חתונות על המסך הקטן

פורסם תחת אופנה ומעצבים, ביוטי, בלוג, השראה

חתונות על המסך הקטן: לראות או לא לראות, זאת השאלה

מספר לא קטן של זוגות שהתחתנו יכולים לתאר את התקופה הזו כמיני סדרת ריאליטי. ובאמת, בחתונה טובה יש מרכיבים שמזכירים תוכניות ריאליטי: יש משימה משותפת שצריך לעמוד בה, יש לחץ של זמן של החתונה המתקרבת, יש משימות קטנות יותר בדרך שצריך לעבור כדי לזכות במשימה הגדולה (בחירת שימלה, בחירת צלם, סידור שולחנות ועוד), וכמובן פרק הסיום – החתונה, שלא מעט פעמים מייצרת אירועים משעשעים, לפעמים רק למי שמביט מבחוץ ולעיתים רק בדיעבד.


גם מפיקי הטלוויזיה זיהו את הריאליטי שבריאליטי הזה, ולא מעט תוכניות טלוויזיה צצו ועלו סביב נושא הפקת החתונה (סיבה נוספת: כל הזוגות שיצאו מאינספור תוכניות הריאליטי בנושא שידוכים יצטרכו גם איזו תוכנית שתחתן אותם). חלק מהתוכניות הן טראש מוחלט וחלקן דווקא נחמדות יותר.


האם לצפות בתוכניות טלוויזיה בנושא בטרם החתונה? בעיקרון ההסכמה הכללית היא – לא! כמו שלא כדאי לחפש בגוגל מה לעשות עם כאב ראש, ככה לא כדאי להכניס את הראש למיטה החולה של תוכניות הריאליטי. אבל אם אתם זוג שלוקח את הדברים בסבבה, ובא לכם להשתעשע קצת על חשבונם של אחרים, אולי תוכלו אפילו ללמוד כמה דברים בחלק מהתוכניות הבאות:

אמרי כן לשמלה (Say Yes to the Dress)

אחת מהתוכניות היותר מוצלחות בנושא חתונות. למעשה הסדרה כל כך מוצלחת עד כי יש לה סדרת המשך העוסקת בחיפוש שמלה עבור השושבינות. הקונספט של הסדרה מאוד פשוט – מסע לחיפוש השמלה הטובה ביותר. אפשר אפילו ללמוד בה משהו לגבי התאמה של שמלה לסגנונות גוף ולאירועים שונים. 

החתונה הנאווה שלי (My Fair Wedding)

מארגן החתונות של העשירון העליון, דיוויד טוטרה, יוצא להצלת כלות במצוקה שבוע לפני החתונה שלהן. גם כאן ניתן ללמוד משהו על חשבון המצוקה של כלות אחרות. התוכנית מספקת כמה נקודות מעניינות לגבי איך חתונה באמת צריכה להיראות, איך להפיק את החזון שלכם לגבי החתונה, ובעיקר ממה להימנע. לצערנו, את שירותיו של טוטרה אי אפשר להזמין באמצעות צפיה בתוכנית.
כלה-פלצת (Bridezillas)

הצד האפל של החתונות. בכל פרק מציגים את "המפלצת" שיוצאת מאחד מבני הזוג. לא לצפיה לבד בלילה, ובעצם לא לצפות בכלל עד אחרי החתונה.

 

תמנת הסדרה Bridezilla

תמונת הסדרה Bridezilla
 

ארבע חתונות

התחרות האולטימטיבית על החתונה האולטימטיבית. הפרס: ירח דבש מהחלומות. הבעיה: כל כלה מבקרת בחתונה של שלוש המשתתפות האחרות ומעניקה להם ציון.

קישוט כוס וואן דיירקשןוכמובן איך אפשר בלי להזכיר את "עונת החתונות" המקומית, עם דנה מודן ורועי לוי המצויינים, שהצליחה להוציא את הצד המטורף של החתונות.

חזור לבלוג

עיצוב אתר: ירדן גלילי