קינוחים מעוצבים שיזריקו אנרגיה לחתונה

פורסם תחת בלוג, מיתוג חתונות, עיצוב ופרחים

איך גורמים לאנשים שבעים לקפץ כמו ילדים קטנים בשעת לילה מאוחרת? נותנים להם מנה גדולה ומתוקה של קינוחים. איך מביאים את האנשים אל הקינוחים? הופכים את הקינוחים לחגיגה לעיניים.
 
שלב הקינוחים של החתונה יכול להפוך לחגיגה בתוך חגיגה, בעיקר כאשר הקינוחים הם מעוצבים, מושכים את העין ואת החוגגים. הם יכולים להגיע במגוון צורות וצבעים, ואף להשתלב במיתוג הכולל של החתונה – וכך להמשיך את הקו העיצובי שקבענו בהזמנת החתונה ואשר מסתיים במזכרות לאורחים.
 
סגנונות חתונה שמשלבים עם קינוחים
בסגנונות חתונה "משוגעים" קל יותר לשלב את הממתקים כחלק מהעיצוב, לדוגמא, בחתונה בסגנון מסיבת התה של עליזה. אבל גם חתונת וינטז' אפשר להרים באמצעות קינוחים, לדוגמא, עם שקיות נייר חומות להכנסת הממתקים המסודרים בצנצנות זכוכית גדולות. בקלות אפשר ליצור קינוחים בסגנון כוכבי ים לחתונה שנערכת על החוף או לידו, וצמר גפן מתוק יעשיר את החתונה הלבנה שלכם, מבלי להפחית מהיוקרה של האירוע.
 

עוגת החתונה
עוגת חתונה תמיד בולטת ומרשימה בשטח, ולכן עוגה מעוצבת תתרום רבות למיתוג האירוע. אפשר להיות מאוד יצירתי בעוגות חתונה, ויש אינספור דוגמאות ברשת.
 
עוגת חתונה פרחים
עוגת חתונה בעיצוב מפל פרחים – של ענת, ARTCAKE
 
עוגת חתונה - כחול
עוגת חתונה בצבעי העונה של יפעת פרי דפנא – עוגות מעוצבות (צילום: מאיה דפנא)
 
קאפקייקס
אין ספק שמדובר בטרנד הכי חמוד בעולם החתונות והקינוחים בלבד. עוגות מינימליסטיות, אבל מעוצבות שמאפשרות חופש יצירתי – החל מקאפקייקס שישתלבו באופן מושלם בעיצוב אלגנטי ועד לרעיונות משוגעים שעושים שמח.
 
קאפקייק לחתונה - צהוב
שולחן קאפקייק בעיצוב פריחה צהובה של חן מיכאלוביץ, בעלים ושפית, צ'וקה בוטיק מתוקים
 
קאפקייקס של ARTCAKE
קאפקייקס בעיצוב אלגנטי של ARTCAKE
 
מקרונים
הקינוח המתקתק והמעודן הזה כאילו נועד להשתלב בעיצוב של אירועים יוקרתיים. אינספור הצבעים של המקרונים הופכים אותם מתאימים לכל מניפת הצבעים שבחרתם לחתונה. הקלילות הנעימה של המקרון היא נפלאה בדיוק לרגע שאחרי הארוחה.
מקרונים
 

סוכריות וממתקים
סוכריות וממתקים הם דרך נהדרת להזריק אנרגיה של ילדותיות מסוכרת לאירוע. סינון של סוכריות לפי צבע מסוים, יהפוך אותם לרכיב עיצובי לא פחות מכל דבר אחר. את הממתקים ניתן לפזר בין שולחנות הקבלה, ולהציב בעמדת הקינוחים, בבר או באזור הריקודים.
ממתקים בחתונה
 
את העיצוב "הילדותי" ניתן להשלים באמצעות קישוטים לכוסות יין המתאימים לסגנון. לדוגמא, קישוט ילדים על נדנדה עם כיתוב אישי.

קישוט לכוסות יין למיתוג חתונה, PAPERBOUTIQUE
 
קופסאות ממתקים
ממתקים יכולים גם להפוך למזכרת נעימה מהאירוע שלכם. כאשר עוטפים אותם באריזה הנכונה הם הופכים למתנה מרשימה ומעוצבת. השלמת המתנה עם כיתוב אישי הנעשה בלייזר, יגרום לאורחים שלכם לשמור את הקופסא ואף להתשמש בה לתכשיטים או מזכרות אחרות.

 
אטרקציות קינוחים לחתונה
יש קינוחים שהם חוויה לא פחות מטעם. לדוגמא, עמדת מרשמלו עם נרות לחימום המרשמלו הופכת את האורחים לילדים קטנים ושמחים. דוכן גלידה או יוגורט עם מוכר צבעוני שיודע להפוך את הדוכן לחגיגה, ערכות מרציפן לעיצוב עצמי או החבאת הפתעות בממתקים בסגנון "מפעל השוקולד של צ'ארלי". תוספת נחמדה אחרת יכולה להיות שימוש בבקבוקי משקה מיוחדים, לדוגמא בקבוקי קוקה קולה מזכוכית.

חזור לבלוג

עיצוב אתר: ירדן גלילי