לבחור טבעת נישואין מיוחדת שאין לאף אחת אחרת

פורסם תחת בלוג, צילום וסטילס, תכשיטים

אתה חייב להיות שונה ומיוחד, שיהיה לך את מה שאין לאף אחד אחר –אתה לא נוהג ברכב כמו כולם, חייב להיות בגולדן רינג בכל הופעה, לגור בבית מלון רק בסוויטה, לא יתפסו אותך לובש חולצות של קסטרו, בטח לא מתפשר על הצעת נישואין פושרת, ואשתך לעתיד בטח לא תלך עם טבעת כמו כולם.
 
אז בדיוק בשבילך אספנו כמה טבעות נישואין מנצנצות. כדי שבת הזוג שלך תרגיש הכי מיוחדת בעולם, כשהיא מנפנפת בטבעת לכל כיוון.

 

צבע שיתאים לעיניים (ולאופי)

אם אתה מחפש טבעת נישואין באמת מיוחדת, יש מגוון רחב של אבני חן בצבעים שונים שיכולות לעשות אפקט וואוו אפילו גדול יותר, בלי לאבד מהיוקרתיות של הטבעת. עובדה, אפילו נסיכות הולכות עם יהלומים צבעוניים. קייט מידלטון קיבלה את אבן הספיר הכחולה (הסוג היקר ביותר) בירושה מדיאנה. הספיר גם מגיעה בצבעים של צהוב/זהב או ורוד, אתה צריך רק לבחור מה מתאים.
 
 
טבעת נישואין ספיר כחולה

 the conversation piece | marissa anderson | CC-BY

 
 
אבן האמרלד (לא לבלבל עם צורת החיתוך "אמרלד" של יהלומים) מגיע בגוונים של ירוק עם טאץ' חזק של וינטז'. אבני אמרלד ברמה גבוהה הן נדירות, וזו נחשבת אבן קשה מאוד לעיבוד. אם תחפשו אחת לדוגמא, תמצאו אותה אצל האלי ברי.
 
 
טבעת אמרלד ירוקה

 Maximilian Emerald Ring | Cliff |  CC-BY / Desaturated from original

 
 
לנועזים תמיד עומדת אפשרות שיבוץ אבן רובי, שיכולה במקרים מסויימים אף להיות יקרה יותר מיהלום. ג'סיקה סימפסון, אחת שבטח לא תלך עם כל דבר ושכנראה כבר יש לה כל מה שהיא רוצה, מתהדרת ברובי אדמדמה מלווה בשני יהלומי ענק בצידיה.
 
 
טבעת נישואין עם רובי אדומה

 Kinetic ruby ring | simone-walsh |  CC-BY

 
 

חיתוך מיוחד

אם לא מצאתם את עצמכם בצבעים, תמיד אפשר להיצמד ליהלום המסורתי אבל לבחור בחיתוך ייחודי. כל יהלום מלוטש בהתאם לצורתו ולמאפייניו כדי להוציא מהם את המירב. רוב היהלומים המשובצים בטבעות נישואין נחתכים בצורת עיגול, מכיוון שצורה זו הופכת את היהלום למנצנץ ביותר. צורת חיתוך נפוצה נוספת היא הפרינסס המרובעת.
 
 
יהלום פרינסס מרובע

 My Engagement Ring | My Engagement Ring |  CC-BY

 
 
כאן אנו מגיעים לצורות הייחודיות יותר. חיתוך כרית הפך לנפוץ גם הוא, והוא משלב בין הצורה האלגנטית של הפרינסס לבין הניצוץ שמספק העיגול. לרומנטיקנים ישנו גם חיתוך לב, שאינו נחשב יוקרתי, אך יכול לפצות על כך בערך רגשי גבוה. יהלום בצורת אגס כבר משתייך לקטגוריה אחרת ומרשימה במיוחד של יהלומים. מספיק לראות את היהלום של אנה קורניקובה כדי להבין על מה מדובר. אם מחפשים משהו יותר קלאסי אפשר לבחון את חיתוך המרקיז.
 
 
טבעת יהלום - חיתוך אגס

 10th Anniversary Gift | heidi schempp fournier |  CC-BY

 
 
וכמובן יש את חיתוך האמרלד האלגנטי – פחות מנצנץ, אבל לכל מי שרואה ברור שמדובר במשהו מיוחד מאוד.
 

 
עכשיו כשאתם יודעים מה נמצא שם בחוץ, הגיע הזמן לצאת לחיפושים. מומלץ תמיד לחפש מישהו שמומחה לנושא ושאפשר לסמוך עליו, מכיוון שמדובר בהשקעה לא קטנה בנכס שילווה אותך שנים ארוכות קדימה.
 
 
בהצלחה עם הצעת הנישואין – עם הטבעת הנכונה היא לא תוכל לסרב.
צוות PAPERBOUTIQUE.
 
 

חזור לבלוג

עיצוב אתר: ירדן גלילי