בעיניים.
 
 
באתר היסטורי או בגן לאומי
היום האתרים ההיסטוריים ערוכים לספק את הצרכים, כולל תאורה, הנדרשים לעריכת אירועים גם לאחר רדת השמש. כך שאפשר לערוך חתונה בגן עתיקות לא רק במהלך היום. היופי הטבעי של השרידים העתיקים דורשים מעט מאוד תוספות של עיצוב וקישוט. החורבות מספקים מקום מעולה לפריסת טקס החופה עם תחושה של קסם ועבר עשיר. לדוגמה, גן העתיקות של תל מגידו או מערות בית גוברין יספקו לכם את כל הנדרש להפקת חתונה חלומית באווירה קסומה.

חזור לבלוג

עיצוב אתר: ירדן גלילי