4 סימנים שאתם בוחרים קייטרינג מתאים לאירוע קטן

פורסם תחת בלוג, מקום לאירוע

חושבים על חתונה מיוחדת עם כיבוד קל בלבד? זה לא הפוסט בשבילכם. הדברים הבאים נוגעים לאנשים שאוהבים אוכל טוב, מבינים את החשיבות שלו לאירוע, ורוצים לראות את האורחים יוצאים מהאירוע מאושרים – אחרי שרקדו, שתו וכמובן אכלו טוב. הדברים נכונים במיוחד באירוע קטן, בו יש לכם הזדמנות להביא לאורחים אוכל מושקע ומוקפד.

אז איך תדעו אם זהו קייטרינג שמתאים לכם ? מה הדברים החשובים כשהולכים לבחור קייטרינג לאירועים קטנים – בין אם מדובר בקייטרינג של האולם או קייטרינג מתמחה. כמובן, שישנם שירותי הקייטרינג הידועים באיכותם – הטופ של הטופ – שאיתם תדעו שאתם בטוחים ומכוסים עם כל מנה ומנה, כגון בראף והקייטרינג של ארז וחנן של השף ארז קומורובסקי. הבעיה היא שעם אלה אתם גם יודעים הרבה מראש כמה תשלמו למנה, אם זה מתאים לכם, לכו על זה. אם לא, תתחילו לכתת רגליים בין שירותי קייטרינג שונים, ובשבילכם הכנו רשימה קטנה שתעזור לכם להבדיל בין קייטרינג סבבה לקייטרינג שיעשה לאורחים שלכם טוב על הלב ועל הבטן:

1.      מלצרים: הם הפנים של הקייטרינג, והאמת שאפשר ללמוד הרבה על קייטרינג רק מהמלצרים שעובדים עבורו, בלי לטעום מהאוכל. מצד שני, כדי לדעת כיצד המלצרים מתנהלים תצטרכו להגיע לאירוע של הקייטרינג ולא רק לטעימות. שווה את ההשקעה. הסתכלו כמה מלצרים יש ליד שולחנות, בני כמה הם, כיצד הם לבושים, האם הם עוברים בין האורחים בשולחן ומוזגים את היין? ולא פחות חשוב, האם הם נראים מרוצים – מלצרים נמרצים שאוהבים את עבודתם יכולים לעשות את ההבדל.

 

2.      דברים קטנים:  כמה דברים קטנים שחשוב להקדיש להם מחשבה, ושלא תמיד חושבים עליהם בהתחלה: מנות מיוחדות לילדים, טבעונים ושומרי כשרות בד"ץ. מספר סועדים לעמדת הגשה (בעיקר לנושא הבופה). איזה קפה יהיה זמין לאורחים (אם זה חשוב לכם), האם שאריות האוכל נתרמות לנזקקים (לדעתנו זה אומר הרבה על הקייטרינג), זמינות של מגוון שולחנות הגשה ואכילה באם הנושא באחריות הקייטרינג.

 

3.      מנה אחרונה אבל לא חביבה: יש טבעונים, יש צמחונים, יש כאלה שנהנים מבשר טוב ויש כאלה שחולים על דגים – אבל כולם, כולם, לא מסוגלים להגיד לא לקינוח טוב. מצד שני, קינוחים יכולים להיות מקור לאכזבה לא קטנה, בעיקר לאור המגבלה הקשה של שימוש בחלב ובשמנת ברוב החתונות. לכן, יש כאן מלכוד לא קטן, שחשוב לשים לב אליו. קודם כל, בדקו את צורת ההגשה של הקינוחים, אם מדובר בשולחן קינוחים האם הוא מעוצב בצורה יוצאת דופן, והאם הקינוחים עצמם צבעוניים ומעניינים. עם זאת, הימנעו מלהתבסס בעיקר על קינוחים שנראים "טוב מידי" אבל בלתי אכילים. סורבה לדוגמא, הוא קינוח שמתאים לכולם, נעים אחרי ארוחה טובה, וגם מוסיף צבע להגשה.

 

4.      דברים גדולים: על טעם ועל ריח אין להתווכח, אבל מומלץ לחשוב על סוגים שונים של אורחים כאשר בונים את התפריט. בכל קייטרינג מומלץ גם להתמקד במומחיות של אותו הקייטרינג, ולנסות להתאים לכם קייטרינג, ולא ההיפך, להתאים את הקייטרינג אליכם. עם זאת, אתם יכולים ללמוד הרבה מקייטרינג כיצד הוא מתייחס לבקשות מיוחדות שלכם – לדוגמא, נסו לאתגר את הקייטרינג בנושא מנות חריפות, אוכל בסגנון ביתי, מנות מסורתיות ועוד.

 

התמונה הגדולה: ועוד דבר אחד, בחירת הקייטרינג צריכה להיות חלק מכלל המיתוג של החתונה. היא צריכה להשתלב באווירה הכוללת ולמגע האישי שלכם על החתונה – כולל עיצוב שמתחיל בהזמנת החתונה ומסתיים במזכרות לאורחים כאשר הם עוזבים. לאירוע המתחיל עם הזמנות לחתונה יוקרתית לא תמיד יתאים קייטרינג ברבקיו, ולחתונה קטנה כפרית לא תמיד יתאים קייטרינג מהודר מאוד, ותרצו שההגשה תהיה בהתאם (לדוגמא, צנצנות קטנות).

ב- PAPERBOUTIQUE אנו תמיד זמינים כדי לייעץ בנושאי עיצוב ומיתוג החתונה שלכם.

מוזמנים לקרוא גם על:

-          קינוחים מעוצבים שיזריקו אנרגיה לחתונה

-          חתונה אינטימית – קסם המגע האישי

חזור לבלוג

עיצוב אתר: ירדן גלילי